Blog

Živé je těžké. Je to jedna z nejtěžších emocí, na které se vyrovnáváte, protože na jednom konci je to neuvěřitelné, ale u druhého je to strašné. Protože s láskou přichází celou řadu dalších emocí, které jsou s ní vázány. Nemůžete jen cítit lásku bez dalších emocí bojujících za cestu. Význam lásky - definování pravé lásky

To nám ponechává otázku, abychom se zeptali. Jaký je význam lásky? Co byste označil za pravou lásku? Je tak těžké rozlišovat mezi skutečnou láskou a touhou. Je dokonce těžké rozluštit, jestli jste někým v lásce, nebo je prostě milujete jako drahý přítel.

Tam jsou tony různých druhů lásky venku. Láska přichází ve všech různých podobách a je velice obtížné rozhodnout, jestli jste opravdu zamilovaný do někoho nebo jestli máte pro ně jen přátelskou lásku. Proto musíme definovat pravou lásku, než se budeme moci rozhodnout s jistotou.

Různé typy lásky

Jak jsem již zmínil, není jen jeden typ lásky. Podle psychologů existují 7 různých typů. Neexistuje pravá láska a pak nic. Láska má fáze a je důležité znát různé druhy, abyste věděli, kdy máte skutečné věci.

 1. Přátelská láska

To je láska, kterou cítíš mezi přáteli. Je to pocit ochrany a lásky k příteli, který nedosahuje úrovně rodinné lásky. Cítíš se štěstí, že je máš ve svém životě a záleží na tom, co se s nimi stane - ale jen jako kamaráda. Nechcete mít romantický vztah, ani jste o nich nepřemýšleli tímto způsobem.

 1. Rodinná láska

Miluješ svou rodinu. A stejně jako ti, co ti dělají sourozenci, chceš roztrhat vlasy, budeš mít chvilku za chvilku, kdyby je někdo hrozil. To je druh rodinné lásky, kterou pro ně cítíte. Můžete také cítit rodinnou lásku k přátelům, pokud se dostanou na tuto úroveň. Mám kamaráda, který myslím více jako rodinu než jako kamaráda.

 1. Vášnivá (nebo sexuální) láska

Všichni známe tuto lásku. To je svět, který se otáčí, motýly vyvolávají, silnou lásku cítíme pro někoho jiného. To je žádoucí a jasně hoří v porovnání s ostatními druhy lásky. To je také typ lásky, díky níž nás zapomínáme na všechny naše povinnosti a může nás držet několik dní.

 1. Univerzální láska

Ne, to neznamená, že milujete všechno ve vesmíru. Spíše se však tento typ lásky nejvíce odvolává na myšlenku na náboženství. Je to myšlenka milovat přírodu, Boha nebo dokonce všechny lidi na Zemi. Miluje vše pro to, co je. Tento typ lásky není v každém, ale je důležité pochopit.

 1. Hravá láska

Pokud jste někdy byli s opravdu koketní náladou s někým, nebo máte jen vztah typu hook-up, je to druh lásky, kterou cítíte. Je to nezávazné a velmi hravé. Jinými slovy, to je příležitostná láska. Vím, že nechcete připustit, že milujete někoho, s kým máte pouze vztah FWB, ale je to pravděpodobné, že jste pocítil tento typ lásky v té době.

 1. Praktická (Duty) láska

Určitě víte všechno o dohodnutých manželstvích. Rodiče založili své děti, aby se oženili s někým, kdo je hoden, a dokonce i když se tito dva lidé nemusí nutně zamilovat, cítí se jako vzájemná láska k sobě navzájem. To je také vidět u králů a královen. Cítí, že je jejich povinností milovat své lidi a chránit je. Obvykle se nejedná o žádnou sexuální lásku, pokud jste v tomto typu lásky.

 1. Sebeláska

To je jak dobrá, tak koupelová věc. Příliš málo a je to špatné. Příliš mnoho a je to také špatné. Ale musíte se milovat. Musíte mít pocit péče a lásky k tomu, kdo jste, a pokud to necítíte, je to pravděpodobně velmi nezdravé. Tento druh lásky je nutný, pokud máte někdy chuť cítit pravou lásku k někomu jinému. Musíte nejprve milovat sebe, než budete moci milovat jiného.

Chyby, které lidé dělají s láskou

Všichni jsme udělali chyby, pokud jde o ty, které my (možná) milujeme. Zde jsou některé z nejčastějších chyb, které lidé dělají s láskou a rozhodují, zda jsou skutečně zamilovaní nebo ne.

 1. Přemýšlivý schopnost = Láska

Kdysi jsem měl přítele, který byl mimo žárlivý. Neudělal mi dokonce ani make-up, protože říkal, že "vypadám příliš dobře" a nechtěl, aby za mnou chodili jiní. Myslel jsem, že to znamená, že mě hodně miloval. Mýlil jsem se. Chtěl, aby mě vlastnil. Nedělejte chybu myšlení žárlivosti a majetkového chování = lásky. To ne.

 1. Bytí zaslepené svou vlastní láskou

Myslím, že všichni známe někoho, kdo člověka dal dlouhou dobu, protože neviděli, jak hrozně se s ním zachází. Někdy lidé oslepují svou vlastní vášnivou láskou (ne opravdovou láskou), že nevidí škodu, kterou přinášejí. Je těžké si to uvědomit, ale je to nezbytné pro zdravý a šťastný vztah.

 1. Povolit vášeň být jediná láska

Líbánková fáze je skutečná věc. Obdržíte tak vášeň a přání někoho prvních pár měsíců svého vztahu, že zapomenete na zbytek světa. Tato vášnivá láska je dobrá a dokonce zdravá ... pokud to není jediný typ lásky, kterou máte. Mnozí dělají chybu, když si myslí, že je to pravá láska, když to rozhodně není.

 1. Neuvědomuje-li se, že láska nedosahuje

Láska prochází fázemi. Počáteční přátelství miluje, jak se cítíte, že člověk přechází do hravé lásky, pak do vášnivé lásky, rodinné lásky a nakonec opravdové lásky. Problémem je, když si neuvědomujete, že jste uvízli v určitém typu lásky a že vztah nevyšel tak, jak by měl.

 1. Pobyt s někým, kdo je nemá rád

Někdy láska je naštvaná. Cítíš se, jako by ses do něčeho zamiloval, ale vždy tě nemiluje. To je nešťastné, ale je to spousta lidí. Chyba s tímto je, že lidé zůstávají v těchto vztazích, když by měli zachránit sebe bolest srdce a rozštěpení. Bytí ve vztahu, kde láska je pouze jednosměrná, je nebezpečná a škodlivá.

Znamení to není opravdová láska

Láska je něco, co se cítí mezi dvěma lidmi. Mělo by to být spojení a nemůže to být jen jednostranné. Existuje spousta příznaků, které mnoho lidí ignoruje o lásce, která dokazuje, že to prostě není pravá láska. Zde jsou.

 1. Žárlivost je Přirozená

Když jste opravdu v lásce k někomu a milují vás také, žárlivost není skutečně přítomna. Jistě, nemusíte si užívat někoho, kdo by zasáhl vašeho přítele nebo přítelkyni, ale nemáte pocit, že se o něj obáváte. Pokud jste ve vztahu, kde je primární věc žárlivost, není to skutečná láska.

 1. Cítíš to jen během sexu

Pokud máte pocit lásky pouze během sexu, není to pravá láska. Neměli byste se někdo nahý s někým, abyste se o nich cítili lípově. Měli byste se nejen cítit "spojeni" s někým, když máte jen sexy. Připojení by mělo být nejsilnější vně ložnice.

 1. Jste "v lásce" po jednom týdnu

Zatímco jste možná po týdnu narazili na někoho (třebaže jste byli přátelé po delší dobu), můžete mít pocit jedné z typů lásky, ale v tomto krátkém čase nikdy nebudete cítit opravdovou lásku. Nemůžete cítit pravou lásku, aniž byste věděli někoho na velmi hluboké úrovni a jste strávili spoustu času, který vám pomáhá udržovat váš vztah. Láska na první pohled není pravá láska. Je to vášnivá láska.

 1. Stále si myslíš, že je někdo lepší

Pokud v zadní části mysli neustále přemýšlíte o tom, zda jsou nebo nejsou někteří a zda je pro vás někdo lepší, není to pravá láska. Pravá láska nemá pochybnosti. Pravá láska přijímá někoho a vědí, že je to nejlepší člověk, s čím bys byl, bez ohledu na to, zda je to nejlepší, nebo něco takového.

 1. Pokoušíte se je změnit

Pokud se snažíte, aby váš významný jiný byl více poháněn nebo byl více emocionální, není to pravá láska. Nemůžete změnit lidi a myslíte si, že jste do nich opravdu zamilováni. Jsi zamilovaná do myšlenky, co chceš být. Protože pravá láska je o milování někoho za to, kdo jsou - dokonce i o jejich vadách.

 1. Nemáte pocit, že je podporujete

To je obrovské znamení, že to není pravá láska. Protože pokud vás někdo skutečně miluje a milujete, jste ve svém životě naprosto podporován. Ne, nemluvím o finanční podpoře. Mluvím o tom, že váš partner podporuje vaše sny a touhy, jako by byly jejich vlastní.

 1. Některé věci odmítáte o sobě

Někteří z nás se pokoušejí skrýt naše smysly a podivnost od našich partnerů. Cítíme, že by nás mohli milovat méně, protože jsme neobvyklí. Ale pokud je to pravá láska, nemáte pocit, že je třeba skrýt něco. Nikdy se necítíte nejistě o vašich zvláštních návycích a zvláštnostech, které jste obvykle zadrželi.

 1. Nemyslíte na nic

To je něco, co padají spousty lidí. Myslí si, že právě proto, že nikdy ne bojují, jsou zamilováni. Ale je to vlastně opak. Když jste zamilovaní, hodně vás to zajímá. Když vás hodně záleží, máte silné názory. Proto jste povinni se dostat do argumentů každou chvíli. A tak dlouho, jak se zdravě starají, je to pravá láska.

Znamení je pravá láska

Stejně jako tam jsou znamení to není pravá láska, tam jsou další znaky, které dokazují, že je to pravá láska. Zatímco všechny páry procházejí překážkami v průběhu jejich vztahu, pokud můžete stále tyto věci o svém partnerovi, je to pravda láska.

 1. Cítíte se jimi inspirováni

Mají-li někdo jiný, kdo vás inspiruje k lepší osobě, je to vzácnost. Když se to stane, je to obvykle pravá láska. Cítíte se tak ohromeni a mají vliv na to, abyste byli inspirováni tím, že budete lépe jednat jinak. To neznamená, že vás inspirují, abyste vynechali své každodenní zodpovědnosti.

 1. Dobří převažují nad špatným

Každý pár prochází dobrými a špatnými časy. Je to jen přirozené a není důvod k tomu, aby se zajímal, pokud je špatné mnohem častější než dobro. Když máte více skvělých dnů a velmi málo a daleko mezi nepříjemnými dny, je to pravá láska.

 1. Nemáte pocit, že je třeba skrýt něco

Být otevřený a upřímný s někým, aniž byste se báli své reakce nebo názoru, je to pravá láska. Je úplně bez pocitu, že je třeba skrýt něco o sobě nebo o čemkoli, co jste od nich udělal. Když konečně máte pocit, že jste v tomto okamžiku a je to vzájemné, je to pravá láska.

 1. Když jsou zápasy, najdete nejrychlejší řešení

Nenechávejte argumenty hnusit po celé dny. Nemůžete se dostat do boje a pak je tlačit pod koberec, aniž byste museli čelit problému. Pokud jste ve vztahu, v němž vy dva argumentujete, pak se posaďte a projděte problémem, abyste dospěli k závěru, že pracuje pro vás oba, je to pravá láska. Chci opravit věci, místo aby na ně zapomněli, je pravá láska.

 1. Máte pocit, že je máte v životě štěstí

My všichni jsme narazili na lidi, kteří máme pocit štěstí, že máme v životě. Pokud jste však s někým měli vztah a stále máte pocit, že v životě máte někoho podobného a nikdy neztratíte tento pocit - bez ohledu na to, v jaké náladě jste, nebo dokonce, když bojujete - je to pravda milovat.

 1. Vaše líbánková fáze se necítí, jako by to skončilo

Možná jste zastavili to, jak často jste zaneprázdněni, ale stále pociťujete stejnou vášeň a přání pro ně, co jste udělali na začátku vztahu. Tak víte, že je to pravá láska. Všechny vztahy procházejí ups a downs, pokud jde o fyzickou intimitu. Nicméně, pokud můžete stále říci, že pro ně máte pocit, že je vášnivý vášnivý pocit, když jste zaneprázdněni - stejně jako jste to udělali na začátku - je to pravá láska.

 1. Nechcete změnit jinou osobu

To neznamená, že se vám nelíbí některé z jejich vlastností. My všichni máme věci, o kterých se nelíbíme o našich partnerech. Odejdou z toalety. Nechávají vlasy v odtoku sprchy. Nechávají arašídové máslo otevřené na pultu. Ale tyhle věci nejsou něco, co byste chtěli změnit. Přijmete je za to, kdo jsou - včetně všech těch malých věcí, které jsou nepříjemné - protože by nebyly, kdo jsou bez nich.

 1. Pracujete společně jako tým

Pravá láska je o tom, že je jednotkou. Máte pocit, že nejste dva lidé v jednom vztahu, ale jako jste tým. Když je to pravá láska, pracujete společně, abyste přišli s řešeními a všechno je rozděleno přímo uprostřed. Jedna osoba neprovádí většinu práce, zatímco druhá sedí a užívá jízdu.

 1. Cítíte se jako rovní

Stejně jako ty jsi tým, jsi rovný. Jedna osoba nemá pocit, že jsou lepší nebo důležitější než ostatní. Když je to pravá láska, oba mají pro druhého stejný respekt a obdiv. Obojí jste pro vztah stejně důležitá jako druhá. Bez tohoto je to vztah, který není fér a nebude se cítit jako láska.

 1. Můžete jim důvěřovat absolutně cokoliv a všechno

Důvěra je zdaleka nejdůležitějším faktorem, pokud jde o pravou lásku. Musíte upřímně důvěřovat vašim významným ostatním s čímkoliv a všemi. Nejde jen o to, abyste jim důvěřovali svému životu, ale důvěřujte jim, aby vám neublížili, když mají takovou moc na světě, aby tak učinili.

Význam lásky - definování pravé lásky

Láska je komplikovaná. Myslím, že se na tom všichni shodneme. Ale pokud chcete být schopni rozpoznat rozdíl mezi pravou láskou a významem lásky obecně, pomůže to.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =