Blog

Není žádným tajemstvím, že muži mohou být nutkaví lháři. Někdy pro nás ženy může být těžké vypořádat se s každodenním životem. Zvlášť pokud nerozumíme proč oni to dělají na prvním místě! Abyste vám pomohli zjistit, proč máte tendenci chytit svého chlapíka, který vám leží častěji než ne, najdete zde 5 hlavních důvodů, proč lidé lžou:

Důvod # 1.) Nechce ublížit vašim pocitům. Ačkoli to možná není pro něj správné, jeho záměry jsou pravděpodobně dobré. Chlapci nejsou úplně schopni porozumět dívkám - chápou, že jsme velmi citliví stvoření! Ženy jsou zraněny docela snadno a všechno, co se snaží udělat, je vás ochránit, protože se o ni stará.

1

Důvod č. 2.) Je příliš líný a vše, co chce dělat, je vyhýbat se dramatu. Kluci nejsou zpravidla vybaveni k tomu, aby zvládli drama, a aby byli naprosto upřímní, jsou příliš líní, aby se s nimi chtěli vypořádat. Mohl by vám lhát, protože nechce vzít čas ze svého dne, aby se s ním vypořádal a zjistil, že jakýkoli problém je v pořádku.

2

Důvod # 3.) Podvádí tě. Nejde o nejčastější výskyt důvodů, které stojí za to, že kluk je lhát - Takže, nebuď příliš rychlý na to, abys za to přijal! Podvodníci jsou známí svou schopností vyplivovat lži častěji než pravdu. Chlapík bude lhát o spoustě věcí, když uvidí jinou ženu za zády.

3

Důvod # 4.) Chce jen jednu věc. Víte ... Ta věc ... Ano, sex. Většina kluků udělá něco takového, aby si od tebe někdo miloval. Muži budou ležet, dokud nebudou mít nose delší než Pinocchio, aby získali to, co chtějí!

4

Důvod # 5.) Nechce dělat práci. Je určitě dobře známo, že muži nejsou známí svou láskou k domácí práci. Takže ležou, aby se vyhnuli zodpovědnosti jako dělat pokrmy, běžet na trh s chlebem nebo si vzít auto na mytí. Bohužel, většina chlapců by raději sledovala sporty nebo hrát videohry místo toho!

5

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 74