Blog

V průměru každý z nás snídá sedmkrát za noc. Možná si to ani neuvědomujeme, ale to neznamená, že je to tak pravda. Příliš často si to lidé neuvědomují a tvrdí, že nikdy nesní, aniž by si uvědomili, jak je to statisticky nepravděpodobné. Protože čtete toto, myslím, že je bezpečné říci, že nejste jedním z těch lidí. Chystám se střílet a říct, že si vzpomínáte na své sny docela hodně, snad většinu nocí, a já si půjdu další výstřel a řeknu, že mnozí z nich mají určitého, velmi zvláštního, někoho.

Co to ale znamená, když se vaše snění stále objevuje ve vašich snech? Proč se nemůže prostě skrývat v reálném životě, proč se také ve svých snech líčí? Zde je vaše odpověď ...

d56990db4fc535c74d556da911baf6dc

Proč

"Proč je to proč je tvůj rozdrcený sen, který tě pronásleduje?" Je jednoduché - myslíš na něj ve svém bdělém čase a nemůžeš na něj zapomenout, když se vypneš na noc. Když spíme, naše podvědomí získává svobodnou vládu a v té době nás kreslí obrázky pomocí lidí, objektů, míst a scénářů, o kterých jsme mysleli, když jsme byli vzhůru.

Neexistuje nic jiného, ​​proč, jak jsem řekla, je to jednoduché. Zaměřujete se na něj, když jste vzhůru a vaše podvědomí prostě hraje na tuto skutečnost a vytváří z ní sen.

Co to znamená

V závislosti na vašich přesvědčeních a bez ohledu na to, zda jste pověrčiví, mohou sny buď znamenat nic, nebo mohou znamenat všechno. Mohou skrýt stopy do budoucna nebo vaše nejhlubší touhy, nebo prostě nemohou být nic víc, než vaše mysl hrající trik na vás. Pokud nevěříte, že sny mají stopy pro naši budoucnost nebo náhled do našich duší, doporučuji vám přeskočit tuto sekci, nemusí to být pro vás.

Zde je několik společných snů, které mohou zahrnovat vaše rozdrcení a to, co jsou běžně interpretovány, znamenají ...

Chcete-li snít, líbáte se, že váš nádech symbolizuje lásku, vliv a harmonii. Vaše mysl vyjadřuje vaši bdělou touhu být blízká této osobě a tvoří nějaký druh připoutání, v tomto případě vztah.

07469d4fc2fc05a8df62a38156ee323c

Nepoužívejte paniku, kdybyste se vy a váš rozdrtit ve snové snaze. To neznamená, že nejste kompatibilní jako pár. Argument ve snu může symbolizovat napětí a že se snažíte vyřešit vnitřní konflikt. V tomto případě je pravděpodobné, že se vaše mysl pokouší říct, jak frustrovaný je to, že váš námah není ničím jiným než námahou. Mohlo by to ukázat, že vaše mysl je připravena pro vás dva být více než přátelé.

Pokud obdržíte lásku nebo dopis ve svém snu, znamená to, že před vámi může být nový vztah. Také to však symbolizuje, že jste o něčem nejistě a potřebujete ujištění o vašich citových vztazích. Moje rada v této situaci je být nadějná, ale pozor, nedovolte, aby se vaše nejistota dostala od vás.

07e69b69253c14d985abbf1f26dd03fb

Co dělat o tom

Celkově, snění o vaší lásce ukazuje, že s ním máte v reálném životě nevyřešenou záležitost, totiž že je to jen váš rozdrcený a ne váš přítel. Musíte podniknout kroky v reálném světě tím, že se pokusíte přiblížit se k němu, abyste zjistili, zda je na kartách nějaký vztah nebo ne. Ať tak či onak, vaše sny o něm pravděpodobně stoupají méně, ne-li úplně zastavit, jakmile začnete žít svou fantazií, že s ním budete mluvit v každodenním životě. Šance jsou, budete pro ně šťastnější. Místo toho, že se probouzíte, když se každý den ráno ucítíte poněkud duté a vidíte, že váš sen byl jen sen, každým dnem skončíte, jak se naplňuje, že jste s ním mluvil.

Zkuste si přečíst můj článek Jak se vám líbit, abyste se vám líbili o tipy, jak interagovat s vaším rozdrcením v reálném životě. Stejně jako všichni rádi, nemůžeme navždy snít. Je čas přestat snést a začít žít, takže jít venku a dělat, aby vás rozdrtil pád hlavou nad patami pro vás!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 64 = 71