Blog

Oblékání na rockový koncert může být opravdovou výzvou pro někoho, kdo obvykle nosí květinové šaty a obleky, ale není nic nemožného a dokonce i když jste nej ženská žena na světě, můžete stále vypadat, jako byste patřili i těm nejtěžším rocker koncert. Vše, co musíte udělat, je dodržovat naše doporučení, takže tady jdeme.

  1. Znáte svůj předmět.
Avril Lavigne

Avril Lavigne

Jaký koncert se chystáte zúčastnit? Kde bude - venku nebo uvnitř? Budete mít místa? Budete se dostat do zóny fanoušků? Naučte se všechny tyto věci předem, abyste je mohli oblékat a vypadat vhodně. Například, pokud je venku, oblečte se podle sezóny, ale nepřehánějte, neboť veškeré vzrušení by vás mohlo vyvolat pocity horkosti a pocení. V případě, že je událost uvnitř, můžete něco lehčí a pohodlnější.

  1. Vyberte si dna.

2

Rockový koncert není místem, kde byste měli zapůsobit, je to místo, kde byste měli pustit, a proto zapomínejte na své fantazii ve tvaru džín a jděte na volné džíny nebo džíny, pokud dáváte přednost tomu, abyste nosili denim. Pokud jste opravdovým fanouškem rockové hudby, jsem si jistý, že byste mohli mít pár pohodlných černých kalhotek, které se na akci budou hodit. Kožené legíny jsou skvělou volbou pro chladnější počasí, ale ne pro horké léto, protože kůže má tendenci se držet na kůži. Pokud je koncert v létě v interiéru nebo venku, pár šortky bude pro vás správnou volbou. Jen se ujistěte, že nevypadáte jako skupina a neposílejte kolem vás špatnou zprávu. Proto ne noste sukni, protože tam může být dost horko. Mějte to slušné.

  1. Buďte kreativní s horní částí.

3
Zde můžete jít kreativně divoké, protože tato část vašeho oblečení bude nejpozoruhodnější. Jediným pravidlem, které byste měli dodržovat, je nosit kapelové tričko! Ano, čtete to správně - oblečte si tričko s kapelou, kterou uvidíte, je jen tak nevtíravé a nemyslitelné, že byste ho měli nechat ostatním divákům. Nicméně, nosit košili s texty kapely na něm vyrobené s vlastními rukama je nejen přijatelné, je vysoce doporučeno. Takže pokud jste skutečný fanoušek, ušetřit čas a vytvořit něco nezapomenutelného a rozlišeného.

  1. Přístup do bezpečí.

4

Ačkoli někteří by mohli říci, že nadměrné příslušenství by mohlo být problémem pro přeplněný rockový koncert, doporučujeme vám pustit a příslušenství. Samozřejmě je jen rozumné nechat za sebou velké objemné příslušenství, protože něco jako velký prsten může způsobit zranění, pokud se dostanete v davu nadměrně, ale existuje spousta dalších lepších možností. Pletené, textilní, dřevěné náramky jsou skvělé pro rockový koncert, protože jejich blízkost k pokožce zabrání jakýmkoliv zraněním. Gumové náramky a náhrdelníky jsou také dobrou volbou. Snažte se vyhnout se dlouhým volným náhrdelníkům, které by se mohly zlomit, a dlouhé visící náušnice, aby vaše uši zůstaly v bezpečí v nadšení vašeho oblíbeného kapely.

  1. Vyberte si malou peněženku.

5

Peněženka je na těchto koncertech často problémem, protože musí být vždy blízko k vám a může vám tak zabránit ve skutečném požitku. Pokud nebudete muset vzít další věci, snažte se vložit svůj telefon a peníze do kapsy, ale pokud nemáte opravdu dobré kapsy a nechcete riskovat, že ztratíte svůj drahocenný majetek, vyberte si malou křížovou kapsu, která bude pohodlně zavěsit, aniž byste přestali tančit a zvedat ruce ve vzduchu. Ujistěte se, že je pevný a nebude se na koncertě poškodit.

  1. Boty jsou životně důležité.

6

Boty jsou pravděpodobně jednou z nejdůležitějších částí vašeho oblečení. Začněme tím, co byste se určitě neměli vyhnout. Pokud se chystáte na rockový koncert, řekněte ne na vysoké podpatky a žabky. Ani nejsou pohodlné, ať už stojí po celé hodiny a tančí divoce. Nechcete skončit s nohama tak bolestně, že nemůžete chodit druhý den. To je důvod, proč tenisky jsou tou nejlepší volbou. Budou držet nohy chráněné před ostatními, kteří se na ně budou snažit a budete se cítit pohodlně a pohodlně. V případě, že je událost venku v chladnější sezóně, je také dobrý nápad vybrat si pár bot. Jen se ujistěte, že to nejsou nové boty a v nich se cítíte docela pohodlně.

Fiona Apple

Fiona Apple

A poslední tip: udržujte váš make-up jednoduchý. Dostanete se docela horké a zpocené na rockovém koncertu a nechcete skončit s make-up rozmazané po celé tváři.

Nyní, když jste všichni připraveni na zábavnou noc na rockovém koncertě, nezapomeňte si užít sebe a žít okamžik!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1