Blog

Uzun saçlar büyük bir sorun ya da kılık değiştirmede bir nimet olabilir. Saçınız gerçekten iyi kalitede olduğunda, sadece onu rahat bırakıp basit olanla devam edebilirsiniz - şekillendirmeye ihtiyacım yok - bak. Ancak, daha sonra biraz daha sofistike görünmeyi hedeflerseniz, saçlarınızla yapabileceğiniz pek çok şey vardır..

hairdos for long hair

Tüm bu tarzlar saçınızı şık ve parlak hale gelene kadar taramaya başlar. Dokulu saç spreyi bile, pahalı bir ziyareti yaptığınız gibi görünmesini istiyorsanız, ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Ama bütün olarak aşağıdaki saç stilleri yapmak çok kolay ve zamanınızı çok fazla almıyor.

Uzun Saçlar İçin En İyi Saç Modelleri:

1. Twisted Ponytails:

hairdos FOR LONG HAIR1

Bu saç modeli için, saçınızı ilk önce üç parça halinde ayırmanız ve ayrı ayrı ponytaillerle bağlamanız gerekir. Sonra birincisini al ve kendi üzerine katla ve ikincisine ekle. İkincisi için işlemi tekrarlayın. Son bakış böyle bir şey.

2. Basit Bırakın Gevşek Stil:

saç modeli long hairstyles 2

Uzun düz saçlarınız varsa, bununla fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Taramalı ve dokusunun doğru olduğundan emin olun ve ardından gevşemesine izin verin. Tabii ki düz ve prezentabl yapmak için kurumaya gerek duyarsınız ama bundan sonra saçlarınız işin geri kalanını yapar.

Daha fazla gör: Uzun Saçlar İçin Kolay Örgü Saç Modelleri

3. yüksek kırpılmış topuz:

hairdos FOR LONG HAIR3

Bu saç modeli yapmak için oldukça kolay ve bir dakikadan fazla sürmez. Günlük yapma alışkanlığınız bir kez daha azdır. Saçlarınızı yüksek tutun ve bir atkuyruğu yaparken olduğu gibi çevirin. Kendisine ve klipsin üstüne bükülmesine izin verin. Görünümün tamamlanması için uçların geriye düşmesine izin verin.

4. Yan Örgü:

hairdos FOR LONG HAIR4

Bir partiye hazırlanırsanız ve yukarıdakilerden daha karmaşık bir şey arıyorsanız, bu görünüm için gidin. Bir yandan saçlarını topla. Sonra üst yarısını alın ve üst soldan başlayarak, örgü. Sağa doğru okuduğunuzda, örgüyü geriye doğru hareket ettirin ve daha sonra saçınızın geri kalan kısmıyla karışarak icarın ortasına klipsleyin..

5. Düğümlü Saçlar:

hairdos FOR LONG HAIR5

Bu basittir ve ayrıca bir midilli veya bir topuz haline getirilebilir. Saçı ikiye bölün - sol ve sağ. İki yarının orta uçlarını alın, böylece arada kalan bazı saçlarınız var ve onları düğümleyin. Sonra iki yarının kalanını alın ve tekrar düğümleyin.

Daha fazla gör: Okul için uzun saç için sevimli saç modelleri

6. Resmi Bakış:

hairdos FOR LONG HAIR6

Basit ama resmi bir görünüm saçlarınızı açık tuttuğunuz ancak ön yüzün kapalı olduğu bir görünümdür. Saçınızın ön yarısını arkaya ayırın. Ön yarısını ikiye bölün ve ardından sol taraftaki yarısını alın ve geriye doğru kaydırın ve sağ tarafa klipsleyin. Ardından sağ yarıyı alın ve geriye doğru kaydırın, kırpılmış sol yarıktan aşağı doğru bükün ve bu ucunu da kırpın.

7. Dağınık Örgü:

hairdos FOR LONG HAIR7

Yüzünü cuter bakmak için ustaca düzenlenmiş birkaç gevşek iplikçik ile basit bir yan örgü de mükemmel bir saç modeli olduğunu.

8. örgülü at kuyruğu:

hairdos FOR LONG HAIR8

Saçınızın alt kısmını bir midilliye bağlayın. Sonra üst segmenti alın ve her iki ucundan merkeze kadar örgüleyin. Sonra at kuyruğu için ekleyin.

Daha fazla gör: İnce Saç Uzun Yüz için Saç Modelleri

9. Sabitlenmiş Örgü:

hairdos FOR LONG HAIR9

Erkek saçınızın altından başlayan sofistike bir Fransız kıvrım. Sonra katlayın ve üstte sabitleyin. Uçları düşmek ve gevşek teller güvenliğini sağlamak için iğneler kullanın.

Görüntüler Kaynak: Shutter stok 1, 3, 4, 6, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 22 = 24