Blog

Po vyrostnutí ve Švédsku jsem strávil mnoho letních plaveb v Dánsku, takže jsem strávil spoustu času se mísit s Danes. Během teenagerů přišel můstek spojující Dánsko a Švédsko, takže se naši sousedé ještě najednou přiblížili a dnes denně mezi Malmöm a Kodani chodí hodně lidí denně. Švédové a Dánové mají hodně společného, ​​ale stále existují určité rozdíly. Přečtěte si, abyste zjistili, jaké to je datování Danů.

Dánové nejsou jako dluhopisy

chodit s někým Danish men

Právě jsem narazil na článek, kde americká žena doporučila dánským mužům, aby studovali Bond, James Bond. Tj. jak být mužem, britským a americkým způsobem.

Danové nejsou Američané.

Neočekávejte, že vám budou držet dveře.

Nečekejte, že budou mít za vámi zavazadla.

Nečekejte, že vám za vás zaplatí účet.

Nečekejte, že vás pronásledují, jako by nebylo zítra.

V Dánsku existuje velmi silný pocit rovnosti mezi muži a ženami. Z nějakého důvodu se ženy v určitém okamžiku rozhodly, že pokud ji člověk zadržuje, může být vidět, jako by to sama nemohla udělat. To není to, co považuji za místo držení dveří (je to sladké gesto, nic víc, nic méně), ale Dánové se rozhodli, že všude bude rovnost. Včetně držení dveří.

Také není jen mužskou úlohou vykonávat ženu. Je to také ženská práce, aby člověka pronásledovala. Takže nečekejte, aby ten chlap chodil k vám na večírek a koupil vám drink.

Podívejte se na datování jako poloviční přístup - musíte se setkat v polovině, se vším.

Budou dělat svou kousek kolem domu

Dánští muži se nebojí vařit a uklízet. Očekává se od nich. Je tu smysl pro spravedlnost - děláte si něco kolem domu, dělají to.

Oni mají čas na otcovství

Samozřejmě, jedná se o individuální věc (stejně jako o tom, co se v tomto článku zabývá většinou - nemůžete říct, co je jako datování celého národa, musíte se zobecnit), ale obecně platí, že dánští tatíci tráví čas se svými dětmi. Stejně jako u domácích prací sdílíte zodpovědnost. Nečekejte, že budete mít pobyt doma maminka, spíše očekávejte, že muž bude dělat polovinu práce.

Jsou na Zemi

Na rozdíl od Američanů, Dánů a Skandinávců obecně nosí své medaile na rukávu. Je to viděno jako chvástání, pokud příliš mluvíte o svých vítězstvích v životě. V Dánsku je ego, protože tam je kdekoliv, prostě není kultura, která lidem říká, co jste dosáhli. Skromnost je oslavována jako dobrá vlastnost.

Milují se k pití piva

Na rozdíl od britských, dánští muži mají tendenci milovat své pivo. A jejich vodka. Není divu, že po několika pivech začíná pár milostných příběhů.

Zapomeňte na květiny

Dobře, mohl by vám dát květiny. Ještě tak často. Je pravděpodobné, že jeho láska bude více vyjádřena tím, že vyčistí nádobí, pomůže vám se všemi a tak dále. Rytířství není mrtvá, je to úplně jiné.

Možná budete muset mu pomoci v romantickém oddělení. Přestože jako někdo jiný pravděpodobně svítí svíčky tak často. Zvláště během tmy zimy.

Rozdíl mezi datováním a datováním

Amerika má datingovou kulturu, Dánsko ne. Pokud vás někdo zajímá, mohl by vás požádat o kávu, která je někde mezi vyjížděním a datem. Mohl by vás pozvat na párty se svými přáteli nebo vám navrhne, abyste společně pracoval, ale často je méně formální než americký datací systém. Vystoupíte, uvidíte, jestli se vám líbí, máte sex a stanete se předmětem. Nebo začnete jiným způsobem - setkat se s někým v klubu, mít sex, pokud se vám líbí, začnete viset a pak se stanete předmětem.

1507760_10152392614860079_8379465670289960282_n copy 2Podle Maria Montgomery - Maria je spisovatel, režisér a sociální podnikatel na volné noze. Je také mluvčím Komunitní centrum Little Angels a vášnivý blogger. Najdete ji někde mezi Kapským Městem, Londýnem a L.A., kde ji nejspíš najdeš v kopcích, dívám se na město, které miluje. @OhMyMontgomery

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =