Blog

Všichni jsme introvertovali lidi v našich životech - víte, klidní jednotlivci, kteří opravdu nemají moc rádi chodit, ale jsou opravdu skuteční jednotlivci. Jaké je to ale DATACE člověka, který je introvertován? Přinesli jsme seznam věcí a tipů, které musíme vědět, a dokonce i UPOZORNĚNÍ o datování někoho, kdo je introvertován. Můžete být příjemně překvapeni tím, co najdete.

be56892b63f04d9c04e581948b5a0959

Věci, které je třeba vědět o vašem introvertujícím muži..

 1. Baví se jeho "Mým" časem

Někdo, kdo je introvertem, nemá rád příliš mnoho lidí. Vycházejí z jejich "času", kdy mohou být sami a dělat to, co chtějí. Nedovolte, aby se jeho ústraní zaměňovalo s tím, že nechce být kolem vás - prostě má rád a POTŘEBUJE svůj prostor být sám.

 1. Nemá rád konfrontaci

Když vznikne argument, bude pravděpodobně velmi klidný a pokusí se odejít. To může být někdy trochu obtížné, ale mnohem raději by situaci opustil, přemýšlel o tom a vrátil se chladným tónem, aby pozvedl svůj hlas v argumentu.

 1. Nemusí být příliš nadšen

Někdo, kdo je introvertem, má těžkou řeč a je pro ně ještě obtížnější být koketně. Neznamená to, že nemá zájem, ale člověk, který má introvertní osobnost, se těžko přizpůsobuje své ženě a dělá jakýkoli typ gotického flirtování. Přinejmenším si můžete být jisti, jestli vám dává flirt, znamená to naplno.

75f2cf90fbd414b373b70af1bab2b306

 1. On je úžasný přítel, zvláště když jde o poslech

Je tichý, jemný, a LISTENS. Co další dívka může požádat?

 1. Je trochu tichý

Introvertní osobnosti neradi mluví moc. Takže když vyjedete jíst s vaším mužem a nechává vás většinu z mluvení, nemyslete si automaticky, že jste ho nudili. Poslouchá a vezme všechno!

 1. Je Loajální

Vzhledem k tomu, že se mu opravdu nelíbí kolem lidí (zejména v oblastech s přeplněnými místy, jako jsou kluby nebo večírky) a nelíbí se k flirtování, nebudete se muset starat o jeho podvádění. Ve skutečnosti se ani nebudete muset vážně bát, že se dostane do situace, kdy by mohl skončit s podváděním; rád je sám.

4618c9a752b1cfcc2987bfddbdccd984

Tipy pro datování introvertovaného muže..

 1. Ujistěte se, že mu dáte dostatek prostoru

Někdo, kdo je introvertem, potřebuje svůj prostor. Pokud mu nedáváte dostatek prostoru, může skončit s propojením, protože se cítí ohromen a na místě. Ujistěte se, že mu dáte dostatek času, i když se vám to nelíbí.

 1. Nepřehánějte to hovory a zprávy

Já vím, já vím; miluješ svůj text celý den každý den a zavoláš mu několikrát po celý den, abys viděl, jak to dělá. Muži to nenávidí - zejména introvertní muži. Nechtějí tolik mluvit, takže je snadné poslouchat textové zprávy. Co se týče telefonních hovorů, můžete se jim nejlépe vyhnout, abyste je úplně vyhnuli; oni HATE telefonní hovory a to bude nepochybně jednostranný rozhovor.

 1. Nechte ho otevřít ve vlastní době

Nepoužívejte ho, aby se otevřel. Někdo, kdo je introvertem, má těžkou řeč a oni se otevřou, až budou připraveni. Buď trpěliví, protože když se otevřou, znamená to, že jsou s tebou naprosto spokojeni - což je AWESOME.

54e141ac32b39206e74e1c95a827f3ef

Varování o datování introvertovaného muže..

 1. Může se dostat podrážděně rychle

Nemá rád, aby dostal příliš mnoho textů a nechce jít na den více než několikrát týdně. Pokud se neustále snažíte posílat textové zprávy a zavoláte mu a každý den se pokoušíte sejít, mohl by vás určitě podráždit tím, že jste neuvěřitelně rozhovorní a odjíždějící a že si přeje být sám v klidném prostředí.

 1. Nebude chtít jít ven po celou dobu

Jak jsem řekl, introvertní člověk RÁD, aby byl sám; tak proč by chtěl po celou dobu jít ven? Pravděpodobně ho uvidíte jednou nebo dvakrát týdně - a to je všechno. Hodně času bude také upřednostňovat jednodušší, příležitostné datum, jako je večeře na jeho místě nebo film ve filmu.

 1. Může být těžké mluvit

Není pravděpodobné, že se ocitnete v opravdu těžkém rozhovoru s introvertem; upřednostňuje sedět a poslouchat, s kým je. To může být dobrá věc a špatná věc, zejména pokud jde o diskusi o důležitých věcech nebo o překonání špatného argumentu. Rozhodně něco, co byste měli vzít v úvahu, když se rozhodnete někdo s introvertovanou osobností.

 1. Nebudete ho změnit - ani se nezkoušíte

No, dámy, nikdy byste se neměli pokoušet změnit někoho bez ohledu na to, jaká je jejich osobnost. Mnoho žen si však myslí jen proto, že je zpočátku plachý a příliš nemluvný, neznamená, že se nemůže otevřít a stát živým jedincem, se kterým chtějí být. Ne, někdo s introvertovanou osobností vždy zůstane na tiché straně a nebudete je chytit na žádné divoké, živé události. Raději dělají něco jednoduchého a touží po svém samém víc než cokoli jiného. Pokouší se je změnit jen tak, jak je to třeba! Buď je přijměte za to, kdo jsou, nebo najděte extrovertu.

Už jste někdy pocházeli z introvertu? Jaké to bylo? Sdílejte s námi své zkušenosti!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − 20 =