Blog

Když přemýšlíte o celebritách, kteří dostanou kosmetické procedury, první osobou, která přijde na mysl, je pravděpodobně Nicole Kidmanová.

můžu'nemysli si na žádnou jinou herečku, která byla kritizována za použití injekčních výplní a botoxu. Lidé si to dokonce myslí'operaci.

Samozřejmě, musíme mít na paměti, že Nicole je už dlouho v očích veřejnosti. V roce 47, její první film byl zpátky v roce 1983, když jí bylo 16 let!

Nechat'jak se její postava změnila v průběhu let...

Nicole v roce 1983

Nicole zde byla 16, a to bylo pravděpodobně předtím, než byly de-frizzing výrobky a ploché žehličky byly vynalezeny! Zjevně nenáviděla své přirozené kudrlinky v té době.

Nicole v roce 1992

V 25 letech byla Nicole vyrostla. Mám pocit, že tento typ stylingu byl tak typický '90. let, i když si dokážete představit, že vidí mladou hollywoodskou hvězdou, která v dnešním obleku představuje? To se nestane. Musím říct, Nicole'kadeře byly slavné. To byla pravděpodobně její přirozená barva; ona'je to skutečně blondýnka, nikoliv zrzka.

Nicole v roce 1995

Svatá nádhera! My'tak zvyklý vidět "zdokonalenou" Nicole v těchto dnech, neudělal jsem to'si uvědomuje, jak úžasně krásná byla ve svých 20 letech. Ty červené rty, retro vlny, proč ne'Tentokrát to znovu na červeném koberci?

Nicole v roce 1996

Následující rok viděl návrat vln a zavedení červenavého odstínu, který se měl stát její ochrannou známkou. Všimněte si jejích rtů. Myslím, že později použila výplň v horní části, ale jako vy'uvidíme pár fotek, možná to nebylo't jako dramatická transformace, jak si lidé myslí.

Nicole v roce 1998

'Praktická kouzla' byl tak dobrý film pro inspiraci vlasů. I'čekala a doufala, že se od té doby vrátí k dlouhým červeným vlasům s třeskymi. (To'pravděpodobně se to nestane.)

Nicole v roce 2001

Tak krásná! Nicole byla tady 34 a opravdu byla na svém místě. Měla nejkrásnější kůži. Mám rád spláchnuté tváře, černá medová esenciální rtěnka a načervenalé vlasy ve vysokém koni. Vše stále vypadá au naturel.

Nicole v roce 2003

Věřte tomu nebo ne, také se mi líbí tento vzhled, což je mnohem více módní. (To'je podobně jako Missoni jaro 2010)'Jsem tak blázen, že Nicole není jako světlá blondýnka. Stále si myslím, že se jednalo o období před injekcí, ale přemýšlím, jestli je její nos trochu menší. Pokud porovnáte tuto fotku s fotkou z roku 1992, je to'zdá se, že dotyk je užší.

Nicole v roce 2004

V roce 2004 (ve věku 37 let) Nicole vyzkoušela téma flapper. To'to je trochu kostýmy, ale já'Jsem si jistý, že to bylo milé, ať už jednou nebudu tahat na kadeře. To mohlo být debut botoxu a výplně horních okrajů.

Nicole v roce 2006

Nicole se vrátila na cestu s těmito velkými, měkkými kudrlinami, načechranými třeskymi a sexy polokoulí 'dělat. To je další z mých oblíbených! Myslím, že tu vidím plnější horní rty, ale já ne'Nechápu, proč lidé přecházejí nad "prací", kterou udělala. Alespoň ne.

Líbí se mi i tento účes ze stejného roku. Jak pěkný je její boční koňak svázaný s černou stuhou a jemně rozptýlenými třeskymi? Mám také rád měkkou barvu vlasů. Myslím, že její obočí může být příliš klenutá (aka "Spocking") od Botoxu, protože přirozeně leží spíše plochá. Její rty stále vypadají normálně.

Nicole v roce 2007

Kdo by mohl zapomenout na tento ikonický vzhled, s červenými šaty a elegantními, rovnými vlasy přes jedno rameno? Milovat! Nicméně já'trochu zmatená ústy. Myslím si, že její horní ret je vynechán z injekcí Restylane. Ona'také dostala zřetelné Botox "bunny linky" po stranách nosu. Že'protože Botox může vytvářet nové vrásky, které jste neudělali'ani předtím, z tváře se snažíte pohybovat!

Nicole v roce 2008

Na těchto cenách Nicole nosila vlasy v dlouhých vlnách se středem. To'je to určitě glam, ale já ne'myslím to'nejlepším účesem na ní "Dávám přednost rovnějšímu a tmavšímu, s nějakým trestem. Ale já'm za předpokladu, že udělá tuto blondýnku, aby skryla šedá. Její rty vypadají dobře (krásná barva rtěnky také) a mám rád tučnou ruměnu. 

Nicole v roce 2009

I opravdu chcete tyto kudrlinky vyčistit. S masivní blond vlasy, oni'dělat Nicole'vlasy vypadají téměř jako paruka. Žádné stížnosti s make-up vůbec. Všimněte si, že linie králíků jsou stále v platnosti!

Nicole v roce 2010

Tohle je Nicole'nejsnazší obrázek v posledních letech, ne'Souhlasíte? Snadno vypadá o 10 let mladší než předchozí fotografie. Klíč tlumil vlasy na přírodněji vypadající červenavou barvu. A upřímně řečeno, vypadá lépe, když drží styling jednoduchý: rovné vlasy a sotva nějaký make-up. Myslím, že je to skvělá lekce - méně je určitě víc, jak jste starší.

Nicole v roce 2011

Nicole zde byla 44, jen aby ti to připomněla! Myslím, že vypadá skvěle. Bangs vždy dělají lidi vypadat mladší (i když by to mohlo být trochu déle, skimming na spodní části obočí). Jedinou chybinou je návrat vstřikovaných rtů!

Nicole v roce 2012

V následujícím roce byla Nicole v Cannes krásnou superstar. Zachytila ​​červené tóny ve vlasech, trochu ji trochu zesvětla a se svou porcelánovou kůží to'je krásná. Znovu, minimální make-up s výjimkou růžového rtu, který je chladným kontrastem s červenými šaty. Všimněte si, jak na kůži není známka, kterou můžete'Nepředstavujte tuto úroveň dokonalosti základem. Mějte však na paměti, že její čelo je díky botoxu tak hladké!

Nicole v roce 2013

Pak Nicole nakrájel vlasy na tuto populární lobovou (dlouhou bobovou) délku, těsně pod jejími klíčními kostmi. I když mi chybí tresky, to je'je pro ni pěkná, čerstvá změna. Bohužel, tam'je příliš mnoho výplně na tvářích a Botox kolem očí způsobuje, že tato oblast vypadá těsně, téměř napjatá. 

Aktualizace: Nicole v roce 2014

A teď vypadá znovu mladší. Podívejte se, jak mají boční nárazy rozdíl? Taky copu. Její tváře jsou stále zřetelně plné, ale celkově si myslím, že vypadá opravdu skvěle (byla zde 47)!.

Aktualizace: Nicole v roce 2015

Pak se Nicole vrátila k lobu s živější jahodovou barvou. Moc se mi líbí, jak se v jejím líčení odrážejí stejné teplé tóny. Buď její ruměnec není't smíchané nebo osvětlení dělá divné věci na její jednu tvář!

Aktualizace: Nicole v roce 2016

Nicole'tvář může být trochu těsná, ale stále si myslím, že vypadá hezky tady. Její vlasy jsou nyní delší a v rovném stylu, který mám rád. Purpurová podšívka a pop z čisté fuchsie rtěnky jsou nečekané a zábavné. Dokonce i její rty vypadají normálně, ne-li její tváře!

Aktualizace: Nicole v roce 2017

Teď, Nicole'vlasy vypadají lehčí než kdy jindy a ona'i nadále experimentovat s odvážnějším makeupem, jako je tento červený rty. Zdá se, že stále injekčně podává injekci, ale zdá se být více zdrženlivější než předtím (zejména horní ret). Nic, co se na mě táhne, je její čelo. Najednou to'jako buben!

Závěr

Tam'Nic nepochybuje to Nicole'tvář se v průběhu let změnila. Věřte tomu nebo ne, odmítla operaci a prohlásila, že se vzdala botoxu!

"Jsem naprosto přirozená," řekla Marie Claire v roce 2007. "Nemám nic v obličeji ani v čemkoliv jiném, nosím opalovací krém.'t kouř. Já se o sebe postarám. A já'jsem velmi pyšný, že to říkám. " 

Po tom, co jí nikdo nevěřil, pak přiznala: "Zkoušel jsem Botox, bohužel, ale dostal jsem se z toho a teď můžu konečně znovu přemístit obličej."

Všimněte si, jak to udělala'Dokonce i zmínka o injekčních plnidlech ... záludný, záludný! Tady'to, co říkají plastoví chirurgové.

"Botox vyhladil Nicole'je to vrána'ale její oční víčka vypadají těžce, "řekla Dr. Mirwat Sami Life & Style." Zdánlivé výplně v její střední části poskytovaly plnost a výtah. oni'také snížila hluboké linie mezi nosem a ústy. " 

Tam'ale také spekulace, že měla facelift, což by vysvětlovalo vytažený vzhled její spodní tváře na fotografii z roku 2017. Doktor Lyle Back řekl Life & Style, že si myslí, že má mini-výtah, aby utáhla čelist a vyhladila krk. A oba lékaři věří, že laserová resurfacing pomohla Nicole udržet pokožku jasnou a pevnou. 

Cokoliv ona'její skutečná struktura pokožky vypadá skvěle. To'je její touha zmrznout a plést jehly, které se přenáší!

Jak se cítíš o Nicole?'s vývojem krásy?
Který z těchto vzhledů je váš oblíbený?
Co "krása" myslíš?'to udělal?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 40 = 41