Blog

Střelec, 9th hvězdička znamení zvěrokruhu je také známý jako Kentaur, který je napůl člověk, polovina zvířete. Sagitáři nechtějí žít v pochybnostech. Jsou hledači pravdy a udělají cokoliv, aby se dostali na konec problému. Z hlediska vztahů je Střelec široce smýšlející a realistický. Fascinovaný náboženstvím a filozofií, musí to být zajímavé pro někoho, kdo má narazit na Střelec. Zde je 12 kompatibilních lásky s ostatními znameními zvěrokruhu.

milovat compatibility1

 1. Střelec a Beran

Oba tyto hvězdy jsou pohodlné ve své vlastní kůži. Nepotřebují od sebe navzájem jistotu, že všechno je v pořádku. To zaručuje, že mohou sledovat své vlastní cesty a zachovat si láskyplný vztah. Oba tyto znaky jsou znameními ohně; to vytváří automatickou přitažlivost mezi Střelci a Ariány. Beran je vášnivý a miluje výzvu, zatímco Střelec si je více vědom toho, co je možné v současném prostředí. Aries se nikdy bojí vyzkoušet něco jiného a to zajistí, že dva z nich jsou vždy aktivní a hledají dobrodružství. Vztah bude dlouhotrvající, jelikož obě znamení budou vypadat navzájem.

milovat compatibility2

 1. Střelec a Býk

Ti, kteří se narodili pod znamením Taurus, mají tendenci být láskyplní, klidní a smyslní. To se dokonale slučuje s hravou a fyzicky zaměřenou postavou Střelce. Obě značky znamenají poctivost a užívají si jednodušších věcí v životě. Taurus může být tvrdohlavý a to může být blokem ohnivé povahy Střelce. Tento pár může výjimečně dobře v podnikání. Střelec má tendenci mít štěstí a přináší nadšení a vize partnerství. Taurus je obecně požehnaným znamením s vynikajícími schopnostmi řízení peněz. Za předpokladu, že se obě znamení mohou duchovně propojit a pravidelně komunikovat, vztah může být daleko.

milovat compatibility3

 1. Střelec a Blíženci

To může být síla, kterou je třeba počítat. Střelec chce chápat vše, zatímco Gemini chce vědět všechno. Společně by měly být nezastavitelné. Střelec je obecně optimistický a Gemini je dobrodružný. Cestování přinese nejlepší z obou. Tento pár bude sdílet stejnou lásku k kultuře. Oba jsou otevřeni a uvolněni. Ani jeden znak nemá rád pocit,.

milovat compatibility4

 1. Střelec a rakovina

Střelec miluje cestovat a poznávat svět kolem. Rakovina také miluje cestování, ale nemá kočovný životní styl. Musí být dosaženo jemné rovnováhy, aby tyto znaky byly jednotné. Rakovina je ze své podstaty stabilní a může pomoci Střelec zůstat uzemněn. Oba hledají duchovní aspekt ve všem, co dělají, a touží po duchovním pochopení. Jelikož je jejich povaha na sobě vyrovnána, mohou si navzájem velice pomoci. Rakovina může někdy zapomenout, jak se smát, ale Střelec jim může připomínat, jak skvělý je jejich smích.

milovat compatibility5

 1. Střelec a Leo

Tyto dvě znaky fungují dobře, protože mohou doslova rozsvítit pokoj. Střelecům a Leoneanům se poznává fyzická přitažlivost, charisma a pozitivní příroda. Obě znamení mají rádi, že jsou mimo poznávání a setkávání se s novými lidmi. Musí se starat o ostatní, kteří nejsou tak šťastní jako sami, a mají nejsilnější smysl pro společenskou odpovědnost. Zatímco Střelec může být obtížné zkrotit, jsou přirozeně přitahováni k leskové ladné důstojnosti a talentu. Dva spolu mohou jít nahoru.

milovat compatibility6

 1. Střelec a Panna

Virgos neustále hledají osobní transformaci; oni potřebují lepší sebe. Střelec pomůže Panně vyjít z jejich skořápky a společně zkoumají tajemství života. Panna je vynikající, když zpomaluje Střeleckou přírodu natolik, aby je mohla plánovat trochu víc, než bude herectví. Panna bude také nabízet stabilizující vliv na Střelec, aby mohl dosáhnout svého plného potenciálu. Když tyto dvě znamení rozpoznají kvality, které každá z nich přináší do vztahu, budou se dobře spolupracovat.

milovat compatibility7

 1. Střelec a Váhy

Libra je diplomatická, jemná a vždy se snaží zajistit, aby ostatní byli šťastní jako první. To dobře podléhá Střele a jejich ohnivé povaze. Váhy budou hladké nad každou neúmyslnou chybou, kterou nadšený Sagitář dělá. Často je výsledkem jejich vášnivé povahy smíšené s nedostatkem plánování. Obě znamení mají rádi práci a potěšení z nových lidí. Oba mají také silný smysl pro společenskou zodpovědnost a velkoryse se spojují za spravedlivou věc. Dva narozené pod těmito znameními budou schopni mluvit přes noc. Oba budou tlačit druhou psychicky a toužit po nových poznatcích a zkušenostech. Společně přinášejí neodolatelnou směs charisma, něhy, humoru, inteligence a idealismu do každé situace. Budou daleko.

milovat compatibility8

 1. Střelec a Štír

Mnozí by říkali, že láskavé spojení mezi Střelec a Štír je destruktivní. To proto, že tito dva jsou znalci a hledači pravdy, aniž by měli něco společného. Hvězdné znaky jsou neuvěřitelně odlišné. Štír je temný a intenzivní, zatímco Střelec se neustále snaží být inspirován. Na jasné straně může vztah fungovat za předpokladu, že Štír je ochoten učit se od Střeleckého, jak být svobodný a zůstat optimistický bez ohledu na okolnosti.

milovat compatibility9

 1. Střelec a Střelec

Střelec má navzájem neukojitelnou chuť k jídlu. Dokonale se hodí; tyto dvě hvězdy dohromady vyzařují čistou lásku založenou na porozumění, zkušenostech, optimismu a humoru. Moudří a nadšení, Sagitáři zbožňují cestování. Jsou filozofie aficionados a mají slabost pro historii a kulturu. Když jsou ve spáchaném vztahu, jsou tyto dva neoddělitelné. Na nepřízně, někdy příliš mnoho upřímnosti může udělat víc škody než dobro, takže je lepší dbát na to.

milovat compatibility10

 1. Střelec a Kozoroh

Střelec a kozoroh jsou oba nesmírně oddaní své kariéře. Je jisté, že jsou trochu konkurenční. To je řečeno, milostný poměr může pracovat v poměru 50%. Zatímco Kozoroh obdivuje vizi a svobodu smysl pro Střelec, považují za nemožné být jako oni. Klobouky jsou příliš čisté a objednané, zatímco Sags jsou všude a žijí na okraji života.

milovat compatibility11

 1. Střelec a Vodnář

Je to všechno o chemii se Strážci a Vodnáři. Oba jsou vizionáři a jejich principy života se dokonale hodí. Střelec je teplý a nadšený, což je přesně to, co intelektuální Vodnář potřebuje. Tito dva jsou extrémně vášniví a nezávislí. Synchronizují a dokáží vypracovat krásnou milostnou záležitost. Pokud vzniknou konfliktní situace, mají tyto dva prostředky k vyhlazení dokonce i nejsilnějších scénářů. To je něco těžkého společného s jinými hvězdnými znameními, takže možná budete chtít udělat něco dobrého a honit za Vodnáře.

milovat compatibility12

 1. Střelec a Ryby

Na vztah Střelec s Pisceanem je něco jedinečného. Tyto dvě mají přitažlivost pro sebe, že jen velmi málo lidí to může pochopit. Spojení je mystické a intuitivní, ačkoli pokud nekomunikují, láskařská atmosféra může snadno zmizet. Dobrodružné a živé, tyto dvě znamení mohou vytvořit kouzelný milostný příběh. Oba jsou vzrušeni a energizovaní, nemluvě o tom, že jsou obzvláště přesvědčeni svým fyzickým vzhledem.

Někde je někdo pro někoho. Střelec je hvězdné znamení, které vyžadují velkou pozornost. Láskařský vztah se Střelec je založen na důvěře, ačkoli to stojí za to mít šance každou chvíli taky. Neposuzujte knihu po obálce a máte největší šanci nalézt skutečnou lásku mezi jedním z 12 znamení zvěrokruhu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 37