Blog

Eğer minyon veya ortalama boyda bir kadınsanız ve kısa bacaklarınız ve uzun gövdeleriniz varsa, uzun, yalın ve çekici bacakların yanılsamasını ve daha kısa bir gövde oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı hileler var ve size yardımcı olacağız bununla sen.
Avantajınıza Renk Kullanın. 

Megan Fox

Megan Fox

 1.  Ayakkabılarını pantolonunla veya çoraplarla eşleştir. Örnek olarak, siyah topuklu ayakkabılar ile birlikte siyah çorap giymeyi deneyin. Bu renkli görünüm temiz bir çizgi oluşturur, çünkü göz bacağınızın en üstünden düz bir şekilde dibe iner..
 2.  Botlarınız veya ayakkabılarınızla aynı renk şemasında pantolon seçin. Özel olarak rengi eşleştiremiyorsanız, görsel olarak daha uzun bir çizgi oluşturmak için mümkün olduğunca yaklaşın. Örnek olarak, en karanlık çamaşırlarınızı en sevdiğiniz siyah diz-botlara sıkıştırın.
 3. Monokromatik bir kıyafet giyin. Çoraplarınızın rengini ayakkabılarınızla eşleştirmek, uzun ve sonsuz seksi bacakların yanılsamasını yaratır; Bununla birlikte, aynı renkte tam bir kıyafet giyerseniz, bunun üzerine ekleyeceksiniz ve bacaklarınızın daha uzun görünmesini ve gövde kısalmanızı sağlayacaktır..
 4. Bacaklarınızı koyu renklerle örtün. Siyah ve alternatif sessiz gölgeler zayıflama etkisine sahiptir ve bacaklarınızda taşımak bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlayabilir..
  Drew Barrymore

  Drew Barrymore

 5. Çıplak topuklar satın. Neyin çıplak olduğunu bilmeyenler için, cilt tonunuzla sıkı bir şekilde uyum sağlayan bir renk tonu vardır, bu yüzden insanlar ten rengi tonları önemli ölçüde farklılaştıkça dikkatlice seçilmelidir. Cildinizle birlikte harmanlayan bir ayakkabı seçerken, görsel bir etki yaratıyorsunuz ve ayakkabının nerede başladığını ve bacağın nerede bittiğini fark etmemek için gözlemcileri kandırıyorsunuz. Sonuç olarak, çıplak topuğun uzunluğunun topuğunuzdan geldiği bir yanılsama yaratması nedeniyle bacağınız uzadı..
 6. Dikey desenli desenli bir çift pantolon alın. Dikey detaylar, dikkati yukarı ve aşağı çekerek, daha uzun süre görmeye “kandırır”. Benzer şekilde, dikey sıralar, borular ve düz düğmeler benzer bir etki yaratacaktır..

Yüksek Waistler ve Yüksek Etekler

Diane Kruger

Diane Kruger

 1.  A hattı için A . Bacağınızın silueti, özellikle bir kalem veya A-line etek seçtiyseniz, bacağın başladığı yerde gizlenir. Hiçbir şey ters gidebilir!
 2. Yüksek bir çizgi ile bir etek veya elbise seçin. En iyi sonuç için mini etek ve alternatif diz üstü kesimler tercih edin. Daha fazla bacak ortaya çıkarmak için zarar vermez!
 3. Asimetrik bir çizgi ile etek deneyin. Düz, yatay kenar çizgileri dikkatinizi keser çünkü bacaklarınızı aşağı doğru hareket ettirir. Asimetrik bir çizgi seçerek etek giymekten alacağınız uzunluğu en üst düzeye çıkarın, böylece vücudunuzun sadece bir kısmına odaklanmak daha da zorlaşır..
 4. Pantolonunu düzgünce sarılı tutmak. Uzun pantolon, sadece zemini çizen kenar çizgilerine sahip olmalı. Yine de, pantolonun artık sürtünmek, yumuşak bir görünüm üretecek ve bacaklarınızı daha kısa gösterecektir..
 5. Şort ve Capri pantolon üzerinde kazık. Şortlar, herhangi bir gardırobun sahip olması gereken bir özelliktir, çünkü kısa bir etek kadar bacaklarını gösterebilirler. Ekstra bir uzunluk için şortlarınızı güzel bir topuklu ayakkabıyla giymeyi deneyin.
  Rachel Bilson

  Rachel Bilson

 6. Yüksek belli pantolon ve etekler için gidin. Herkes doğal olarak bacağınızın belinizin başladığı yerden başladığını varsayar. Eğer pantolonunuzu belinize ya da yukarısına çekerseniz, keskin gözlemcinizi gerçekte olduğundan daha fazla bacak uzunluğuna getirin..
  Kelly Clarkson

  Kelly Clarkson

 7. Düşük kot pantolon veya pantolonlardan uzak durun. Yüksek belli alt kısımlar bacaklarınızı uzatmaya eğilimliyse, düşük dalgalı alt kısımlar sizi daha kısa göstermeye eğilimlidir, bu yüzden uzak durun.!

Doğru Ayakkabıları Takın

Keira Knightley

Keira Knightley

 1. Bir çift topuklu al. Topuklar size daha fazla yükseklik sağlar ve sonsuz bacakların yanılsamasını sağlar. Ayaklarınıza ve baldırlarınıza daha fazla hacim eklemekten kaçınmak için sıska topuklu ayakkabılar üzerinde karar verin..
 2. Askıları olan topuklardan kaçının. Yatay çizgi, ayağınızın ucunda bacağınızı kesmeye, böylece kasıtlı olarak uzunluğunu azaltmaya eğilimlidir. Eğer kayışları seviyor ve onlardan kurtulmak istiyorsan, o zaman o ile gitmek için eşleşen çorap çifti seç.
 3. Bilenmiş bir ayak parmağıyla bale dairelerini keşfedin. Bilenmiş bir ayak, ayağınızın uzunluğunu iyi gösterir, bu da, bacaklarınızı uzatmaya ve bedeninizi kısaltmaya yardımcı olabilir..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 43 =