Blog

Günümüzde yangın dövmeleri giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Bu tasarımların çeşitli türlerini yapabilirsiniz. Özel tasarım desenleri elde edersiniz ve ayrıca gaz maskesi ve anka kuşu gibi diğer ilişkili tasarımlarla diğer renkli formatları da yapabilirsiniz. Bunlar aynı zamanda diğer tasarım biçimleriyle de ilgilidir ve insanlar genellikle bunları özelleştirilmiş yaparlar ve rahat spor yapabildiklerine göre..

En İyi Yangın Dövme Tasarımları Ve Resimleri:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 tip yangın dövmesi tasarımları bulunmaktadır. Sizin için özelleştirilmiş bir tasarım oluşturmak için bunlardan ilham alabilirsiniz..

Omuz üzerinde 1. Gri Mürekkep İtfaiyeci Dövme:

Ateş Tattoo 9

Bu, itfaiyeci dövmesi takan bir gaz maskesi. Çok sanatsal bir tasarımdır ve eğer bir itfaiyeciyseniz veya bu tür formatları seviyorsanız, bu şekilde özelleştirilmiş bir şey almalısınız. Bu, bu insanlara saygılarını göstermek isteyenler için de geçerlidir. Bu tarz tasarımları çok sanatsal bir biçimde yapabilirsiniz. Bunları rahat spor yaptığınız zevkle de yapabilirsiniz. Bunlar çok fazla renkle yapılabilir ve bunları da ten rengi ve siyah mürekkeple yapabilirsiniz. Bu, ne kadar rahat olduğunuzu gösterir. Bunları çok geniş bir ölçekte de yapabilirsiniz.

2. itfaiyeci dövme tasarımı ile uğultu kuş:

Ateş Tattoo 4

Bu bir evi ve insanları gösteren doğal bir tam geri ateş işareti dövme tasarımıdır. Bu tasarımları yapmayı deneyebilirsiniz ve bunlar genellikle büyük ölçeklidir ve bu yüzden bunları yapmak istediğinizde dikkatli olmanız gerekir çünkü bunların çıkarılması lazerler ile bile çok zor olabilir. Bunları kişiselleştirebilirsiniz. Doğal tasarımlar genellikle büyüktür ve bu nedenle vücudun daha büyük bir konumuna ihtiyaç duyar..

3. itfaiyeci üniforma dövme:

Ateş Tattoo 8

Bu bir itfaiyeci dövmesi ve burada karakter bir balta ile silahlandırılıyor ve ayrıca arkada bir silindire sahip. Benzer formları veya bunlar gibi genel formları da yapabilirsiniz. Desen sanatçısından sizin için özel bir şey yapmasını isteyebilirsiniz. Boyutu da buna göre yapabilirsiniz.

4. itfaiyeci dövme tasarımı:

Ateş Tattoo 2

Bu bir gaz maskesi ile yangın kollu dövme avcı tasarımdır. Bunlar genellikle yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi kollarda yapılır. Bu sanatsal formatları deneyebilirsiniz.

5. İtfaiyeci Malta Dövme Tasarımı:

Ateş Tattoo 5

Bu çok yaratıcı bir yangın dövmesi ve bunları büyük ölçekli formatlarda alabilirsiniz. Bunları orta büyüklükte de yapabilir ve bunları omuzlarda veya kollarda yapabilirsiniz..

Daha fazla gör: Tavuskuşu tüyü dövme

6. Omuz On Parlayan Itfaiyeci Dövme:

ateş tattoo designs

Bu, vücudunuzda deneyebileceğiniz renkli bir ateş tasarımdır. Bunu rahat spor yaptığınız herhangi bir pozisyonda yapabilirsiniz. Desen sanatçınızın tavsiyesinin de olduğu herhangi bir renkte kullanılabilir. Bunları sizin zevkinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz..

Daha fazla gör: Maske Dövme Tasarımları

7. Maltese Cross Fire Dövme Tasarımı:

Ateş Tattoo 7

Bu ateş sembolü dövme tasarımları, itfaiyeci olan insanlar içindir. Eğer onlar gibi biri olsaydınız, bu tür tasarımların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunlar genellikle çok renkli ve aynı zamanda bu tip insanlara karşı saygınızı temsil ediyor. Kadınlar için en iyi ateş dövme tasarımlarından biridir..

Daha fazla gör:Kafatası Dövme Tasarımları

8. Dua İtfaiyeci Dövme Tasarımı:

Ateş Tattoo 3

Bu dua eden itfaiyeci dövmesi. Bunları kolayca halledebilirsin. Bunlar genellikle orta büyüklükte bir formatta yapılır. Bunlarla ilişkili kalıpları da kullanabilirsiniz. Bu erkekler için en iyi ateş dövme tasarımlarından biridir.

Daha fazla gör: Kamera Dövme Tasarımı

9. Yangın Kurtarma Dövme Tasarımı:

Ateş Tattoo 1

Bu oldukça yaygın bir spor olan bir yangın kurtarma dövmesi. Bunları istediğiniz renkte yapabilirsiniz. Bu ayrıca uygun gölgelendirme ve gölgeleme etkisine sahiptir. Bu desenleri profesyonel bir desen sanatçısından uyarlamanız gerekir..

Daha fazla gör:Ejderha Dövme Tasarımları

Bir kez kesinlikle kalbinizi çalacak ateş dövmesi tasarımları görürseniz, o zaman hemen onu giydirin. Yazımızın tarzına göre en iyi tasarımı seçmenizde size yardımcı olacaktır..

Görüntü Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − 70 =