Blog

Chcete se trochu přiblížit potenciálnímu muži? Vyzkoušejte tyto 40 osobních otázek a požádejte o chlápka a zjistíte, jaké hysterické, překvapivé a nejkrásnější skryté tajemství se skrývá uvnitř.

40 osobních otázek, které se zeptat chlapíka

1. Jaká je nejtrapnější věc, která se vám kdy stala?

Tyto otázky se mohou naplnit spoustou smíchu a smíchu. Ale věnujte velkou pozornost tomu, jak odpoví. Pokud je v pořádku se sdílením trapného příběhu, znamená to, že je s tebou spokojený a pravděpodobně má hloupou osobnost. Nicméně, pokud si není jistý nebo se vám vyhýbá povědomému trapnému příběhu, je buď uzavřený, plachý člověk, který nechce vypadat špatně, nebo prostě není spokojen s tím, že vám říká.

2. Jaká je největší lež, kterou jste kdy řekli?

Dávejte si pozor na tuto otázku! Mohlo by to být něco jednoduchého, nebo by to mohlo být něco, co by pravděpodobně mělo přerušit vazby, jako je lhaní jeho bývalé přítelkyni, že podvádí nebo poškozuje své auto rodiče a neinformuje je.

3. Budete se vzdát pokerové noci s chlapci, abyste se postarali o svou nemocnou přítelkyni?

Hej, někteří muži jsou typ, který bude vždy spíše s kluky než jejich přítelkyně. Je to zjevně důležitá záležitost, abych se brzy seznámil s tímto vztahem.

4. Co byste dělali, kdyby se vaše bývalá přítelkyně chtěla vrátit dohromady?

Pokud říká, že se s ní vrátí, pak je zjevně čas, abyste vyběhli v opačném směru. Na druhou stranu, pokud říká, že by jí zdvořile odmítl, pak to ukazuje, že je úplně nad svým minulým vztahem a je připraven se setkat s někým novým. Pokud říká, že zmíní, že "mluví" s někým (vy, samozřejmě), pak určitě získal další bonusy!

5. Co je nejnebezpečnější věc, kterou jste kdy udělal?

Někteří rádi hrají v bezpečí. Říká ten chlap, kterému mluvíte, že bruslení je nebezpečné, nebo jste uprostřed neuvěřitelně dramatického a lákavého příběhu, který je postaven pro akční film? Existuje pouze jeden způsob, jak to zjistit, a to je s touto otázkou!

40 osobních otázek, které se zeptat chlapíka

6. Co si myslíte o otevřených vztazích?

Může to být každý sen člověka, který má několik přítelkyň najednou, ale i kdyby si přál, aby vám to neřekl. (Pokud nejste také v otevřených vztazích, v takovém případě více moci oběma vám!)

7. Kdo je nejdůležitější osoba ve vašem životě?

Mohlo by to být jeho matka, mohl by to být jeho táta. Možná babička, strýc nebo nejlepší přítel? To je skvělá otázka a pravděpodobně přijde se zajímavým vysvětlením, proč si vybrali osobu, kterou udělali.

8. Co vás zaujme u ženy??

Každý člověk má jinou odpověď na tuto důležitou, zvědavou otázku, takže je zřejmé, že je to skvělé, abyste se zeptal! Navíc, pokud zjistíte, že je do hráčů s hnědými vlasy a jste blondýnka, která opovrhuje videohry, možná si uvědomíte, že to není zápas, který byl nakonec v nebi.

9. Máte nějaké nepřátele? Proč?

Kdo ví, co ten chlápek získal, aby získal nepřátele. Vejděte jejich auta? Ukradni jejich přítelkyni? Nebo možná je tak milý a milý, že nemá žádné nepřátele. Jak skvělé by to bylo? Zeptejte se ho na tuto intenzivní otázku a počkejte na velmi vzrušující odpověď!

10. Na stupnici od 1 do 10, jak byste mi hodnotili?

Všichni mají rádi hodnocení, že? Pokud se nebojíte pravdy a opravdu chcete vědět, jak se o vás cítí, je to skvělá otázka.

velký

11. Jak se vyvíjel váš poslední vztah?

Všichni rádi vědí o vztazích mezi lidmi a rozhodně je důležité zjistit, kdy uvažujete o datování někoho. Možná zjistíte, že je příliš žárlivý a kontrolní člověk, který prchal svou přítelkyni pryč, nebo snad byl obětí podvodníka.

12. Jaké je vaše tetové tetování??

Musíte vážně milovat něco, aby si to naplnil do vašeho těla, takže s touto konkrétní otázkou zjistíte, co má opravdu zájem nebo co nejvíce miluje. Možná by to bylo tetování jména matky, nebo možná by to bylo něco hloupého jako jeho oblíbená kreslená postavička.

13. Podváděli jste někdy na přítelkyni?

Pokud řekne ano, doporučujeme vám přestat mluvit s tímto mužem. Jednou podvodník, vždy podvodník! (I když si vážíme a respektujeme jeho čestnou odpověď).

14. Měli jste někdy jednu noční stolku?

Pokud ano, nemusí to vždy znamenat, že je špatný člověk. Ty víš, že se to někdy děje. Ale jestli se jedná o opakující se jednu noc, může to znamenat, že o tebe zajímá jenom jedna věc.

40 osobních otázek, které se zeptat chlapíka

15. Jaká je vaše největší fantazie?

Řekněme, že tato otázka může být velmi, velmi ... zajímavá.

16. Jaká je vaše největší zapnutí?

Berte na vědomí odpověď, kterou vám dává - tyto informace můžete použít později ve vztahu, abyste je mohli snadno zapnout.

17. Jaké je vaše největší vypnutí?

Stejně jako je to skvělé znalosti, které vědí, co ho přivádí, může být ještě důležitější vědět, co se ho změní vypnuto. Navrhujeme, abychom se vyhnuli tomu, že uděláme cokoli, co by vášho člověka vypnul. (Um, duh!)

18. S kolik dívek jste byl?

Překvapivě se můžete naučit hodně o člověku s touto jednoduchou otázkou. Jen se na pozoru. muži milují lhát na tuto hloupou otázku. Nicméně, pokud říká nízké číslo, mohlo by to znamenat, že se dostane do vážnějších vztahů, zatímco vyšší počet typicky znamená, že muž je hráč a rád spí.

velký

19. Máte nějaké fóbie??

Mohl vám říct něco, co vás přiměje smát, jako je strach z motýlů, nebo to může být hlubší otázka, jako je strach ze smrti nebo něco jiného vážného.

20. Co vás zlobí?

Pokud má malé věci v životě tendenci ho poslat do rozzlobeného vzteku, pak by možná nebyl dobrý člověk, se kterým by vstoupil do vztahu. Na druhou stranu je dobré vědět, co ho odvrátilo, takže se můžete vyhnout tomu, co říkáte. Je to samozřejmě velmi důležitá otázka, která vám s tímto chlapíkem pomůže během vašeho času.

21. Jaké je vaše nejhlubší, nejtmavší tajemství?

Zde je zábava, která vás může buď smát, nebo vás vyděsit. Ať tak či onak, pokud je s vámi ochoten podělit se svým nejhlubším, nejtemnějším tajemstvím, musí se s vámi cítit celkem spokojeně - a to je plus!

22. Už jste někdy chtěla být žena?

Pokud říká ano, jen doufáme, že má opravdu dobrý důvod pro jeho odpověď.

23. Co je jedna otázka, na kterou odmítáte odpovědět?

Jsou některé věci, které nám prostě nemůžeme diskutovat ani odpovědět. Můžete zjistit, co váš potenciální partner nechce odpovědět, jednoduše tím, že se na něj zeptá. Jen si pamatujte - nebudete schopni zjistit odpověď na otázku, kterou odmítá diskutovat, takže si to vzpomeňte, než se ho zeptáte. Mohlo by tě jen řídit!

24. K čemu nejsi nejistější??

My všichni máme věci, o kterých nejsme v pochybnosti, ale je váš člověk tak ztuhlý, že je v každém ohledu jistý? Nebo je ochoten přiznat, že je o svém nosu / očí / osobnosti / práci nesnášen? Ať je jeho odpověď jakákoliv, ujistěte ho, že nemá co být nejistý a milujete jeho _____.

40 osobních otázek, které se zeptat chlapíka

25. Co pro tebe znamená láska??

Každý má jinou odpověď a je to rozhodně důležité zjistit, jak brzy na vztah. Jen doufáme, že s některým z nich nereaguje, fráze "Nevěřím v lásce". Nenávidíme ty!

26. Jaké jsou některé z mravů, ve kterých žijete??

Můžete vážně zjistit hodně o osobě tím, že znáte morálku, v níž žijí. Zaručujeme, že to je pýcha, osobní otázka, která není na rozdíl od ostatních.

27. Jaký je váš cíl v životě?

Další vynikající osobní otázka, která vám pomůže objevit trochu víc o své osobnosti, potřebách a potřebách.

28. Máte rádi zapnuté nebo vypnuté světla?

To je jen zábavná otázka, na kterou můžete odpověď uložit později. (Wink mrkne).

29. Vychutnejte si jeden na jednom výletu nebo upřednostňujete velké skupiny?

Na tuto jednoduchou otázku můžete objevit hodně o osobnosti člověka.

velký

30. Jaká je vaše oblíbená část těla na ženě?

Pokud říká něco jiného než prsa nebo zadek, jsou pro něj obrovské body. Ukazuje, že to není všechno, o čem si myslí!

31. Co je jedna věc, která se mi na mě nelíbí?

Měl by říct, že jsi dokonalý, samozřejmě! Ale pokud to neudělá, stačí být pozitivní a nereagujte na jeho odpověď.

32. Jste panna?

Zjistíte pravděpodobně odpověď na tuto otázku s některými z výše uvedených otázek, ale pokud chcete prostě zjistit, zda je zaneprázdněn nebo ne, požádejte ho o tuto jednoduchou otázku.

33. Kolikrát jste se zamilovala?

To je jen jedna z těch otázek, které byste měli požádat svého potenciálního milence. Je to důležité, protože zjistíte, jestli je pro někoho rychle spadá, nebo bude trvat nějaký čas.

34. Už jste někdy toužili po ženě, která byla mnohem starší než vy?

Jednou z jeho sexuálních fantazií?

velký

35. Jaký je nejhorší den, kdy jste někdy byli?

Připravte se na tuhle smích!

36. Co je pro tebe řešení pro vás??

Je zřejmé, že je to velmi důležité vědět. Je-li jeho obchodník v rozporu s dívkou, která nemá rád fotbal a absolutně nenávidíte fotbal, zjevně to nebude velmi dlouhotrvající vztah a pravděpodobně byste ho měl nejdříve znát.

37. Jste náboženský?

Odpověď na to může být buď skutečně dobrá nebo opravdu špatná, v závislosti na tom, kde stojíte.

38. Jaký je váš nejobvyklejší zvyk?

Všichni máme jednoho, ne? Co je jeho? Nebudeš vědět, dokud se ho neptáš!

39. Měl jste někdy vlhký sen?

Myslím, že každý člověk měl jednu, že jo? Dobře, teď je čas na to, abys se o to postaral, kámo!

40. Jste finančně stabilní?

Samozřejmě, že s ním nehovoříme o jeho penězích (nebo o jejich nedostatku). Zjistěte, zda má váš muž tajné skvrny na svém bankovním účtu ze všech jeho tvrdé práce, nebo pokud vás chce po jeho boku, když bojuje skrze vysokou školu, která se snaží dosáhnout své sny kariéry.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 87