Blog

fashion-1

Módní trendy: vždy přicházejí a odcházejí. 2012 uzavřeno rozloučením s některými velmi dobrými a také špatnými. Co nás za rok 2013 ukládá? Zdá se, že zvířecí tisk je tady, aby zůstal alespoň po velkou část dalšího roku. Víme, že to máte rádi!

nehet

Zvířecí tisk je už dlouhou dobu a vždycky to byla slušná móda, ale zdá se, že za posledních pár let, kdy módní návrháři dělají s tím stále více neobvyklých věcí, zvířecí tisk přitahoval hodně více pozornosti než předtím. To má absolvoval od jednoduché staple pravděpodobně jeden nejpopulárnější tisk v módě dnes.

leopard

Zvířecí tisk může začít jako obyčejný hnědý leopardský tisk, ale postříkání barev a dalších výtisků přineslo velké změny módě, která zůstala v několika ročních obdobích. Boty, peněženky, košile, kabáty a dokonce i vlasy se setkaly se zvířecím potiskem velkými a velkými barvami. Rozmanitost vzrostla natolik, že dokonce i tetovací svět uvízl ruce v kelímku. Tištěné zvířecí tetování se v loňském roce objevily jako hlavní trend u mladých žen.

V letošním roce se s živočišnou tiskárnou dělá ještě něco jiného a vypadá to, že jaro přinese více. Během módního týdenního zobrazení letošních jarních stylů se objevil jeden způsob využití zvířecího tisku: tisk patchworkových zvířat na velké kousky a soubory.

Patchwork zvíře tisk se provádí dvěma způsoby. To je buď patched spolu s jinými výtisky, jako jsou pruhy nebo monogramy, který již byl viděn v malém množství. To může být také patched spolu s jinými formami zvířat tisk, který se objevil mírně na konci roku 2012. Tito byli oba primárně dělané na peněženky, ačkoli.

Nyní je převezeno na pravidelné oblečení. Velké kusy jsou vytvořeny z vylepšených tiskovin, tisk zvířecí je vždy používán. Tvary a čáry jsou vytvořeny s výtisky samotnými, stejně jako s okraji patchů. Výsledkem je skvělá silueta, skvělé linie a skvělý tisk.

leopard2

Pokud nejste fanouškem zvířecího tisku, můžete také jít dopředu a skočit na bandwagon, protože to vypadá, že tento tisk bude tady zůstat na chvíli, protože móda se zdá, že dělá stále více a více s ním každou sezónu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 49 = 54