Blog

Büyük yüzünüz için kısa bir saç modeli seçerken çok dikkatli olmanız gerekir. Her kısa saç modeli tombul, yuvarlak bir yüze uymaz. Ancak, yağ yüzünüzün çok sevimli ve çekici görünmesini sağlayacak bazı saç modelleri var. Kısa bob saç kesimleri, yağ yüzünü gizlemek ve hatta onu inceltmek için iyi bir seçenektir. Her zaman istediğin istenilen ince yüz görünümünü elde etmenize yardımcı olacak boblar dışında birçok saç modeli var..

kısa haircuts for fat faces

Yağ Yüzleri Kadınlar için Kısa Saç Modelleri:

Yağ yüzleri kadınlar için en iyi kısa saç modelleri aşağıda tartışılmaktadır.

1. Kısa Patladı Bob Patlama ile:

Kısa Hairstyles For Fat Faces

Bu modaya uygun bakış, kısa saçlarınızla yapabileceğiniz en iyi görüntülerden biridir. Kenarları gizleyerek yüzün yuvarlaklığını azaltacaktır. Saçlar üstte hacimli ve önden saçılmış. Saçın ön kısmı alnı gizler ve burun, dudak ve yanaklara daha fazla odaklanır..

2. Spikes ile Kısa Bob Katmanlı:

Kısa Hairstyles for Fat Faces2

Bu katmanlı bob saç modeli, ana cazibe olan üstte sivri uçlarla birlikte gelir. Burada yüzden ziyade saçın üst kısmına daha fazla vurgu yapılır. İnsanlar muhteşem dikenlere bakacak ve tombul yüzünüz olduğunu unutmuş olacaklar. Kalın saç bu görünüm için en iyi olacak.

3. Çene Uzunluğu Bob Bangs ile:

Kısa Hairstyles for Fat Faces3

Kısa saçlar bundan daha iyi bir şekilde tasarlanmamış olabilirdi. Burada saç çene uzunluğu kadar ve saçak alın alınıyor. Yüzün genişliğini genişletmek yerine, bu saç modeli yüzünü açacak ve başlarını döndürecek uygun bir çerçeve verecektir. Elmacık kemiklerinizin perişan olmasını sağlar ve size çok yönlü bir görünüm sunar..

4. Yağ ile Yüz için Yan süpürüldü Bangs Kısa Bob:

Kısa Hairstyles for Fat Faces4

Yan süpürme patlamaları her zaman geniş ve yuvarlak yüzlerde iyi görünür. Bu özel kesimde, saç, yüz çerçevesini ayarlayan üstte kapasitiftir. Yan süpürme patlamaları bu görünümü daha da çekici hale getirir. Bu saç modeli yüzünüzün yuvarlak dokuyu ortaya çıkarmasına izin vermez. Şimdiye kadar bu, şişman yüzler için en havalı saçlarından biri..

5. Dar Sideburns ile Pixie Saç Kesimi:

Kısa Hairstyles for Fat Faces5

Şişman bir yüzünüz varsa, bu sizin için ideal bir görünüm olabilir. Bu saç kesimi iyi sarı saçlı görünecek. Burada saçlar alnın bir kısmını kaplar ve yüze doğal ve meleksi bir görünüm kazandırır. Şişman yüzler için en iyi pixie.

Daha fazla gör:  Küçük Yüz İçin Saç Modelleri

6. Katmanlı Patlama ile Bob:

Kısa Hairstyles for Fat Faces6

Çok sayıda bob saç arasında yuvarlak ve tombul yüzler için en çekici olanı bu. Burada patlama katmanlı ve tüm dikkati çekebilecek kapasitede. Yuvarlak yüzünüz hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü bu güzel bob yüzün yuvarlaklığını gizleyecek.

Dalgalar ile 7. Asimetrik Bob:

Kısa Hairstyles for Fat Faces7

Burada saç eşit bölünmemiş ve açık ve kaygısız tutulur. Saçın uzunluğu çok kısa veya uzun değil. Bu görünüm, serin ve modern dalgalı bir doku ile eşlik ediyor. Yuvarlak ve tombul yüzlerde çok sevimli görünüyor.

Daha fazla gör:  Uzun Yüzler İçin Saç Kesimleri

Yuvarlak Yağ Yüz için 8. Simetrik Yumuşak Dalgalar Hairstyle:

Kısa Hairstyles for Fat Faces8

Bu bakışla çok ünlüler görmüş olabilirsiniz. Burada saçlar ortada eşit olarak ortada dalgalarla ayrılır. Saç çeneden biraz daha uzar, ancak omuza kadar kalır. Görünüm, geniş yüzünüzün açılarını dağıtarak yüzünüzü ortaya çıkaracak.

Daha fazla gör:  Yuvarlak Yüz İçin Hint Saç Modelleri

Yağ Yüz için 9. Katmanlı Yan Süpürülmüş Saç Modeli:

Kısa Hairstyles for Fat Faces9

Burada saç her iki tarafa da eşit olarak itilir, bu da yüzün biraz uzun görünmesini sağlar. Ön tarafta, saç dışarı doğru çevrilir. Tüm saç çok hacim olmadan çok iyi dokulu.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 88