Blog

Jedna věc'Musel jsem respektovat, že Anna Farisová je, že vlastní plastickou chirurgii, no její augmentace prsou, přinejmenším. 

Řekla The New Yorker to nebyla věc kariéry, byla to rozvodová věc. " (To bylo v roce 2007, po rozchodu s Benem Indrou.) Anna také přiznala, že dostane ústa do injekce pro její roli 'House Bunny' v roce 2008. 

Takže je udržuje nebo vyvíjí jiný nastavení nad krkem? Závady jste poznali, jak vypadá "odlišná" Anna. Předkládám vám její vývoj krásy:

Anna v roce 2001

Počkejte, co? Anna byla bruneta? Byla zde 24 a dává jí naprosto jinou atmosféru. Tyto hnědé vlasy jsou ještě mnohem tmavší než její přirozená "myší" barva. Dávám přednost blonďatému. 

Také od roku 2001 je tento obrázek z apartmá Juicy Couture na zámku Marmont. PRO BOHA. Za prvé, Juicy Couture. Pamatujte si, kdy to byla věc? Za druhé jste objevil Tori Spelling? Ah ... počátkem 2000. 

Anna v roce 2002

Do roku 2002, na premiéře Krasavice, Anna se rozčesala vlasy na blondýnku. Všimněte si také bledě-blonďatého obočí. Díky bohu lidé nejsou'to už dělám. (No, kromě Pat McGrath.) 

Anna v roce 2003

Tady dokážeš rozpoznat Annu ... ale ne'Vypadá to stejně jako Anna, kterou dnes známe. Myslím si to'oči, nos a ústa. Byla zde 26. 

Anna v roce 2006

Pořád ne'myslíte si, že se něco ještě změnilo Scary Movie 4 premiéru v roce 2006. Vypadá opravdu přirozeně, jako super-hezká pravidelná dívka namísto ošklivého osobnosti. 

Anna v roce 2007

Vy'všimněte si Anny'její obočí se stala tmavší do roku 2007. Jsou její rty možná stále větší? Byl to čas, kdy natáčela House Bunny, tak možná. 

Anna v roce 2008

Podívejte se, jak tam'je postup s krásou styling? Lepší vlasy, lepší make-up ... ale já'přemýšlím, jestli jsou její oči trochu jiné. V této a pozdějších fotografiích se zdá, že jsou mnohem otevřenější. 

Anna v roce 2009

Do této doby Anna byla 32 a oficiálně hvězda. Může to být make-up, ale její oči vypadají více vzhůru než starší fotky. A vypadá to, že její nos je teď trošku rafinovanější. 

Anna v roce 2010 

Myslím, že na této další fotografii je nový nos ještě zřetelnější. To'je jemná a stále se jí hodí do obličeje, ale má to někdy vliv, jo? Jako já'jak jsem řekl předtím, to je číslo jedna zpřesnění herci obvykle dělají. Docela úžasné, jak jemný tvar tvarování může změnit obličej. 

Anna v roce 2011

Stejný, stejný a stále vypadá dobře, podle mého názoru. Zdá se, že její rty se usadily nebo možná ona'je to jen mezi termínem injekce. 

Anna v roce 2012

Mám pocit, že by Anna mohla'V této fázi jste začali plnění tváře (byla tady 35). A můžete tam vidět'je to těsnost, která se začíná tvořit kolem úst, pravděpodobně z botoxu? 

Anna v roce 2013

Plniva jsou ještě výraznější v tomto snímku z roku 2013. Trochu těžké, doc! Možná vypadali dobře, když nebyla'usmívám se, ale tady její tváře vypadají nepřirozeně a vypadají z její tváře. Lepší je jen mít plochou tvář, ne? 

Anna v roce 2014

A teď přijdeme na fotku, která nás zalapala: "Co udělala ?!" Pro záznam stále myslím, že Anna je soutěska - i tady, ale na její úsměv se děje něco bizarního. Zdá se, že dokáže't udělejte výrazy správně. Můj odhad je Botox kolem úst, aby "zvedl" rohy. Druh problému, když je vaše práce herectví.

Aktualizace: Anna v roce 2015

V tomto snímku miluji měkčí vlasy a můžete vidět, že nemá'Odfoukala od krve zuby kolem očí. 

Aktualizace: Anna v roce 2016

Tady vypadá, že mezi obočím má nějaký přirozený záhyb a na botách není botox!

Aktualizace: Anna v roce 2017

Wow, její vlasy opravdu vzrostly! Miluji rány a oční make-up. Opravdu vypadá jako ona's uvolněním injekcí. 

Závěr

Tak Anna vypadá jinak. Ale jestli má rinoplastiku, ne't se zdá být nedávná věc. Stalo se to dřív, než se stala slavnou (což ji dělá neliší od prakticky všech ostatních v Hollywoodu). 

Myslím, že její byla velmi, velmi dobře provedená, a přestože byla bez ní, zlepšila její krásu. Nosové úlohy jsou stále trochu "tabu", ale respektuji to, že otevřeně přiznala, že dostane implantáty a injekce, což by většina ostatních celebrit popřela. 

Pokud jde o jehly ... v pořádku, tento piktogram v roce 2014 byl trochu překvapující. Myslím, že to přehnala, ale Botox a plniva jsou jen dočasné. Vypadá to jako ona's volbou pro přirozenější vzhled v těchto dnech. Dej mi vědět, co si myslíš!

Jak se cítíš s Annou?'s vývojem krásy?
Který z těchto vzhledů je váš oblíbený?
Co "krása" myslíš?'to udělal?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − 71 =