Blog

Düşük ponytails her zaman dökmeyen saç modeli olmuştur. Hiç değişmeyen saç modeli, rahat saç modeli. Ama zamanla bu da değişti, resmi toplantı ya da parti ya da sadece bir aile gecesi, doğru stil ile her vesileyle düşük at kuyruğunu sallayabilirsiniz!

1. Bölüm-A-Kuyruk:

Düşük Ponytails 1

Basit ama profesyonel tutmak ister misiniz? Bu gitmek istediğiniz bakış. Orta kısım saçı ve alçak midilliye bağla. Görünümünüzü bitirmek için bir pürüzsüzleştirici jel veya parlak bir jel uygulayın. Profesyonel günün için basit ama çok parlak bir stil.

2. kabarık biter:

Düşük Ponytails 2

Bir partiye katılmak zorundasın ama saçlarını açık bırakmak istemiyor musun? Yaptığın şey bu. Saçlarınızı havaya uçurun, böylece size dalgalı bir görünüm verir. Saçlarını bağla ve büküm yap, bu sana zıplama sonunu verecek. Kenarlarından bazı ipliklerini çıkarın ve gözlerinizi yerinde tutmak için saçınızı sıkın..

3. Yan Süpürme:

Düşük Ponytails 3

Kafaları çevirmek ister misin? Yapman gereken budur. Saçınızı kıvırma demiri kullanarak kıvırın ve sağlam tutmak için saç spreyi sıkın. Şimdi yan saçlarını süpür ve bağla. Saçlarınızın bir bölümünü at kuyruğunun altından alın ve saç bağınızın etrafına sarın. Bir bling efekti vermek için çivili bir saç bandı ekleyebilir ve gitmekte fayda var..

4. Twisted Kuyruk:

Düşük Ponytails 4

Saçlarınızı ortada bırakın ve saçınızı taç boyunca üç bölüme ayırın. Şimdi orta bölümü bir at kuyruğuna sabitleyin. Bölümlerden birini pony arkasına kadar döndürmeye başlayın. Bükümlü bölümü at kuyruğu üzerinde çaprazlayın ve bir bobby pin ile sabitleyin. Görünümü tamamlamak için işlemi diğer bölümle tekrarlayın.

Daha Fazla: İpli At Kuyruğu Saç Modelleri

5. Halat Örgü:

Düşük Ponytails 5

Tembel bir gün için bakmak kolay. Geri saçınızı tarak ve düzgün bir at kuyruğu içine bağla. Şimdi at kuyruğunu iki bölüme ayırın, her bölümü bükün ve sonra birbirinden at kuyruğu ile bükün. Temiz bir elastik ile sabitleyin.

Daha fazla gör:  Yarım at kuyruğu saç modelleri nasıl yapılır

6. Mesmerizingly Dağınık:

Düşük Ponytails 6

Şüphe ettiğinde, berbat et. Hile saçlarını ellerinle birleştirmek. Onları birleştirin, isterseniz bükün ve hafif bir atkuyruğu kullanarak hafif bir atkuyruğa bağlayın. Atkuyruğun altından tüylerin bir kısmını alın ve elastik etrafına sarın. Bir bobby pimi ile sabitleyin. Daha karmaşık bir görünüm vermek için yanlardan birkaç iplikçik atın. Görünümü sağlam tutmak için bazı saç spreyi kullanmayı unutmayın..

7. Boho Örgü:

Düşük Ponytails 7

Bu saç modeli için isim her şeyi söylüyor. Tapınağınızdan başlayarak saçınızın küçük bir bölümünü düzgünce örün. Tüm yolu aşağıya doğru tutmaya devam edin ve sonra temiz bir elastik ile sabitleyin. Saçların geri kalanını alın ve düşük bir at kuyruğuna bağlayın..

Daha fazla gör:  Saç At Kuyruğu Uzantıları

8. yan büküm:

Düşük Ponytails 8

Saçınızı başın sol tarafına sürün. Saçın üst kısmından bir parça alın ve daha sonra bize bir iğne ile sabitleyin. Şimdi, sağ taraftan başlayarak, kulağınızın hemen yukarısından, tüm saçlarınızı sol tarafa doğru kıvırmaya başlayın. Tüm saçları bükdükten sonra, güvenli kısmı açın ve atkuyruğunuzun etrafına sarın. Elastik bir elastik kullanarak, tüm at kuyruğu etrafına sarın ve yukarı doğru sıkın. Görünümünüzü tamamlamak için herhangi bir saç aksesuarı da ekleyebilirsiniz..

9. kaçak hazır:

düşük ponytail 123

Bu görünüm için, kulağınızın hemen üst kısmının ön yarısını bölümlemeniz gerekir. Taç bölgesini bir saç tokasıyla sabitleyin. ön yarının sol kısmını alın ve midilli etrafına sarın, bobby pimleri ile sabitleyin. Görünümü tamamlamak için işlemi sağ tarafla tekrarlayın.

Bunlar gün boyunca seni alacak olan düşük at kuyruğu tasarımları. Takın ve kafaları dönmeden bırakın.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 24