Blog

Uzun saçlarınız olduğunda, daha yeni tarzlar ve daha yeni saç dozu ile daha özgürce deneyebilirsiniz. Çeşitli stilleri arasında, uzun tüyleri son derece iyi görünüyor katmanlı görünüm denilen bir saç modeli var.

katmanlı Hairstyles for Long hair Main

Saç kesimi veya saç stili, tüm saçın, saçın uzunluğu boyunca tam olarak iki veya üç katmana ayrıldığı katmanlar olarak adlandırılır. Bu saç hacmini artırmaya yardımcı olur ve aynı zamanda şık bir saç modeli kurmak için çalışıyor.

1. Klasik Katmanlar: katmanlı hairstyles for long hair 1

Saç adamın sonunda yeşil sinyal verdiğinde saç kesildikten sonra saçların buna benzeyecekti. Görünümün en iyisi bu yumuşak ama şık katmanlar tarafından vurgulanabilir. Güzel bir yan ya da orta ayrılık ile saçınızı hafifletmek için saç spreyi kullanın, ancak ışığınızı koruyun..

2. Kenardan Çekme:

tabakalı hairstyles for long hair2

Yeni bir trend tercih etmek için, keskin kenarlı uçlarla bu yeni keskin katmanlı görünümü deneyin. Bu bakış açısını tercih etmemin nedeni saç stilini canlandıran pürüzlü kenarlardan kaynaklanıyor. Ön kısım, keskin katmanlarda sona eren yumuşak bir çarpık görünümde başlar. Bu kişiye bir rocker bakışı verir..

Daha fazla gör: İnce ve Uzun Saçlar İçin Saç Modelleri

3. Büyük Ponies için Opt:

tabakalı hairstyles for long hair3

Katmanlarınız varsa, ancak ofisinizin sunumunda büyük bir midilli istiyorsanız, saçınızı uzun süre tutan ve tabakalı görünümünüzü mükemmel bir şekilde koruyacak bu harika yanılsamayı tercih edin. Saçınızı ikiye ayırın ve bir kısım alay için üst kısmı kullanın. Alt kısımda bir midilli bağla ve sonra bir üst ikiye bağla ama bu kez biraz gevşek.

4. Düşük Topuz:

tabakalı hairstyles for long hair4

Tabakalı kıllar söyleyenler, iyi çörekler yapmazlar, bu hile ile hiç bir zaman hiç karşılaşmamışlardır. Mükemmel saç topuzu için saçınızı iki taraftan ayırın ve bir kenara bırakın. Şimdi ortadaki ucu alın ve bir midilliyle emniyete alın. Midillinin sonunu al, bağla ve bağla. Şimdi iki tarafı ördün ve topuz bakmak için yuvarlayın.

Daha fazla gör: Okul İçin Uzun Saçlar İçin Basit Saç Modelleri

5. Blunt Look:

tabakalı hairstyles for long hair5

Bu, alnına hızla düşen yumuşak patlamalarından dolayı kör bir görünüm olarak adlandırıldı. Bu mükemmel bir kış saç modeli olabilir. Bu ön patlama arasındaki fark, arka taraftaki büyük katmanların bulunduğu bir yan harekette hafifçe süpürüldüğü. Bunu bir midilli veya bir topuzla birleştirin.

6. Örgü Sizin Stil:

tabakalı hairstyles for long hair6

Saçlarınızdaki katmanların, hem katları hem de örgüyü karıştırırken, harika örgülerinizin arasına girdiğimiz hepimiz oradaydık. Bu nedenle dağınık bir örgü için tercih edebileceğiniz bu harika numarayı deneyin. Her normu takip etmeniz ve bir örgü için kural koymanız gerekmez..

Daha fazla gör: İnce Saçlar İçin Uzun Saç Modelleri

7. Yarım ups:

tabakalı hairstyles for long hair7

Yarım kat aşağı, tabakalı bir saç için mükemmel bir saç şeklidir, çünkü üstteki tabakaların çoğu artık yarım midilliye güvenli bir şekilde bağlanabilirken, uzun saçların geri kalanı serbest kalır. Bu birçok varyasyon ile denenebilir.

8. Basit Puf:

tabakalı hairstyles for long hair8

Gündelik bir görünüm için, katmanlarınızın içine girmesine izin vermek için çok fazla uğraşmanız gerekmiyor. Bu görünüm için bu basit ön pufu deneyin. Kafanızın üstünden bir ön kilit yerleştirin ve kızdırın. Şimdi ön pufu sabitlemek için pimleri kullanın.

Daha fazla gör: Son Puf Saç Modelleri

9. Döngü Pony:

tabakalı hairstyles for long hair9

Tembel katmanlar düz bir midilliye sahip olmanıza izin vermediği için, bu güzel gözü bir midilliyle bağlayıp sonra onu döndürün..

Görüntü Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 49