Blog

Je to neznáma otázka, kterou každá žena umírá, aby věděla: co je to, co dělá člověka zamilovaný? No, každý je jiný - ale uvedli jsme top 15 důvodů, proč by člověk mohl jít, "Hej, opravdu se mi líbí to kuřátko" na "Jsem nad hlavou v lásce s ní". Vyzkoušejte je - nikdy nevíte, jaký může být výsledek.

5fb592d8d4bc5ba4ffe696dba3e0ef99

1. Cítí, co chtějí a potřebují

Není žádným tajemstvím, že je lidská přirozenost chtít cítit chtěl a potřebuje váš partner. Ale někdy, když jsme ve vztahu, zapomínáme na to, aby se náš partner cítil tímto způsobem (zvláště když se vztah děje dlouhou dobu). Je důležité se ujistit, že váš chlap má pocit, že je chtěl a potřeboval po celou dobu, ať už potřebujete, aby mu otevřel sklenici, nebo zda chcete, aby vám dal velký obří polibek každou noc, než usnete.

silný morals

2. Jeho stanovisko je důležité

Byl jste někdy ve vztahu s někým, kdo by se mohl méně starat o to, co si myslíte nebo si myslíte o určité téma? To naštve. Špatný. Váš hlas není slyšet a vy se cítíte bezcenné. Ujistěte se, že často získáte svůj názor na věci - a skutečně posloucháte a uvažujete o jeho názorech - to zase způsobí, že se cítí PŘEČINNÉ a POTŘEBNÉ a že jeho hlas je pro vás důležitý. Ujistěte se, že se ptáte, jak se cítí, od velkých po malé (co si myslí o vašich nových červených šatech nebo o novém vozidle, které uvažujete o koupi!).

šaty up

3. Je ji přitahován

Umm, pravděpodobně si myslíte "Duh". Ale je to tak neuvěřitelně důležité. Nevím, jestli jste někdy slyšeli frázi "Muži se zamilují do toho, co vidí, ženy se zamilují do toho, co slyší", ale z velké části je to pravda. Ujistěte se, že pro něj hledáte co nejvíce. Je zřejmé, že nemusíte vypadat, jako byste každý den vstoupili na Červený koberec, ale měli byste být přinejmenším prezentovatelní a oblékat se často.

caa8a301f9f1ec03ade79211e9cda9b3

4. Cítí se jako váš osobní superhrdina

Muži rádi pro ženy jsou superhrdinové. Je součástí jejich DNA. Pokud ho budete mít pocit, že je vaším vlastním superhrdina, bude víc než pravděpodobné, že by vás považoval za jeho malou Lois Laneovou a pro vás byste šli nad hlavou. Takže, když můžete, hrajte nevinnou slečnu, která potřebuje ruku silného muže co nejvíce.

FLYNET - Celebrities Attending The V Festival 2012

5. Vadí mu

Kluci milují to, když se jejich žena chlubí. To z nich dělá pocit, že je silný, zvláštní a milovaný, a dává jim vážné posílení ega. Snažte se nosit oblečení (na posteli A na veřejnosti) a mluvit o něm s vašimi přítelkyněmi hodně (a pokud "náhodou" slyší vaši konverzaci, to jsou bonusové body!).

mon

6. Má spoustu osobního prostoru

Je mi jedno, jak moc milujete někoho - od té doby potřebujete osobní prostor. A přilnavost je HLAVNÍ vypnutí. Znamená to, že nemáte důvěru a nedůvěřujete svému muži (a možná i trochu zoufalý!). Jak se mohl zamilovat do někoho, kdo mu nevěří a je trochu zoufalý / žárlivý pro jeho pozornost? V podstatě to není možné.

vtipálek

7. Je těžké se dostat

Je to stará hra kočky a myši. Muži milují dobrou honbu, takže se hraje těžko, je vždy dobrý nápad. Samozřejmě, že nechcete, aby ho držel příliš dlouho na struně, nebo by se mohl nudit. Ale být tajemný a být trochu škádlení může opravdu jít daleko, pokud jde o romantiku.

miranda3

8. Je spontánní 

Dámy, milujeme, když jsou naši muži spontánní, že? No, tak bychom měli být také! Pracuje oběma způsoby. Nechceme být s někým nudným a ani ne. Buďte spontánní. Buďte svobodní a bezstarostní a hloupí občas. Poďte s náhodnými a zábavnými neděle. Buďte ochotni vyzkoušet nové věci (do a ze ložnice). Bude se mu líbit a jistě mu pomůže vylézt na palubu vlaku "LOVE".

sexy

9. Přivádí jej k sexu

Muž chce být se ženou, která ho dělá hezčí. Je to tak snadné. Tak jak to můžete udělat? Flirtujte s ním hodně: i když jste ve vztahu několik měsíců (nebo dokonce roky). Nikdy nechte plamen zemřít. Dopřejte mu často a vždycky ho přimět k pocitu, že je to nejsevernější muž na světě. Nebude schopen odolat zamilování se do vás.

Smích is a sign of interest.

10. Učiní jej šťastnější

To je docela samo vysvětlující. Chci říct, proč byste se zamilovala do někoho, kdo vás utrpí depresí, natož aby byl ve vztahu? Pokud ho uděláte šťastným, je pro něj jen jedna věc: a to vás miluje. Takže se pokuste co nejvíce dát úsměv na obličej a snažte se odklonit se od toho, že byste byl nag nebo "debbie downer".

311301f2c991f2303b863e22f105997f

11. Utěšuje se mu

Dokonce i muži mají špatné dny a když mají špatné dny, je jen jedna věc, kterou chtějí: a to jsou jejich podpůrné ženy. Muži touží po ženách, které budou po jejich boku bez ohledu na to, co. A jestli jste dívka, na kterou se vždycky obrací, a vy jste jediná dívka, která ho může vyvést z koleje s podporou, pohodlí a pozitivitou, bude se vám držet jako lepidlo.

zábava

12. Je zábavná

Toto skutečně jde ruku v ruce s tím, že je spontánní a je naprosto důležité. Víte, že se jedná o nejsilnější věc o ženě, je její úsměv - a muži milují ženu, která se často usmívá. Milují to ještě víc, když se tato hloupá, usměvavá kuřata nebojí strach z času na čas úplně bláznivě a hloupě. Ukažte mu, že nejste nějaký druh přilepeného prude, který je "příliš horký, než aby se mohl dobře věnovat". Ukažte mu, že můžete být naprosto zábavní bez ohledu na to, co vás bude za to milovat.

flirty10

13. Je sexuálně spokojen

Muži si myslí o sexu. Mnoho. Musí být sexuálně spokojeni. (Ok, to platí i pro ženu, ale kvůli tomuto blogu se zaměřuje na muže). Pokud není v ložnici spokojen, prostě prostě neexistuje žádná láska. Koneckonců, když milujete někoho, sex je automaticky hromady a hranice lépe než vztahy s někým, s kým nemáte citovou souvislost. (Je to dokázáno). Takže udržujte věci pikantní, zapněte je a překvapte ho každou chvíli!

podnikání man

14. Učiní z něho lepší osobu

Měli byste být vždy s někým, kdo vás činí lepší osobou. Ruce dolů. Takže vždycky se snažte být pozitivní a podporující ženou a on vám za to dlouhodobě děkuje.

důvěra

15. On se cítí bezpečně

Muži potřebují jistotu stejně jako ženy. Pokud se cítí bezpečný ve vás a ve vztahu, pak jistě přijde láska. Dejte mu vědět, že s vámi může mluvit o doslova cokoli a dokázat mu, že jste důvěryhodná dáma, která bude po jeho boku bez ohledu na to, co. Tento typ bezpečnosti mu poskytne DŮVĚRNOST potřebné k tomu, aby vstoupil do světa LÁSKY.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 87