Blog

Vskutku, každá žena miluje náramky a možná i indické ženy. Bangles jedinečně definuje kulturu a dědictví Indie. Jmenovaná různými jmény jako Chudiyan, Kangan, Valla nebo Valayal. náramky jsou nedílnou součástí oblečení indické ženy. Jedná se spíše o tradiční šperky a dává se přednost tomu, aby se nosily ve dvojicích. Indické svatby jsou neúplné bez zlatých náramků. Nevěsta není sama viděná na sobě s krásnými náramky, pokud je zlato, ale i hosté, kteří se s nimi chovají příliš pyšně. Bohatá historie tradice a kultury je spojena s těmito módními předměty a tradicemi.

zlaté náramky

Mezi různé druhy drahokamů nosí ženy, pozlacené náramky jsou nejprominentnější šperky, které jsou dnes vyprodány. Použití náramků lze vysledovat již v dávné minulosti, neboť je to jeden z nejvíce tradičních kusů drahokamů používaných ženami a bude zdobeno během svatby a dalších podobných funkcí. Jako symbol prosperity a štěstí, zlato, nadaný pro nevěstu, je vždy nadaný zlatými šperky od svých rodičů pro svatbu. Někteří hosté také přinesou tento velmi drahý a krásný dárek. Vzhledem k tomu, jak zlaté a diamantové náramky představují nejvyšší bižuterii z hlediska tvorby cen, zásadní potřeba nosit zlaté náramky a její vstup do světa módy vždy zvýšila svou nositelnou hodnotu. Široké po celé zemi, tyto krásy nosí ženy několikrát, aby naznačily manželství nebo prostě se chlubili etnickým vzhledem.

Gold Bangles vzory pro každodenní použití:

Zde získáte podrobnosti o nejnovějších designu zlatých náramků, které jsou uvedeny níže.

1. Era Uncut Diamond Gold Bangle:

éry-uncut-diamond-gold-bangle1

Era Uncut Diamond Gold Bangle pro ženy má celou řadu stylů, které závisí na věku a bude to dokonalé zlaté příslušenství pro váš šatník. To dává ležérní vzhled a stylový oděv. Každý blok kamene je pokryt zlatým kovem. To je nejlepší volba pro vaše kolekce náramku, stejně jako vhodný pro tradiční vzhled.

2. Stylový zlatý náramek Kerala:

stylový-kerala-zlatý-bangle2

Stylové zlaté náramky značky Kerala jsou jednoduché a přitom pozoruhodné, protože tyto náramky jsou jemně okouzlující a jsou atraktivním doplňkem pro oslavu oslav. Při nošení tohoto náramku se vaše ruce nikdy nebudou cítit šťastnější než zdobit tento nádherný pár zlatých náramků. Prostřednictvím tohoto náramku můžete prozkoumat atraktivnější oblečení.

3. Zlatý smaragdový náramek:

zlato-smaragdové náramky3

Tento zlatý smaragdový náramek má klasický design s moderním vzhledem a na sobě to s neformální oblečení a party nosí bude perfektní zápas. Pokud hledáte jedinečný design vzhled náramků ve zlatě, pak si můžete vybrat tento zelený barevný náramek se smaragdovými drahokamy. Tento náramek bude nosit teenagery, protože to dává stylový vzhled, který dává elegantní vzhled.

4. Uncut Bangle Ruby Stones:

nezkrácený náramek s rubínovými kameny4

Uncut bangle s kamínky Ruby jsou nejlepší volbou pro svatební kolekci, protože tento náramek byl navržen s komplexním designem, který dává perfektní pohled na jakoukoli příležitost. Nosení tohoto náramku bude odpovídat všem vašim neformálním a formálním oblekům. Nezáleží na tom, jaký je styl, ten rubínový kamenný náhrdelník bude sakra jedinečný od ostatních kolekcí náramku.

5. Trendy ozdobené nevěsty Gold Bangles:

trendy-ozdobený-nevěsta-zlato-náramky5

Trendy ozdobené nevěsty Gold Bangles ve zlatě je nového stylu, který vyhovuje ženám všech věkových skupin. Nosení tohoto náramku bude znamenat, že každý oblek bude perfektní a bude vypadat hezčí a spravedlivější. Tento náramek vyrobený ze zlata lze snadno nosit všemi. Jedná se o lehce vážený typ a snadno nositelný, který mohou nosit ženy pro každou příležitost.

6. Červené a zelené smaltované denní oblečení Gold Bangles:

červené-zelené-smaltované-denní-opotřebení-zlaté náramky6

Nosení červeného a zeleného smaltovaného náramku bude trendovým krokem k vašim každodenním náramkům, což bude znamenat kouzelný rozdíl ve vašem každodenním životě. Jednoduchá elegance tohoto sofistikovaného páru nebude potřebovat žádný popis, jelikož samotný design vypovídá o jeho vlastnostech.

7. Kamenný Studený Mayur Peacock Gold Bangle:

kamenný-hustý-mayur-páv-zlatý-bangle7

Tyto náramky vypadají krásně navrženy v klasickém tradičním designu, takže vaše zápěstí zářily a třpytí se tímto zlatým náramkem pro extra záře. Prostřednictvím online stránek získáte tento náramek, který vás činí krásnějšími. Peacock vzory jsou k dispozici jako samostatný náramek a kada bangle, které mohou být vybrány v závislosti na volbě uživatele. Ze všech návrhů byl design s kamenným hrotem nejúžasnějším designem, který se líbil všem lidem.

8. Pozlacený dvojitý pávový design Kada:

pozlacený-dvojitý-páv-design-kada8

Tento pozlacený dvojitý páv design kada bangle může být vyroben z vysoce leštěných zlatých prstenů a tři řady perlů budou poskytovat laskavost a lesk. Tento páv bangle je skvělou volbou pro módní a trendový dárek pro vaše nejbližší osobu. Tento náramek vyrobený ze zlata a perla dá ženskému a elegantnímu vzhledu ženě, která je nosí, čímž dává trendovější vzhled než jiné sbírky.

9. Designérské lanovky nosí náramky:

designer-lanovky-oblečení-náramky9

Dnes, indické ženy byly velmi mráz na sobě nové trendy náramky, zejména to, že jsou vyrobeny ze zlata. Ženy, zvláště úředníci pracující v kanceláři, také raději mají tyto náramky, které jim dávají trendy v módě. Pro takové lidi bude tato designová lana kancelářské oblečení vhodnou volbou, protože to nebude rušit jejich designem z jednoduché starožitné sbírky.

10. Maroon Šamot Kada Bangle:

maroon-enamel-kada-bangle10

Zlaté náramky se nacházejí v různých vzrušujících tvarech a vzorech a kromě toho mají kaštanové kamenné náramky, které mají zlatavé kamenné kamenné zlato, elegantní vzhled a nejlepší obleky pro svatební oblečení a funkční nošení jako sarees. Kada je tradiční indický design, který má větší šířku oproti normálním náramkům. Kamenná práce v podobě okvětních lístků dodává extra chuť, která působí na lidi, kteří se na ni dívají.

11. Starožitný zlatý náramek:

starožitný-zlatý-náramek11

Starožitné šperky mají design, který má 50 let; nazývají se skutečnými poklady a mají větší hodnotu než ostatní. Poskytuje elegantní pohled do všech oblastí života. Náramek má tři různé zlaté kuličky uspořádané úhledně, aby poskytly třpytivý starožitný vzhled. Bude mít efektivnější vzhled, když se sety starožitných ozdob a tradičních oblečení.

12. Tradiční zlatý bengálský náramek:

tradiční-zlatý-bengálský-náramek12

Bengálský náramek je symbolem tradice s červenými korálky na konci. Tyto bangle se v dávných dobách nosí bengálská nevěsta při svatbě. Tyto sochy přítomné v náramcích jsou zřejmé ze všech aspektů života. Jsou poloviční řez v centru, což z nich činí nákladově efektivní a pohodlné nošení.

13. Náramek obroubený s rubíny:

bangle-stuved-with-rubies13

Náramek s rubíny vestavěným květinovým designem na vrcholu má jedinečný styl. Má prvotřídní kvalitu a elegantní vzhled s jemnou povrchovou úpravou zlatých řezbářských předmětů, který je živoucím a božským kusem šperků, který je popsán všem. Je nejvhodnější prezentovat jako výroční dárek, který "zapálil jako oheň".

14. Zlato AD Stone Bangles:

zlato-kamenné-náramky14

Kamenné náramky AD mají módní vzhled, který má na sobě dva řady diamantových kamenů, které jsou na každé straně vloženy růžově zbarveným kamenem a tyto tři řady jsou spojeny s malým páskem zlata. Je módnější a může se nosit se všemi druhy oblečení od tradičních až po moderní oblečení.

15. Gold Kappu Style Bangles:

zlatý-kappu-style-bangles15

Kappu je tradiční značkou jižní Indie, Zamindarů a významných osobností vesnice, kteří to považují za svou důstojnost. Má lvíčkovitou sponou, která dává majestátný vzhled a je napůl řezaná, protože je natolik těžká, aby nebyla ohnutá, lesklý kov dává elitní vzhled s tradičními sarey jižní Indie.

16. Zlatý jednoduchý starožitný nástěnný design Lakshmi Motif Design:

zlato-jediný-starožitný-s-lakshmi-motiv-design16

Jeden z nejžádanějších náramků je starožitné náramky. To je poměrně vzácné, že někteří z tradičních vzorů najdou zkušení řemeslníci. Tento design náramku je nastavitelný a ve středu náramku je umístěn motiv Lakshmi. Ve starodávných dnech existovala naděje, že získání tohoto motivu Lakshmi dává jim hodně peněz na to,.

17. Diamond Gold Bangles:

diamanty-zlaté náramky17

Bangles se nacházejí v různých provedeních a vzorech. Kromě jiného designu jsou tyto diamantové zlaté náramky dostupné ve vzrušujících tvarech. Zlaté náramky jsou široce noseny ženami během svatebních obřadů a dalších funkcí. Tento náramek může být zdoben a smaltován stříbrnou barvou, která dodává moderní vzhled

Vidět víc: Stříbrné náramky pro ženy

18. Květinový náramek design:

zlatá-květinová-bangle-design18

Některé náramky jsou pokryty polodrahokamy, jako jsou diamanty, rubíny a topaz. Tento zlatý květinový náramek design může být široce nosí mladé dívky z důvodu jejich módy a módní vzhled. Tento design se skládá ze sedmi květinových kolekcí s rovnými hranami. Pokud máte zájem nosit jednoduchý designový náramek, ujistěte se, že tento náhrdelník je ideální pro vaše sbírky.

19. Tradiční náramek designu čínštiny:

tradiční-bangle-design-of-chinese19

Tradiční styl bangle nikdy nezmizí z módy arény. Existují dva typy tradičních náramků. Obsahuje také drahé kameny, jako jsou smaragdy a rubíny. Většina žen preferuje nosit tento tradiční náramok, protože vyhovuje různým barevným oblečením. Tento čínský tradiční náramek s čínským textem by měl být citován na vnější straně náramku. To je ideální dárek pro svatební sbírku.

20. Svatební kolekce:

svatební a zlatá sbírka20

Nosení náramků je stále živou tradicí po celé Indii. Každý bangle má svůj vlastní význam. Tento svatební kolekce bangle může být navržen s tučným designem a horní strana bangle má bližší design a je plně navržen se zlatým materiálem, který dává jedinečný a tradice vzhled.

21. Čirý bílé zirkoniový křišťálový náramek:

čirý bílý zirkoničitý křišťálový náramek21

Křišťálově čistý bílo zirkoničitý bangle je nejkrásnější, protože se bude nejčastěji používat pro party, které se nosí; tento typ zlatých náramků design je přirozeně módní, který se hodí ke sareům a salwarům. Tyto poslední zlaté náramky jsou různé, které lze použít při různých příležitostech. Když se tento náramek nosí s kombinací skleněných náramků, vypadá atraktivně.

22. Golfové náramky s motýlovým designem:

golf-bangles-s-butterfly-design22

Zlaté náramky s motýlovými vzory jsou obvykle nové, které se někdy nosí, tyto typy náramků přitahují dívky, které mají rádi motýl. Normální design zlatých náramků je starý styl, ale nyní jsou mladí lidé zvyklí nosit různé styly zlatých náramků, jako jsou vzory motýlů.

23. Pink Stone Cartwheel Bangle:

růžový kámen-náhrdelník23

Náramek má tři kruhové kolečko ve tvaru kolečka a růžový kámen a má jednoduchý a elegantní vzhled, který je vhodný pro každodenní nošení a každodenní použití. Tři různé velikosti kamene dělají příjemný vzhled a pocit v ruce.

24. Love Love Design:

love-bangle-design24

Tato kolekce náramku je vhodná pro jednoduché saree a další moderní návrhy. Jedná se o půvabné vzory a luxusní vzhled v porovnání s jiným designem. To poskytne královský a vinobraní vzhled osobě, která je nosí vedle vystavující dovednost řemeslníka. Tento náramek je zdoben dvěma barevnými kameny a je to jako model náramku. Ujistěte se, že je to dokonalý dárek pro vaše milé osoby.

Vidět víc: Náramek náramek designy

25. Královna nebeských náramků:

královna-nebe-náramky25

Tato královna nebe bangle je speciálně vyrobena pro dívky a ženy, kteří chtějí jejich vzhled příliš nádherný než ostatní dívky. Je to perfektní dárek pro výročí, narozeniny nebo pro svatební návrh. Ty jsou k dispozici v mnoha provedeních, tvarech a velikostech, které poskytují spoustu možností výběru nejlepšího náramku.

Zlaté ozdoby nosí ženy, aby zdůraznily jejich krásu a eleganci. Nosení náramků je stále živou tradicí po celé Indii. Od starověku až do dneška byl význam náramků hluboce zakořeněn v indických kulturách a tradicích. Dnešní trendová technologie umožnila také koupit zlaté náramky online. Proto pokud jste hrdí na to, že překvapíte své blízké s tímto nejkrásnějším, jděte na online nakupování a tam bude kus, který čeká na vyzdvižení pro všechny. Dnes, a zejména když se poprvé dostáváte. Nezapomeňte vzít pomoc vašim milovaným, abyste získali 100% jedinečnou, která bude pro vás výjimečná.

Nicméně, při online nakupování nejnovějších zlatých náramků, nezapomeňte zkontrolovat všechny certifikace a značky, které jsou velmi důležité pro zlaté a diamantové šperky. V případě, že si koupíte zlatý náramek s diamantovými kameny, ujistěte se, že spolu s BIS 916 Hallmark je důkazem čistoty v případě zlata a snažte se získat certifikaci pro diamant, který zajistí, že nedojde k žádné ztrátě peněz.

Nejen, že slouží ke zlepšení krásy ženy, ale jsou také mnohem více než jen jednoduché doplňky, které zdobí zápěstí.

Obrázky Zdroj: 2, 14.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + = 12