Blog

Skutečnou otázkou, proč se ptáte, je, proč se zdůrazňujete, zda mu zavoláte. Opravdu jsme hodně přemýšleli o datování, které potřebujeme. Vztah by měl být pouze procentní podíl na vašem životě a měl by vzít pouze část vašich myšlenek. Příliš často ženy zapomínají na všechno, o čem pracují, když začnou mluvit s chlápkem. Za prvé, potřebuji, abyste přestal dělat starosti o to, kdo by měl volat, kdo. Musíte přemýšlet o svém zdraví a vašich cílech. Nechte vztah kvést mimo vás, který sleduje vaše cíle.

 

Pokud máte pocit, že ho chcete volat, a pokud jste příliš zaneprázdněni, ne. Nevystavujte si ve své mysli příběhy o tom, co může myslet nebo proč nevolal. Dospělí nehrají tyto hry ve vztahu.

  Roztomilý things to text your boyfriend-09

On je buď do tebe, nebo ne

Budete vědět, kdy budete používat vaši ženskou intuici, pokud bude do vás. Způsob, jakým mluví s vámi, četnost jeho komunikace a tón jeho hlasu vám řeknou, jestli má zájem udělat něco vážného. Takže neztrácejte čas, pokud vás nezavolá. Pokud máte pocit, že jste na jednosměrné komunikační ulici, uvolněte své ego a přijměte, že tento chlap není právě ten. Máte spoustu věcí, na které se nemusíte věnovat, kromě toho, proč nekomunikuje.

 

Nebojte se volat na něj

  by měl i call him

Ano, jděte a zavolejte mu. Pokud vás nezvedne nebo vás nevrátí, víte, že se o něj nezajímá. Pokud bude reagovat a rádi uslyší váš hlas, budete vědět, že má zájem. Nikdy bychom si neměli vykládat to, co jsme ve vztazích přemýšleli. Skutečné zralé vztahy jsou o otevřené komunikaci a pokud se cítíte zmatené o tom, zda vás chlápek miluje, zeptejte se ho. Pokud vás táhne a pošle vám smíšené signály, neztrácejte čas, prostě pokračujte.

 

Držte zemi

Nelíbí se mi tyto články o vztazích, které vám řeknou, abyste se těžko dostali. To v podstatě rozptýlí vaši moc a znesnadňuje vás zbytečně. Buď, že tě má rád, nebo on neudělá a někoho odtáhne, aby se k němu přiblížil, nebude vytvářet zdravý vztah. Chceš někoho, s kým bys mohl být skutečný, a ne že bys to musel vydělat. Pokud máte pocit, jako byste ho museli přesvědčit, aby se vám líbilo, nebo jste ho čekali, než se rozhodne, jestli chce jít, tento člověk není připravený na vztah a nemusíte se s jeho nerozhodností vyrovnat. Pokud je zmatený nebo vykazuje známky, že skutečně tě právě používá nebo se obává odhodlání, nenechávejte se mučit, najděte někoho, kdo je ochoten být citově otevřený a zranitelný.

Musí projevit úctu

Pokud jste ho zavolali a on má pouze texty, které jste vrátil, je to znamení, že vás opravdu nezná. Když jsou kluci nezralí a jen hledají vhodnou dobu, nebudou se snažit o citlivé komunikaci. Když jejich cílem je jen dát horké kuřátko, budou se s vámi jen chovat jako horké kuřátko a ne jako citlivé jedince, které jste. Pokud máte pocit, že nejste s vámi zacházeni s respektem, kterého si zasloužíte, nezapojujte ho dokonce. Způsob, jakým s vámi komunikuje, ukazuje svou emocionální zralost. Pokud zjistíte, že se divíte, proč vás kontaktoval, je pravděpodobné, že vás bude nadále opírat a že ztrácíte čas.

 

Všimněte si, že se na něj spoléháš

Zde je špatná část. Pokud zjistíte, že o něm stále přemýšlíte, může to být znamením, že hledáte štěstí prostřednictvím vztahu. Člověk bude mít pocit, zda jste závislí a že ho vytlačíte. Pokud máte pocit, že jste nešťastní, když s ním neslyšíte, je důležité, abyste si vybrali čas na sebe. Zvyšte svou důvěru tím, že si přečtete o osobním vývoji, získáte zdraví a hledáte způsoby, jak naplnit svůj život tím, že pomáháte druhým. Často se dostáváme do režimu, kde se soustředíme na získávání energie od ostatních pro sebe prostřednictvím komplimentů nebo fyzické náklonnosti, ale to skutečně dává naši moc pryč. Když milujeme druhé a ukážeme jim všem, o něž se o ně staráme, nejsme už energetickými výhonky, ale výrobci energie. Jsme pak oprávněni, protože poskytujeme vlastní štěstí a pokud se člověk ukáže, že se o nás stará, nepotřebujeme ho, ale je to pěkný doplněk k našemu již šťastnému životu.

  jak to text your crush

Pokud ho volajíte nebo ho neustále píšete a nereaguje, jste na cestě mimo. Když se cítíme slabí, často se díváme na někoho jiného, ​​abychom vyplnili prázdnotu, kterou podvědomě cítíme. Dokonce se budeme naštvat, že tato osoba nereaguje. Celá tato realita, kterou jsme vytvořili, je opravdu proto, že jsme špatně zaměřeni. Musíme přestat mít sebeckou energii, která vytlačuje lidi. Musíme přeřadit rychlost a začít myslím nezištně. Najděte způsoby, jak utrácet svůj čas, který vám pomůže růst vašeho mozku a poskytne vám dovednosti, které mohou být užitečné při obohacování vaší komunity. Když lidé žijí sobectvím, budou vždy zjišťovat, že lidé je nechtějí zavolat zpět. Je to velmi pravdivá a posilující realizace, kterou musíme všichni udělat.

 

Nakonec dámy, pokud se cítíte otevřené a pohodlné s mužem a váš rozhovor proudí přirozeně, zavolejte ho, kdykoli budete chtít. Samozřejmě si uvědomte, jak s ním komunikujete. Nepoužívejte jen vyměnit své problémy na něm a odvzdušnit. Když mluvíte, mluvte o důležitých věcech, buďte komplimenty a používejte své slova, abyste ho inspirovali. Přemýšlejte o tom, že používáte komunikaci jako nástroj k budování pozitivní energie ve vašem vztahu, ne odčerpávat jeho energii. Slova jsou silná a mohou vyvíjet pozitivitu nebo negativitu v závislosti na naší schopnosti myslet předtím, než mluvíme. Když komunikujeme s někým, kdo přemýšlí o svých pocitů, způsob, jakým komunikujeme, se dramaticky mění.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =