Blog

Generální ředitel společnosti, respektovaný právník, světově uznávaný šéfkuchař - to jsou jen některé z kariér, které pravděpodobně bude mít Kozoroh. Kozorožci jsou extrémně odhodlaní a jednotliví jednotlivci a nebudou se zastavit, dokud nedostanou to, co chtějí, a to i kdyby to znamenalo procházet strašnými překážkami, aby se tam dostali. Kozorožci spíše vidí skutečnost každé situace spíše než fantazii, což jim dává přednost v určitých situacích - zejména v situacích, kdy se jedná o podnikání. Nenajdete-li Kozoroha chvíli, kdy byste si všimli věcí, které nikdy nemohly být - spíše by rozhodovali o svém dalším pohybu na důležitém tématu.

velký-1

Typ ženy potřebuje kozoroha

Kozorožci jsou zpočátku trochu stydliví a rezervovaní, takže se do něčeho nenapadá. Vidí vztahy jako dlouhodobou investici a mají tendenci k němu rychle klesnout po vstupu do vztahu. Nicméně upřednostňují, aby se před provedením pohybu vrátili a zhodnotili svého potencionálního partnera. Proto potřebuje Capricorn skutečnou ženu s výraznou osobností, někoho, kdo má rád stejné věci jako oni. Nespadají na někoho, kdo má jen hezkou tvář, což je důvod, proč Kozoroh nebude typicky jít o osm centimetrů džíny a mini sukně. Kozoroh potřebuje paní, která je investována do vztahu tak, jak je, a je ochotna jít navíc, aby to fungovalo. Nechce ženu, která hraje hry, ale spíše zralá žena, která hledá zdlouhavý vztah a je ochotna pracovat s problémy.

velký-3

Kozoroh ve vztahu

Pro Kozoroha je dokonce nalezení potenciálního partnera trochu obtížné. Kozoroh bude sedět a dívat se na chvíli, přičemž si povšimne, co ženská má ráda nebo nemá ráda a analyzuje její osobnost. Chce se ujistit, že to bude stát za svůj čas - zápas v nebesích, abych tak řekl. To je řečeno, muž Capricorn není hráč a nechodí na jednu noc. Nebude spadat na dívku kvůli tomu, jak vypadá, a hodně by raději poznala ženu ještě předtím, než vstoupí do vztahu. Jakmile Capricorn studoval svého potenciálního kamaráta po nějakou dobu, bude schopen zjistit, zda stojí za investice nebo ne. (Kozorožci vždy rozhodují něco dlouhodobě - ​​ať už jde o vztah nebo obchodní návrh).

Po vstupu do vztahu se Capricorn může zdát trochu rozporuplný. Není to proto, že to není zájem (ve skutečnosti je to naprosto opačný!), Je to spíše, že se na začátku nechce předvést mnoha z jeho pocitů a zničit všechny možnosti. Kozoroh ví, že je do tebe extrémně a nechce nic nepořádek, a proto se snaží, aby svého partnera netrápil příliš velkou romantikou. Nicméně, poté, co vztah prošel kolem prvních pár měsíců datování, je zobrazena odlišná strana od Kozoroha: jeho láskyplná, láskyplná strana - strana, kde vás informuje, že udělá cokoliv, aby vás držel v náručí.

K tomu je jasné, že Capricorn hledá dlouhodobý vztah. Jakmile nalezne svou "dokonalou dívku", udělá cokoliv, aby ji udržel. Chce být mužem domu a brát si svou paní, ale má také ženu, která je bezpečná a má ráda tytéž věci jako on. Kozoroh však bude mít problém, pokud jeho žena v žádném případě nepřekročí (kariérně, rodičovsky, atd.)..

Kozoroha v ložnici

Mnoho lidí si myslí, že Capricorn může být nudný v ložnici. Jeho praktický postoj a nedostatek fantazie mohou vypadat nudně, ale je to naprosto opačný. Ve skutečnosti má Kozoroh rád své mate. Podle něj je nejlepší najít jednu nebo dvě věci, které fungují a držet se. On bude neustále zdokonalovat tyto málo dovedností, dokud on může potěšit vás během několika minut. Kozoroh má však touhu potěšit svou ženu jakýmkoli způsobem, takže pokud se dostanete do bičů, šlehačky nebo sexy kostýmů, možná budete mít možnost ho ovládnout. Pokud chcete, abyste se v ložnici zacházeli jako s královnou (aniž byste museli vrátit přízeň), určitě budete mít krásný čas s kozorožcem.

velký-4

Negativní strana člověka z Kozoroha

Jedním z největších negativních vlaků Kozoroha je to, že má tendenci pesimistické. Kozoroh, který je překonákem a tvrdě pracujícím, vždy považuje sebe za "nedostatečné". Využívá tento pesimistický postoj ve většině aspektů svého života a mnozí najdou toto negativní myšlení trochu nepříjemnosti.

Dalším problémem, který si můžete všimnout u kozoroha, je jejich tvrdohlavost. Kozorožci mají určitý způsob, jak dělat věci. Líbí se jim, co mají rádi, a to je všechno. Pokud nesouhlasíte, opravdu nechtějí slyšet. Zůstanou v cestě a věří, že to, co si myslí nebo co dělají, je nejlepší. To se samozřejmě může dostat na nervy někoho, ale pokud můžete pracovat s tvrdohlavostí Kozorožců, budete si užívat jejich pozitivních rysů.

Kozorožci nakonec mají tendenci být stydliví - zvláště na začátku vztahu. To může dráždit některé ženy a nechat je myslet, že muž je nezaujatý. Ženy si však musí připomenout, že muži z Kozoroha jsou prostě plachtí přírodou a neradi se příliš vzdávají na začátku. Držte se vztahu a uvidíte, že muži rozkvétají do těžce pracujícího a extrémně oddaného jedince, který neúnavně pracuje pro svou ženu.

Kompatibilita

Kozoroh a Taurus: Dva způsobují nádherný zápas, oba jsou jednotliví lidé s realistickým přístupem. Jen se ujistěte, že přidáte spoustu zábavy a vzrušení, abyste měli věci zajímavé nebo vaše záležitosti mohou být světské.

Kozoroh a Kozoroh: Dokonalé dva! Oba jednotlivci mají cíle a odhodlání, které jsou nezbytné pro naplnění vztahů, a oba mohou snadno mít obchodní partnerství ve stejnou dobu. Vztah se však po čase může dostat nudný, takže si určitě udělejte čas na zábavné aktivity.

Kozoroh a Pisce: Oba jednotlivci nabízejí spoustu hloubky a komunikace, a pokud se pár může naučit ocenit extrémní rozdíly mezi sebou, vztah se bude velmi rozvíjet. V tomto případě protiklady přitahují a mohou udělat pro vzrušující a naplňující čas!

Kozoroh muž v kostce

Kozoroh člověk není těžké vyčíst nebo velmi tajemný. V jeho mysli má dva cíle: jak dosáhnout vrcholu své kariéry (nebo nějakého jiného velmi vyhledávaného cíle) a najít dokonalou ženu pro dlouhodobý a hluboký vztah. Kozorožci jsou extrémně oddaní a dávají přednost tomu, aby se drželi svých kořenů. Potřebují ženu, o kterou se mohou postarat po celou dobu života, gal, který je ochoten zabývat se svou tvrdohlavou a ernestní osobností. Ale nenechte si jeho tvrdě pracující způsob myšlení vyvracet z datování Kozoroha. Tito sladí muži jsou spokojeni v ložnici, aniž by potřebovali nějakou fantazijní nohu a budou pracovat nekonečně, aby zajistily, že je jeho žena šťastná - pokud jde o celkový vztah, finance, domácí život a další.

Image credit: Emma, ​​Laurana, James.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 12