Blog

Ano, zahájení rozhovoru s vaší námahou může být naprosto děsivé. Ano, myšlenka dokonce pozdravit může mít vaše kolena slabá a váš žaludek vázaný v uzlech. Získání nervu, abyste se přiblížili vaší námaze, není snadné, ale právě proto jsme pro vás napsali tento přesný článek.

Získání důvěry, abyste udělali krok, je těžké, ale docela upřímně, není to tak těžké, jak si asi myslíte, že je. Ať už ten chlápek, kterého rozdrtíte, je populární kapitán vašeho fotbalového družstva nebo je to plachý umělecký typ, který se nachází v zadní části vaší třídy osvětlené angličtinou, je stále jen člověk stejně jako vy, že? Jsme si docela jistý, že vás nebude kousnout, protože mu sdělíte pozdrav ... Přinejmenším doufáme, že to stejně nebude! Nedělejte si starosti, následující tipy jsou jednoduché a přesto vám pomohou začít rozhovor s vaším chlapcem snů ...

d3de61c1deee28d7c21a197445b6d50b

Tip One - jen relax

Já vím, já vím, používám tento tip mnohokrát a nepochybně jste o tom slyšeli mnohokrát. Věc je, že uvolnění je klíčem k vlastnictví jakékoli sociální situace. Stojte vysoko, usmívejte se a naplňte se s důvěrou.

velký (1)

Pokud nevěříte, že jste úžasní a měl byste se s vámi setkat, proč by měl? Než budete s ním mluvit, připomeňte si na všechny skvělé věci o sobě. Co je s vámi skvělé? Mějte je na paměti, když s ním mluvíte, a od vás se odváží jistota a uvolnění.

Není nic přitažlivější než dívka, která si je sama jistá, pamatuj si to.

Tip dva - Použijte Small-talk

Ve většině scénářů je malý rozhovor jen způsobem, jak vyplnit ticho (obvykle nepohodlné ticho), ale když mluvíte s vaším přítelem a ztraceným pro slova, malý rozhovor může být přesně to, co potřebujete.

bc457d6992f3db5b5dc3c921f9f5bfcd

Jistě, komentář k počasí nebo jeho plány na tento večer nejsou všechny tak zajímavé, ale častěji než ony vám pomohou získat pár z vás lépe seznámit a doufejme otevřít konverzace na něco smysluplnější.

Tip tři - Použít zálohu

Pokud je váš rozdrtit se skupinou svých přátel a zřídkakdy opouští jejich strany, nebojte se, nemusíte se k němu přistupovat sám. Tento úkol může být skličující a velmi často nás může vyvrátit z myšlenky úplného zahájení rozhovoru.

velký

Pokud jste nervózní, zkuste jeden nebo dva přátele označit dlouhou zálohu. Mohou odvrátit své přátele, zatímco ti dva zřejmě doufáte. Jen se nezapomeňte ho překonat, pokud je sám, tento nápad je nejlepší praxe, když je ve skupině.

Tip čtyři - nechte ho přijít

Tento je opravdu podvodník ve hře. Pouze proto, že jste nezačal rozhovor, nebo přinejmenším ne se svými slovy. Pokud jste příliš nervózní, abyste dokonce uvažovali o tom, že se k němu dostanete a uděláte první krok, můžete ho vždy nechat jít.

007a5989dcf5f90d5696394cd0ebf927

Samozřejmě, nemáme kouzelnou hůlku. To se nestane jen proto, že chcete, aby to tak nezačalo myslet, že podvádění znamená, že nemusíte nic dělat. Pusťte ho k tobě, nemusí to být těžké, ale prostě musíte najít způsob, jak mu ukázat, že máte zájem z dálky a včas doufejme, že se bude plavat. Pokud jste v místnosti společně zkusit jeho oko a usmívá se na něj, smát, pokud mu slyšíte, že vypráví zábavný příběh, otočte vlasy, když se na vás podívá. Tento plán není bláznivý, ale pokud jste příliš stydliví, abyste se k němu dostali, je to docela dobré místo, kde začít.

Tip pět - použití sociálních sítí

Nerozumím vám, že jste Facebook stékají vaši námahu nebo cokoliv jiného, ​​ale pokud jste dva z vás přátelé online, máte rád příspěvek nebo favorizovat tweet, může být skvělý dovnitř. Mohli jste něco říct a příště vidět ho osobně, můžete ho přenést a dát vám okamžitý rozhovor.  d6ee3267faf01c667e110825a974ba10

Pravidlo jedna internetového flirtování však nebuďte hrůzostrašná. Nelíbí se mu ani jeden z jeho příspěvků, nesdílí je atd. Nechte to příležitostně. Pozoruje vás s velmi minimálním úsilím z vaší strany.

Tip Six - Použití jazyka těla

Použití jazyka těla je nesmírně důležité, pokud jde o zahájení rozhovoru s vaším rozdrcením. Jak to bude vědět, že na něj rozdrtíš, pokud se nebudeš chovat takhle? Nedovolte mu, aby jste se dostali do přátelské zóny tím, že zůstanete příliš jemní.

6

Jak již bylo řečeno, snažte se používat oči výhradně k tomu, abyste s ním mluvili bez použití svých slov. Obnovte znovu vlasy, dejte mu několik úsměvů a přizpůsobte své tělo jednoduchými způsoby, které odrážejí jeho jazyk těla. Je dokázáno, že řeč těla pomáhá, pokud jde o zvládnutí vztahů, zejména těch, které právě začínáte!

Tip Sedm - Napište poznámku

Možná jste typ dívky, která má problémy najít její slova. Docházíte v sociálních situacích? Nemůžete mluvit rovnou věty kvůli tomu, že jste nervózní? Pak tento tip je pro vás! Psaní poznámek může znít jako stará klišé (a to je určitě!), Ale je to klišé z nějakého důvodu. Funguje, je efektivní při zahájení počátečního rozhovoru s chlápkem, který se vám líbí.

7

Zkuste napsat úvod a vysvětlit mu, proč máte na něj záludnost. Snažte se nepřijmout příliš silně. Nepřečtejte své pocity příliš, vy nechte trochu tajemství. Držte ji dostatečně jemný, aby vás buď mohl napsat zpět, nebo zahájit konverzaci tím, že skutečně promluví s vámi.

Tip osm - požádejte o výhodu

Zeptal se někoho velmi malý prospěch je skvělý způsob, jak otevřít libovolný rozhovor s někým. V příkladu: Požádáte svého mimořádně horkého souseda, pokud si půjčíte šálek cukru za ty cookies, které nikdy nemáte v úmyslu vydělat. Dalším příkladem je požádat o rozdrcení, pokud má další tužku, kterou můžete použít, nebo kus žvýkačky, který žvýká.

8

Nenechte se unášet ve vaší prospěch. Chcete začít počáteční kontakt, ne břemeno, že? Po dokončení úkolu požádat o nepatrnou laskavost se představte a využijte ten malý rozhovor, o němž jsme se dříve zmínili.

Tip devět

Trvá jen několik jednoduchých poryvů důvěry, které říkají: "Hej, mohu dostat vaše číslo?" Pokud opravdu nemůžete najít nervy, aby to udělal, je to v pořádku, nemějte paniku. Vždycky je to starý trik, který ho chytil od jednoho z jeho přátel.

9

Nechcete se zdát stalker-ish, takže pokud se rozhodnete dostat jeho číslo od někoho jiného, ​​být varován, musíte jasně říct, že se nesnažíte být úplně plíživý. Můžete říct něco podobného: "Vím, že jste mi nikdy neposkytli své číslo, ale myslím, že jste příliš roztomilý, takže jsem nemohl najít odvahu se zeptat!" A uvidíte, kde vás to vezme!

Tip deset - Použijte komplimenty

Nejlepší způsob, jak někoho zajímat, když poprvé rozhovor rozhovor, je doplnit něco o nich. Viděli jste, že v jednom okamžiku četli skvělou knihu? Líbí se ti jejich účes? Myslíte si, že na jejich uměleckém projektu dělali skvělou práci? Bez ohledu na to, že se vám líbí, můžete je použít při zahájení rozhovoru.

10

Obvykle když někoho doplníte, dovolí jim, aby nechali svou stráž dolů a obvykle začínají všechno na velmi pozitivním tónu. Díky tomu bude vaše osoba, která vás zajímá, více nakloněna, aby se vám nejprve líbila.

Tip jedenáct - použijte aktuální události

Stalo se v tomto týdnu něco velkého? Udělal někdo ve vaší škole nebo ve vaší práci v poslední době něco bláznivého? Došlo k nějakým změnám v životě kolem vás nebo vašeho rozdrcení jako poslední? Pokud ano, což jsme si jisti, že musí být něco, co můžete použít, použijte to, co vám může být ve vaší výhodě, a udělejte to vašemu rozhovoru pro začátečníky s osobou, kterou máte rádi.

11

Pokud nemáte co moc používat, pokud jde o zahájení rozhovoru s vaší námahou, můžete vyzkoušet, jak začít s některými rozhovory s něčím, co jste slyšeli o nedávném dění.

Tip Dvanáct - Vyjádřete své společné zájmy

Tohle může dělat vážné kopání a těžké pozorování. Pamatujte si: Nebuďte úplně strašidelný! Nemůžeme to dostatečně zdůraznit. Ale je důležité, abyste věnovali pozornost vaší námaze a tomu, co má rád, nelíbí se, co dělají za zábavu, jaké třídy nebo hudbě upřednostňují. Vyberte, která z těchto věcí máte zájem.

12

Jakmile začnete vyřešit některé z těchto věcí, můžete je použít k zahájení rozhovoru tím, že budete diskutovat o tom, co se vám líbí a nebude se vám líbit s osobou, o které se ocitnete. Vyzkoušejte něco jako: "Hej, všiml jsem si, že čtete -vložte knihu zde-, Moc se mi to také líbilo! "Nebo" Hej, slyšel jsem, že jste mluvili vložte zde činnost, miluji zadejte znovu aktivitu."

Tip třináct - Bring A Treat

Jak divné může znít, sdílení jídla je skvělý způsob, jak otevřít kanál pro konverzace. Přineste nějaké lahůdky do školy nebo do práce a sdílejte je s vaším rozdrcením. Používejte jídlo jako berle. Toto je téměř podvádění, protože vyžaduje méně důvěry a méně slov. Nakupovat si můžete v obchodě, ale pokud ho opravdu chcete zaujmout, udělejte je od začátku.

13

Vždycky říkají způsob, jak něčího srdce přes jejich žaludek. Dej to výstřel a zjistěte, jestli vás dostane tam, kam chcete být s vaší námahou.

Tip čtrnáct - Ujistěte se, že se cítíte dobře

Ano, hovořili jsme o shromáždění důvěry a zachování správné míry uvolnění, ale zapomněli jsme se zmínit, že obrovská část tohoto postupu je ujistit se, že se cítíte dobře. To, co se snažíme říci, je: Pokud vyzeráte dobře, cítíte se dobře.

14

Ujistěte se, že před začátkem rozhovoru s vaší námahou si obléknete oblečení se cítíte dobře, ale pohodlně dovnitř. Můžete také použít ústní vodu nebo dechový sprej, abyste se ujistili, že nejste nervózní v dechu a pokuste se nasadit parfém, abyste získali jistou jistotu ve své vůni. Noste své oblíbené podpatky nebo dab na nejlepší rtěnku a postavte se před rozhovorem.

Tip 15: Použijte flirtování

Dotkla jsme se tématu používání jazyka těla pro zahájení konverzace. Budete také chtít mít na paměti, znovu, že nechcete být přítelem zóny vašeho rozdrcení. Chcete-li zabránit tomu, abyste dosáhli této nežádoucí úrovně, nejenže byste používali svůj jazyk těla ve svém prvním konvi s vaší námahou, budete také chtít přinést své schopnosti flirtovat na maximum.

15

Nepřišouvejte příliš silné, udržujte flirtování minimální, ale uvědomte si ho. Použijte malou linku vyzvednutí, doplňte do konverzace doplňky. Vyzkoušejte koketní chichotání jednou za chvíli a pokračujte v očním kontaktu s ním.

Použití těchto tipů vám pomůže začít rozhovor s vaším rozdrcením!

Komentujte a dejte mi vědět, jak to jde, nebo pokud máte nějaké zkušenosti, které byste měli sdílet!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 22