Blog

Pokud jste utrpěli rozpad a nyní si uvědomujete, že jste udělali obrovskou chybu, pak je pravděpodobné, že jste přemýšleli, jak můžete získat své ex zpět. Řeknu to předem, žádný plán není spolehlivý ani zaručený, ale pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých tipů, ocitnete se trochu blíž k opětovnému spojení se svým ex.

57a840d606e40b8120c59d44190f3e7d

Zvažte, jestli ho opravdu chcete vrátit

Za prvé a nejdůležitější, chvíli trvejte, než přemýšlíte přesně, proč jste se rozdělili. Co se pokazilo? Byl to on? Byl jste to vy? Byli jste právě nekompatibilní? Nepředpokládám, že byste si chtěl aspoň chvíli přemýšlet o tom všechno - vezměte si den, trváte týden, pokud budete potřebovat přesně vědět, co se stalo špatně a proč a pokud je to něco, co jste mohli vy dva pracovat na.

Teď, když se vyrovnáváte přesně tam, kde váš vztah zasáhne kameny, přehodnoťte, jestli ho opravdu chcete vrátit? Byl ti dobrý? Měli jste hodně společného? A co je nejdůležitější, proč ho chcete vrátit? Pokud ho budete chtít zpátky jen kvůli vaší hrdosti, nebo proto, že jste osamělí, pak byste mohli přestat, zatímco jste vpřed. Musíte ho chtít zpátky, protože mu chybíš, ne jako pár z vás jako pár, nebo prostý pocit, že jste ve vztahu. Musíte pro něj být nad hlavou a vědět, že jste udělali strašnou chybu tím, že ho necháte jít. A musíte vědět, že budete dělat cokoli, aby tentokrát tento vztah fungoval.

Jsi si jistý, že ho chceš zpátky? Pokud ano, pak pokračujte v čtení.

Zpět na začátek

Co si s tebou dovolil, aby se s tebou zamiloval? Pokud znáte odpověď, pak nyní zvažte, zda máte stále všechny tyto vlastnosti, jste stále stejná osoba, kterou jste tehdy byli? Pokud ne, jste schopni vrátit to, co miloval o vás, a je to dokonce i dobrý nápad? Lidé se mění z mnoha důvodů, ale pokud jste se změnili k lepšímu, pak možná není skvělý nápad, který by se pro něj jen změnil.

Pokud si myslíte, že se můžete vrátit k tomu, že jste dívkou, kterou jste dřív používali, využijte to ve svůj prospěch a ukažte mu to. Prsty přejdou, zamiluje se znova.

f7ceb1cda12d2244a6f8a0519987c39c

Plánujte, co chcete říci

Pokud jste si vybrali odvahu jít a promluvit si s ním, ujistěte se, že přesně víte, co předem budete říkat. Vaše první slova by mohla buď udělat nebo zlomit váš plán, takže je pozorně uvažovat. Nechcete, aby znělo zoufalé nebo strašidelné, ale ani nechcete, aby to znělo, jako by vám to bylo jedno. Zkuste říkat něco příležitostného, ​​něco přátelského a řekněte to s úsměvem. A nezapomeňte, že nebudete mít strach nebo plachost, neukazujte, že jste bez něj. Chceš, aby věděl, že mu chybíš, ale ne že jsi trochu ztracený bez něj.

Připomeňte mu na dobré časy

Připomínat mu všechny ty skvělé věci o dvou z vás dohromady je skvělý způsob, jak ho přemýšlet o myšlence návratu dohromady. Když s ním mluvíte, řekněte mu, že jste prošli kolem restaurace, kterou jste milovali, a že jste přemýšleli o všech těch skvělých časech, které jste tam měli (dokonce lépe, pokud můžete uvést konkrétní příklady). Pokud s ním osobně nehovoříte, můžete vždy poslat text nebo e-mail s tím, že jste právě viděli něco, co mu připomínalo, a přemýšleli jste, jak to je. Je to skvělý způsob, jak otevřít kontakt a nebude to tak, aby se cítil pod tlakem.

Pokud s ním mluvíte osobně, zvažte, že nosíte vrchol, který jste nosili při prvním rande, nebo bunda, kterou jste nosili, když jste chodili na romantickou procházku podél hvězd. Používejte vše, co můžete, což mu připomene konkrétní čas nebo místo. To je jemný způsob, jak získat zuby v jeho mysli se otáčí, aniž by si uvědomil, co děláte.

6aae760e825517de06c8bb6e52ae124c

Plán A 'Datum'

Pokud jste se s ním rozhodli zůstat s přáteli, proč se nedostanou na míč a ptáte se ho, jestli se chystá jít do kina s vámi nebo jít na bowling. Jděte někam, kde můžete procházet jako přátelé, ale bude také vhodný pro první rande. Bavte se společně, připomenete mu všechny dobré časy a dokáže, že dvojice z vás může být spolu, aniž by vás to rozptýlilo. Pokud je "datum" opravdu dobře, proč jej nepožádat, aby vás šel domů, nebo se zeptat, jestli by to někdy chtěl udělat znovu?

e62c47d7a022bffc6410c1a40f85d10f

Poslouchat

Během všech těchto kroků poslouchejte, co říká vaše ex. Neslyšíte jen slova, poslouchejte, jak je říká. Možná říká, že stále chce být přátelé, ale pokud se jen snaží být hezký, budete ho moci slyšet v jeho hlase. Jeho každý krok a slovo vynesou jemné náznaky, zda se o tebe stále zajímá nebo ne, jen se ujistěte, že se podíváte a pozorně poslouchejte, kdybyste skončili na divoké husí chase.

Podívej se báječně!

Ze zkušenosti vím, že po rozpadu může být snadné nechat si trochu jít. Možná, že trávíte většinu svého času v poceních, nebo jste s vašimi vlasy neudělali nic, možná jste v týdnech nenosili make-up a přejížděli v čokoládě. Ať tak či onak, ať už chcete, aby vaše ex záda, nebo ne, musíte získat přilnavost (Omlouvám se za těžkou lásku! Pomáhá, upřímně!). Usilujte každý den bez ohledu na to, zda vás lidé uvidí nebo ne. Nejen že vaše ex láska, jak vypadáte skvěle, bude také milovat sebevědomí, které vyzařuje od vás, jak vypadáte. Vyhrajte, vyhrajte!

4b673583abd64399add1c1ea2fb73249

Požádejte ho, aby promluvil

Pokud si myslíte, že uplynulo dost času, že jste vy dva dospělí a povídáte věci, přivolejte ho, abyste mluvili o všem s vámi. Řekni mu, že potřebuješ trochu víc pohledu a pochopit, co se stalo. Zatímco mluvíte, bylo by dobré, kdybyste vyjádřili své pochybnosti o rozpadu. Zeptejte se ho, je možné, že vás dva vyřešíte? Vím, že máte strach, ale jen si zapamatujte, že nejhorší, co může říct, je ne. Pokud ano, nejste horší než jste před situací a vy budete lépe vědět, kde stojíte.

Házejte do jiných věcí

Nyní je čas se připojit k té třídě aerobiku, kterou jste si oblíbili, nebo začněte chodit s přáteli více. Když se rozloučíte s chlápkem, může být těžké se soustředit na něco jiného. Cítí se, jako by se váš svět zhroutil, takže jak byste mohli dělat něco normálního s tím, co se děje? Čestná odpověď je, že se s tím musíš prostě vypořádat. Život se nezastaví jen proto, že jste náhle jednotní. Chůze nebo koupání mohou být skvělým způsobem, jak vyčistit mysl. Nezáleží na tom, co děláte, prostě to udělej. Udělejte cokoli, abyste si vzali svou mysl od vašeho ex. Budete se cítit mnohem lépe, a když uvidí, že se mu bez něj děláte dobře, jeho pozornost ve vás bude ještě jednou.

Nezoufejte

Bez ohledu na to, jak beznadějná může vypadat situace, nevzdávejte se naděje. Žádná situace není beznadějná. Dva z vás, kteří se zpátky dohromady, může být dlouhý záběr, ale důvěřujte mi, když říkám, že se stalo něco cizího. Páry, které jste pravděpodobně prošli peklo mnohem horší než každý den. Pravděpodobně jste slyšeli řeč předtím, ale myslím, že teď je skvělý čas, kdy to hodíte tam - láska dobývá všechny. Věřte tomu nebo ne, je to pravda. Pokud jste chtěli být dvojice, pak najdete způsob, jak se stát spolu. Osud funguje tajemným způsobem.

c9cc634849bac2ef5ecea8f9b7a8ad3e

Mít dobrý důvod proč

Když se oba dostaneme do části, kde projednáváte možnost vrátit se zpět, musíte mít dobrý důvod. Dokonce ještě předtím musíte vědět, proč prostě pro vlastní potřebu, ale vaše bývalá žena potřebuje také důvod. Nemůžete mu jen říct, že jste osamělý, že mu chybíte, nebo že nikdy nikoho nenajdete. Tyto důvody jsou chromé. Potřebujete platný důvod. Zvažte, proč jste se rozdělili. Byl jste šťastný většinu času, když jste byli spolu? Chtěli jste v životě stejné věci? Buďte připraveni se mu plně vysvětlit. Možná se divíte, proč nejdu o důvody, které by měl dává, ale jen si pamatuj, chceš ho dostat zpátky, ne jinam (i když se cítí stejně).

63ff83129d2b3232ccc482015d08731b

Bohužel můžu zaručit úspěch. Zatímco žádná situace není beznadějná, některé jsou blíže k ní než jiné. Pocity nejsou něco, co byste mohli manipulovat, takže pokud jste ex, jednoduše vás nezajímá, pak je nejlepší nechat to na tom. Nestojí za váš čas, pokud nevidí, jak skvěle jste a jaká úžasná žena ztratila. Pokud ho dostaneš zpátky, skvělá, dobrá práce! Pokud ne, není to konec světa. Tam je někdo venku pro každého, někdy jen chvíli počkejte, dokud nepřijde. Věř mi však, že kdokoliv váš kníže okouzlující bude, stojí za to čekat.

(Obrázky pocházejí z Pinterest.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 42