Blog

Je čas přejít ze základního "Šťastného narozenin" na něco lepšího. Šťastné narozeniny si přejí, aby ho usmál a dával mu to pocit teplého a horkého vnitřku. Něco, co si vzpomene na nadcházející roky. Podívejte se na tyto 40 narozeninových přání pro manžela - jistě najdete ideální přání pro vaše šťastné narozeniny pro vašeho šťastného partnera!

velký

1. Bez ohledu na to, kolik let se děje, jste stále mužem svých snů.

Kdo nechce vědět, že i po několika letech manželství jsou pro tebe jediní? Váš muž jistě bude mít radost z toho, že se mu bude líbit tento zvláštní den!

2. Pro mě jsou vaše narozeniny stejně jako všechny ostatní dny, protože každý den je oslava, když jsem s vámi.

Může to být trochu sladké, ale je to hezké, že? Tenhle způsobí, že se usměje a možná se i trochu zasmá!

3. Jsi a vždycky pro mě bude jediný muž. Děkuji, že jste mě milovali tak, jak to děláte. Všechno nejlepší k narozeninám!

Opět platí, že muži rádi slyší, že jsou pro vás jediní - zejména na jejich narozeniny. Ujistěte se, že váš muž ví, jak důležitý je ve vašem životě s touto jednoduchou narozeninovou zprávou.

4. Miluju vaše narozeniny, protože mi dává další šanci říct, jak moc tě miluju a oceňuji. Miluji tě navždy a vždycky, manžele!

Aww, teď je to sladká narozeninová zpráva, kterou by někdo rád četl. Pokud je váš chlap do romantických věcí v životě, určitě bude milovat tuto roztomilou malou zprávu.

5. Šťastné narozeniny, drahý manžel. Doufám, že získáte všechno, co si přejete, a další. 

6. Šťastné narozeniny k nejoblíbenějším, pečlivým, hezkým, sexy, silným, mužským, adorujícím (vložte tolik komplimentů, kolik je člověk možné - nezapomeňte, tím víc!) Na celém světě. Jsi nejlepší.

Protože každý člověk na planetě Zemi miluje svou ženu. Mluvte o tom, že jste narozeninové ego posílili!

7. Co mám dát svému manželovi k narozeninám? Tony hugs a polibky? Krabici zlata? Zcela nové auto? Dokonce i toto vše dohromady se nedá měřit, kolik si zasloužíte. Miluji tě, Happy Birthday!

Je dražší než stříbro nebo zlato - proč ho nechat poznat jeho úžasnou hodnotu!

8. Šťastné narozeniny, má láska. Mám tak štěstí a radost, že vás Bůh poslal do tohoto světa.

velký

9. Dnes je dokonalý den, abyste vám říkali, jak daleko světlejší tento svět děláte. Mám takovou štěstí, že jsem se s vámi setkala a každým dnem si s tebou vážím, obzvláště toto! Všechno nejlepší k narozeninám.

10. Speciální narozeniny pro milost mého života. Přejeme Vám dnes nejlepší a zbytek roku!

11. Vzpomínám si na první narozeniny, které jsme společně strávili jako pár. Šli jsme na ____ a (vložte tu zajímavou paměť pro narozeniny). Byl to jeden z nejlepších dní v mém životě a doufám, že s vámi strávím mnoho dalších narozenin.

Proč si nevzpomínat na první narozeniny, které jste spolu strávili? Je to skvělý způsob, jak se spojit a mít zvláštní vzpomínku, která vás spojuje s vámi.

12. Může to být vaše narozeniny, ale mám tu štěstí. Musím s vámi strávit další rok a doufám, že přijde mnohem víc. Všechno nejlepší lásko.

dobrý husband-1

13. Další předávání narozenin znamená další skvělý rok, který jsme spolu strávili. Další rok strávil růst a miloval se navzájem více. Jsem nadšená, že pokračovala v této cestě a viděla mnoho dalších roků, těsně za vámi.

14. Manžel tak sladký, ty jsi třešničkou na dortu, který je můj život. Děkuji, že jste tak milá! Všechno nejlepší k narozeninám!

15. Na světě není dostatek obalového papíru, aby se zabalil veškerá láska, kterou pro tebe mám. Všechno nejlepší lásko!

velký-1

16. Ukázali jste mi, co znamená mít dokonalé manželství. Všechno nejlepší k nejlepšímu, nejvíce pochopenému a milujícímu muži na zemi!

17. Nemohu vám dostatečně poděkovat za všechny věci, které jste pro mne udělali. Děkuji, že jste součástí mého života. Všechno nejlepší k narozeninám.

Není nic, co by prostě poděkovalo za vaši tvrdou práci. Nechte svého manžela vědět, že jeho tvrdá práce nezůstane bez povšimnutí a nebude mít žádný problém vybírat odpad na mnoho dalších let.

18. Nezáleží na tom, jaký dárek vám dávám, žádný dar nedokázal měřit dar, který jsem dostal: VÁS.

dobrý husband-2

19. Šťastné narozeniny, manžel. Doufám, že s vámi strávit mnoho, mnohem víc!

Může to být trochu jednoduché a jednoduché pro některé, ale tato rozkošná zpráva mu umožňuje rychle vědět, že chcete být s ním dlouhodobě.

20. Společně jsme neoddělitelní. Spolu jsme tým. Společně jsme stejně teplí, jak to může být. Miluji tě svého sexy manžela, Happy Birthday!

21. Ty jsi sýr na moje makarony, máslo na toast a pokropení na můj košíček. Jsi moje druhá polovina a miluji tě! Všechno nejlepší k narozeninám.

Tato rozkošná zpráva je určitě ta, která přináší smíchy a smíchy. Je to příliš roztomilé, než se na něj usmívat, a to je to, o čem se snažíme na zvláštní den vašeho manžela!

velký-2

 22. Baby, stárneš jako jemné víno. Nemůžu se dočkat, až se podíváš, jak se podíváš na příchod narozenin!

Všichni jsme to slyšeli předtím, ne? Určitě se může týkat toho hezkého studu manžela, kterého máš. Dejte mu vědět, že s věkem se zlepšuje.

23. Jsi zvenčí tvrdý a silný, a proto tě najdu neodolatelný. Přesto jste zevnitř tak milá a jemná, a proto vás miluji. Jsi perfektní, takže máš perfektní narozeniny, manžele!

24. Kdyby se mě někdo zeptal na tajemství, že má dokonalé manželství, řekl bych jim, že jediné tajemství je najít muže stejně jako vy. Jsi perfektní v každém směru a miluju všechno o tobě. Všechno nejlepší k narozeninám zlato.

25. Šťastné narozeniny člověku, kterého jsem zamiloval (___) před lety. Stále tě miluji stále víc a víc, jak každý rok prochází. Všechno nejlepší k narozeninám!

26. Kdo řekl, že všichni tam jsou stejní, zjevně se s tebou nikdy nesetkali. Naštěstí jsem ten, který našel muže, který se liší od všech ostatních. Jsem opravdu šťastný, že sdílíte s vámi narozeniny. 

dobrý husband-3

27. Pokud mi někdo gratuluje za to, že jsem taková skvělá matka nebo dokonalá žena v domácnosti nebo úspěšná žena, řeknu jim, že můj úspěch pramení z mé druhé poloviny - VÁS. Děkuji za všechno a máte skvělé narozeniny!

28. Šťastné narozeniny člověku, který mě zachází jako s královnou a cítím se cennější než stříbro nebo zlato. Nemohla jsem žádat o lepšího manžela než vy.

29. Šťastné narozeniny, šťastné narozeniny pro vás, miluji tě svého manžela a děláme ty dokonalé dva!

Jedná se o krátkou, jednoduchou báseň, která má spoustu významu zabalené do malé postavy. Kdo takovou věc nemiluje?

30. Dokonce i na vaše narozeniny se mi stále podaří vyvést a hýčkat mě, i když je to váš zvláštní den. Jsi takový pečující a dávání člověka, ale dnes je můj den, abych se rozmazloval, zlato. Všechno nejlepší k narozeninám!

31. Teď, když jsi stárla o rok starší, mohu jen doufat, že naše láska bude starší a moudřejší. Mějte velkolepé narozeniny, zlato.

dobrý husband-4

32. Jako malá holka jsem vždycky snil o tom, že se můj rytíř setká v zářícím brnění. Ale když jsem tě poznala, uvědomila jsem si, že dokonalý člověk na svém vnějším oděvu nenosí lesklou zbroj. Místo toho se stane jeho ženoucím brněním. Jsi můj rytíř a miluji tě. Všechno nejlepší k narozeninám!

Každý člověk chce být rytířem jeho ženské v brnění, tak proč mu neřeknout, že to je přesně to, čím je. To mu určitě udělá pocit silné a zvláštní.

33. Dnes si přeji šťastné narozeniny člověku, který mě neuvěřitelně šťastný. Žádám si sexy narozeniny horkému muži, který mě cítí sexy. Přeji úžasné narozeniny tomu úžasnému manželovi, který mám! Všechno nejlepší k narozeninám!

34. Na rozdíl od ostatních lidí tam nikdy nemusíte dát důvod úsměvu. Jenom proto, že mě každý den usmíváš jako nikdo jiný. Děkuji za to, že jste se bez úsměvu na obličeji usmál a doufám, že se na vaše narozeniny uvidí mnoho úsměvů!

velký-3

35. Dnes vám na vašich narozeninách udělám slib: že tento rok bude lepší než ten před ním. Aby naše láska rostla hlouběji než před rokem. Že budu pro vás lepší než před rokem. Všechno nejlepší k narozeninám!

36. Všechno v tomto světě má limit, ale moje láska k vám je neomezená. Přeji vám nádherné narozeniny, lásko.

37. Když jsou všechna jídla hotová a děti spí, pak můžeme skutečně oslavit vaše narozeniny - to je, pokud jsme ještě vzhůru! Všechno nejlepší k narozeninám!

To je skvělé pro pár s novorozeným dítětem nebo staršími páry s množstvím práce a dětí, které se o ně postará. Určitě vykopne z něj.

38. Když nemohu najít slova, která by vám říkala, jak moc tě miluji, prostě se podívejte do očí a uvidíte, jak moje láska září. Všechno nejlepší k narozeninám zlato.

dobrý husband-5

39. Dnes je váš zvláštní den. Jen myslete na mě jako na vlastní Genie. Vaše přání dnes patří k mému příkazu! 

Věř mi, váš muž bude milovat, aby si to přečetl.

40. Vydejte se svou vlastní hloupou, zamyšlenou nebo milou báseň. Bude to milovat!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 71