Blog

Evli yaşantınızda bir on yılın başlangıcı gerçekten özeldir. Bu yeni birleşme vesile olan hediyeler ile işaretlenebilir. Bu mükemmel gün için çin veya platin bazlı ürünler seçin.

En iyi 20 evlilik yıldönümü hediyeleri ve hediye fikirleri:

Burada ona ve onun için en iyi 20 en iyi 20 evlilik yıldönümü hediye fikirleri tanımlanmıştır.

1. Kemik Çini Tabağı:

Kemik China Plate

20. evlilik yıldönümünü anlatan göz kamaştırıcı kemik çini tabağına bakın. Bu kemik çini tabakası yıl dönümü dilekleriyle süslenmiş ve aynı zamanda büyük bir yeşil zümrüt de içeriyor. Büyük gününü kutlamak için bunu eşine hediye et. Bu bir sevilen için mükemmel kolay anlamlı bir hediye.

2. Platin Yüzük:

Platin Ring

Düğün günü, elmaslarla süslenmiş bu muhteşem platin yüzüğü hediye ederek yeniden yaratın. 20. yıl dönümü bu güzel yüzükle unutulmaz ve eşsiz olacak. Bu yüzüğü tüm güzelliği ve zarafeti ile süslemiş olduğundan emin. Platinum, hayatınızdaki en çok dokunaklı anı olan sevgiliniz için yüzüğü seçerken en iyi seçenektir. Hayatında destek olmak için sevgilini takdir etmek için bu yüzüğü al.

3. özel kupalar:

görenek Mugs

20 yıl dönümünde eşiniz için kemik porseleninden yapılmış bu özel kupa alın. Bu havalı kupa üzerinde harika renkler var ve yıldönümünü hayvan baskılarıyla gösteriyor. Bunu da çiftin ismine sahip olacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu kupalar üzerinde iyi bir baskı alacaksınız, bu hediye seçimi için çevrimiçi mağaza seçeneğini deneyin..

4. Çin Kümesi:

Çin Set

Eşinize hediye edin bu eski kemik çini seti, bardaklar, tabaklar ve tabaklar var. Bu özenle dekore edilmiş çin seti, eğlenmek için mükemmeldir. Uygun hediye materyalleri ile altı demet halinde ayarlanacaksınız, bunu güzel karınızı etkilemek için kullanın. Eşinizin müteşekkir olacağı güzel bir 20. yıldönümü hediyesi. Mükemmel set için güzel vintage koleksiyonu arasından seçim yapın.

5. Platin Bilezik:

Platin Bracelet

Elmaslarla süslenmiş bu çarpıcı bilezik, kalbin zayıflamasına neden olur. Karına bu göz kamaştırıcı güzelliğini hediye et ve seni sonsuza kadar sevecek. Bu 20. evlilik yıldönümü hediyesi, kıyafeti tamamlayacak kadar çarpıcı. Bu durumlar ve fonksiyonlar için de harika. Platinum, evlilik yıldönümünüze olağanüstü bir dokunuş katıyor.

6. Onun için Platin İzle:

Platin Watch for Him

Onu yıl dönümü için çarpıcı hediyelerde bırakmayın. Onun için bu çarpıcı platin saat, günü kutlamak için sadece mükemmel bir hediye. 20 yıl dönümü hediye resmi resmi görünüyor bu kullanışlı hediye ile göz kamaştırıcı ve parlak olsun.

Daha fazla gör: 15 Evlilik Yıldönümü Fikirleri

7. Kişiselleştirilmiş Çaydanlık:

Kişiselleştirilmiş Tea Pot

20. yıldönümünü kutlayan bu harika kişiselleştirilmiş çaydanlık ile sabahları parlak ve güzel hale getirin. Tencere çiftin isimleri ile boyanabilir. Bunlar karınızı veya kocanızı vermek için yararlı 20'nci yıldönümü hediye fikirleri.

8. Platin Para Birimi Klibi:

Top 9 güzel 20 evlilik yıldönümü hediyeleri | Hayatta Stilleri

Bu serin platin para klipsi şık ve zariftir. Klip, kişisel bir dokunuş vermek için de oyulabilir. Bu 20 yıldönümü hediyesi de değerli ve yararlı. Bu hediye sofistike ve büyük görünüyor.

Daha fazla gör: 13. evlilik yıldönümü hediye fikirleri

9. Platin Kolye:

Platin Pendant

Bu sevimli platin kalp kolyesini hediye ederek karının üstüne atmasını sağla. Kolye merkezde minik elmaslarla süslenmiştir. Bu günlük olarak veya vesilelerle giyilebilecek muhteşem bir hediye yapar.

20. evlilik yıldönümü hediyesi tema, Çin ve platin. Çok çeşitli platin hediye fikirlerinde daha fazla koleksiyon alacaksınız. Bu kategoride birkaç farklı ürün çeşidi hediye edebilirsiniz.

Daha fazla gör: 12 yıl evlilik yıldönümü hediye fikirleri

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − = 5