Blog

Vždycky musí znovu zkontrolovat svou práci, hledat nejlepší možnou cestu a strávit nesčetné hodiny zdokonalováním všech aspektů jejich života, dokud nesplní jejich standardy - ano, to shrnuje Virgo individuální na odpaliště. Ale nemyslete si, že vytrvalost a odhodlání jsou používány pouze v obchodních a školních situacích. Pannaci se také velmi zajímají o své partnery a zajistí, aby jejich milovník byl vždycky šťastný. Je tu ještě něco, co se skrývá pod touto osobitou osobností tohoto muže?

velký

Druh ženy Panna potřebuje

Virgoan není přesvědčena krásnou tváří, ani se nenachází se zaujatý ženou, která oslňuje šperky a ozdobným oblečením. Muž Panny vypadá za vzhled, hledá něco víc. Potřebuje stabilní, bezpečnou a sebevědomou ženu, která zná její hodnotu a nespoléhá se na její pohled, aby se dostala do cesty. Ve skutečnosti si člověk Panny bude vždycky vybírat krásnou a silnou osobnost nad vyhlížející ženou každý den. Virgoan bude sedět a posuzovat svou potenciální ženu nějakou dobu předtím, než se rozhodne ji pokračovat - musí se nejprve ujistit, že nejste nějaká ditzy žena s hezkou tváří, ale spíš chytrá holka s hlavou na ramenou a sebevědomá osobnost, která je v davu snadno rozpoznatelná. Potřebuje také ženu, která může zvýšit jeho sebevědomí a ego, a dáma s divokou stranou, která ho může trochu vyvést z jeho pevné schránky.

velký-1

Panna ve vztahu

Panenský muž se vždy snaží o dokonalost a jeho práce bude nekonečně přezkoumávat, dokud nedokončí jeho dokonalost - a to i jeho milostný život. Ve skutečnosti má muž z Panny velmi zamilovaný čas. Je to proto, že Virgoan strávil spoustu svého času, ve kterém posuzuje vztah, hledá každý pro a kon ženu / vztah a zjistí, zda jsou nějaké vady nebo praskliny, které stojí za to opravovat. Teprve když se rozhodne, že tento vztah splnil jeho standardy dokonalosti, umožní si, aby se stal dostatečně pohodlným, aby se zamiloval. Je to pozitivní stránka? Bude věrný ženě, kterou miluje.

Panny jsou známé nejen svou věrností, ale i jejich přemýšlivostí. Budou vždy (a myslíme vždycky) časem pro vás, přestože by jeho dny mohly být rezervovány s plným pracovním časem a školní docházkou na částečný úvazek. Virgoan přijme zvláštní opatření a naplánuje celý svůj plán, aby se ujistil, že je doma, aby se jeho manželka večeře a hrát si s dětmi po celou dobu svého volného času.

Není to často, že uvidíte, že člověk Panny dělá něco extrémně out-of-the-blue nebo romantického. Jeho smysluplná povaha a uvolněný vztahový styl nevidí potřebu extravagantního schmoozingu nebo romantických večeří při svíčkách na pobřeží oceánu. Nicméně, nedovolte, aby vás ovládal od datování muž Panny. Pamatujte si, že je to typ člověka, který je ochoten dělat cokoli pro svou paní a udělá jí čas bez ohledu na to, co. Nejde o nejmenší údržbu a je v ní na dlouhé trati, což znamená, že nemůžete dát strach z toho, že "udeřte a opusťte".

velký

Panna v ložnici

Během prvního setkání s mužem Panny můžete zaznamenat jednu věc: jeho extrémní rigidnost. Pannaci nemají o nich přirozenou důvěru a tento nedostatek důvěry se rozkládá do ložnice. Neočekáváte žádné překvapení nebo divoké setkání s mužem Panny, protože každý aspekt události je plánován pečlivě předem a děláno tak ve správném pořadí v noci.

Nicméně, jak se Virgo člověk stane s jeho milencem pohodlnější, tuhost zmizí a bude to jako milování s úplně jinou osobou. Najednou se objeví překvapení a vidíte novou naléhavou vášeň a divokou jízdu ve vaší milence. Brzy si všimnete, že jeho pečlivá pozornost k detailu a jeho úsilí o dokonalost lze využít velkolepě a příjemně.

Jeden způsob, jak dostat Virgoana, aby vyšel z jeho skořápky a miloval vás hlouběji, je často uklidnit ho z toho, co dělá skvělou práci. Jak jsme již zmínili, Virgoové se neustále snaží být dokonalým ve všem, co dělají, a slyší od vás, že jejich práce je dokonalá, povzbudí jeho sebevědomí a pomůže mu relaxovat více pod listy.

Negativní strana Panny Man

Největší negativní vlastností, kterou má panna člověk, je nadkritický postoj. Protože vždy hledá dokonalost ve všem, co dělá, rozhodně kritizuje každý aspekt své každodenní rutiny, dokud se nesplní jeho (někdy nemožné) požadavky. Mnoho žen to považuje za otravné a tento kritický postoj se někdy může objevit během průběhu vztahu, což někdy může vést k nepořádnému a škodlivému rozpadu.

Muž Panny je také trochu vybíravý a drsný, pokud jde o volbu jeho kamaráda, který se může zdát rozsudkem. Pannaci se budou posadit a sledovat, než udělají krok na ženu, a to výhradně za účelem zjištění, zda je pro něho "dost" nebo ne. Samozřejmě, že nikdo nemá rád gentlemana, který je extrémně kritický a vybíravý, pokud jde o výběr dámy, takže to může být velká odložení pro mnoho žen.

V neposlední řadě je Panna velice uvízla v jeho cestách a nezmění si názor pro někoho ani pro někoho. Jakmile má v hlavě nápad, bude se na něj držet bez ohledu na to, co. Je to součást jeho nadkritického postoje a stálé potřeby pro dokonalost v každém aspektu jeho života. To zahrnuje i jeho milostný život, takže se neobtěžujte snažit změnit svého Pannu muže na něco, co není - prostě nebude fungovat.

Kompatibilita

Panna a Kozoroh: Toto je opravdu zápas v nebesích. Obě z vás jsou extrémně řízené a odhodlané ve všem, co děláte, a dát svým partnerům 100 procent za všech okolností. Obě z vás hledají dlouhodobé vztahy a brát vážně vztahy. Budete schopni pracovat na problémech a vždy si porazit své problémy pro bezstresové vztahy, které jsou téměř dokonalé.

Panna a Taurus: Další skvělý zápas, jelikož jste dva z vás velmi bezpečně a hledáte něco, co je postaveno tak, aby trvalo. Tento vztah vzkvétá, jak se oba snažíte o zdánlivě dokonalý a neomezený vztah. Jen se ujistěte, že oba máte spoustu zábavných a vzrušujících aktivit, protože vaše realistické myšlení vám mohou zanechat trochu pizze.

Panna muž v kostce

Paní muž hledá jednu věc: dokonalost, ať už je to ve své práci, v jeho přátelách nebo v jeho vztazích. Chce dokonalou ženu, která může zvýšit svou důvěru a zůstat po boku bez ohledu na to, co. On je poháněný, odhodlaný a věrný jedinec, který se zastaví v ničem, aby se ujistil, že jeho manželka a děti jsou vždy šťastné.

Obrazový kredit: Leaaa, Martha, Nicola.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =