Blog

Iggy Azalea 2015 Billboard Müzik Ödülleri için kırmızı halıya çarptığında, Twitter "yeni yüzü" hakkında çıldırmaya başladı.

Bazı millet, 24 yaşındaki kişinin kendini tanınmaz hale getirdiğini düşündü. Bazıları onu balmumu figürü ile karşılaştırdı. Hatta bazıları Iggy ve baştan aşağı kozmetik cerrahi meraklısı Heidi Montag (gasp!) Arasındaki benzerlikleri de çizdi..

Zaten biliyoruz ki Iggy 'Vogue ile yapılan bu röportajda meme implantlarına kadar itiraf etti. Vücudu hakkında neler değişeceğini sordu, "Bir şeyi değiştirdim: Dört ay önce, daha büyük göğüslerim var!"'Bunu tüm hayatım boyunca düşündüm. "

Bunun haricinde'İnsanların merak ettikleri vücut parçası değil. İlk olarak, onun söylenti popo implantlarıydı. Ve şimdi, şüpheli şekilde farklı görünen yüzü. Cerrahi Spidey'in karıncalanma hissi var mı? let'bir göz at...

2011'de Iggy

Iggy böyle mi görünüyordu? ben'hayrete! Onun sıkı, sıkı sarışın at kuyruğu, porselen deri ve vampy dudakları ile, o sadece birkaç yıl sonra, bugün bildiğimiz Iggy daha genç bir Gwen Stefani vibe & # x2014 vardı; Elbette, burun-şekillendirme ve allık uygulaması kötü ama yine de süper hoş görünüyor. Ve genel olarak da değil. Hala o müzik yıldızı var. je ne sais quoi. Ne'Ayrıca ilginç olan, onun imzası olan benlerin daha doğal bir soluk kahverengi renk olmasıdır. Simdi ben'm pozitif, onları siyah bir kalemle koyulaştırıyor'T Aşk).

2012'de Iggy

Bir sonraki atış 2012'den biraz daha ağır bir stil ile. Ben düşünüyorum'Sadece cildini ve saçı veren bir ışık saçıcı bir sarımsı döküm. Dudakları ve kaşları yumuşatmak ve üstte bulunan kirpikleri temizlemek için birkaç küçük ince ayar ve # x2014; Ama bunu müzikte anlarım, aşırı uçlara zorluyorsunuz.

2013 yılında Iggy

2013'te hala oldukça doğal. Bu saç modeline gerçekten yakışıyor. Cilt taze, kaşları temiz, sadece abartılı bir kedi gözü ve biraz pembemsi ruj. Çok iyi!

2014'te Iggy

O'Hafifçe portakal tonunu veren ten rengini veren bir sprey tabakası, değil mi? Sık sık sarışın insanlara "kapalı" baktıklarını görüyorum. Ama neyin farklı göründüğünü fark ettin mi? Ben düşünüyorum'onun dudakları. Özellikle dolgun görünüyorlar. Ve bunun gibi, bir yüz plastik bir kaliteye sahip olabilir.

Bu çekimde de yeni dudaklar da ortaya çıkıyor ve # x2014, burada daha güzel gözüktüğünü düşünüyorum. Cildi ve makyajı daha altın ve orada'Birbirine benzeyen mercan dudaklı mercan elbisesiyle ilgili bir şey var. Ama kutsal alabalık surat! O olmalı'Orada çok fazla hyaluronik asitle rap yapmak zordu.

Neyse ki dudak enjeksiyonları sadece birkaç ay sürdü ve bu noktaya kadar sakinleştiler. Ya da belki'Aynı zamanda, üst dudağın daha az hacimli bir optik yanılsaması veren görünür dudak astarıdır. Her iki durumda da yüzü daha çok görünüyor au naturel burada tüm (oldukça talihsiz) makyajlara rağmen. Gözler'dudaksız ya da tam tersi çalıştı.

Iggy, 2014'ün sonunda bu etkinlik için tüm çekici nötrlerdi. Saçları ve makyajı oldukça yerinde, dudakları hala bana ve muhtemelen yanaklara şişirilmiş bir dokunuş gösteriyorlar mı? Ayrıca bu dudaklı dudak kalemi başını yeniden yetiştiriyor. Ama hala & # x2014; güzel kız!

2015'te Iggy

Bu onun en iyisi değil. Çok fazla sprey tan / bronzlaştırıcı / kontur ve ben'd yerine doğal renkli molleri ve doğal şekilli dudakları görün. Artı, sadece ben mi yoksa yanakları yapay olarak hacimli mi görünüyor? Burada bir şey gerçekten sentetik geliyor ve yapabilirim'parmağımı üzerine koy.

Kıvırcık saçların sürprizi bu olayda her şeyi daha iyi yaptı. ben Aşk saç. Tüm bu hacim uzun yüz şekli ile gerçekten gurur duyuyor. kutu'Yanakları anlat, ama dudakları hala iğneli bir randevusu vardı. Makyaj çok güzel olsa da.

Bu herkesi şok eden olaydır. Bir kerede tüm değişiklikleri görüyorsanız, # dudaklar, yanaklar, göğüsler, burun ... çene ve # x2014;'almak için çok şey var! Her şeyden önce, şişmesi her zamankinden daha dolgun. Kimse yanaklarından bahsetmiyor ama şimdi onları enjekte ettiğini düşünüyorum. Çok fazla hacim koymak genellikle kadınlara biraz sertleşmiş, erkeksi bir görünüm verir.'Burada tespit ediliyor. O'çok fazla!

Yan profildeki farklılıkları gerçekten görebilirsiniz. Çenesi kesinlikle bir çene implantı düşündüren, daha hassas görünüyor. (Dünyada ne için bir çene implantına ihtiyacı var?!) Ve burnunda daha ince ve daha fazla düğme benzeri.

Güncelleme: 2016'da Iggy

Peki, bu biraz daha az plastik ve # x2014; ama hala abartılı dudak ve yanak enjeksiyonları görüyorum. 

Sonuç

Peki artılar ne diyor?

Plastik cerrah Yoel Shahar, Hollywood Life'a yaptığı açıklamada, “It & # x2019; burnun farklı göründüğünden son zamanlarda rinoplasti geçirdiği açıkça görülüyor. Bu daha kısa, daha düz ve uç yukarı ve aşağı döndürülebiliyor. “Çenesi kesinlikle daha iyi yansıtılmış görünüyor” diye ekliyor plastik cerrah David Cangello. "Aslında bir çene implantının yanlış yerleştirilmesinin sonucu olarak ortaya çıkabilecek biraz eğri gibi görünüyor."

Ama bekle ve # x2014; orada'daha da fazlası! Plastik cerrah Lyle Back, “Iggy gözlerini yaptırmış gibi görünüyor, bir alın / kaş kaldırma, kaşların etrafında Botox enjeksiyonları, burun işi, ağız çevresindeki kırışıklık dolgu enjeksiyonu, dudak büyütme enjeksiyonu ve çene implantı” diyor. "[O] hala oldukça güzel, ama şimdi başka birine benziyor ve # x2014, Christina Applegate'in Keanu Reeves ile çarpışan Kaley Cuoco ile çarpıştığını görüyorum.O Iggy olarak neredeyse kabul edilemez. & # X2019; ) sonuçta bana "

Hepsi bu kadar olmayan bir yüze ekler'Oldukça gerçek görünmüyor. Iggy zaten oldukça benzersiz görünüyordu, ama şimdi eriyen bir balmumu kalitesine sahipti'daha önce orada. Bu yüzden ben'Kendinizle ilgili birçok şeyi değiştiren zihnin neredeyse her zaman kötü bir fikir. 

O'Yine de mutluyuz ve sanırım'Her şey önemli mi? Bir kaynak bize Haftalık dedi, "O sonuçları seviyor! O uzun bir süre burnu ile mutlu değildi & # x2019; bu yüzden göğüsler sonra o alınan bakımı almak ve aynı zamanda çene bitti. "

Iggy Azalea hakkında ne hissediyorsun?'güzellik evrimi?
Bu görünüşlerden hangisi senin favorin?
Ne "güzellik çalışması" diye düşünüyorsun's yapmıştı?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 15