Blog

Dior, kozmetik ve kolonyalardaki çeşitli ürün yelpazesi ile herkes tarafından beğenilmektedir. Bunlar doğal olarak yapılır ve mağazaların çoğunda ve çevrimiçi mağazalarda da kolayca bulunur. Bu Fransız markası, yeni lansmanlar ve son derece popüler ve "in" ürünler ile zaman içinde popülerlik kazanmıştır..

Top 9 Dior Rujlar ve Gölgeler | Hayatta Stilleri

Çok geniş bir kozmetik ürün yelpazesine sahiptir ve rujları kullanan kadınların çoğu tarafından sevilir. Bu gerçekten bir bağımlılıktır. İşte hiçbir zaman içinde popülerlik kazanmış Dior'un son derece muhteşem birkaç tonu..

Daha fazla gör: L Oreal Rujlar Shades

Dior Rujları:

Güzel dudaklarınız için en iyi Dior Lipsticks ve Shades'in altına girdik..

Rouge Dior - Gölge 671 Deauville:

ruj Dior Shade 671 Deauville

Bu sıcak pembe tonludur ve günlük kullanım olarak kullanılabilir. Gölgelerin çoğuyla birlikte gelir ve tüm cilt tonlarına uygundur. Bu katı bir pembe ve abartılı görünmeden doğal bir parlaklık verir. Kremsi bir dokuya sahiptir ve düzgün ve kolayca yayılır..
Fiyat Rs. 2367

Rouge Dior - Gölge 543 Rendez-vous:

ruj Dior Shade 543 Rendez vous

Neon çok moda ve modaya sahipken, neon kıyafetlerinizi tamamlayacak mükemmel bir turuncu taban rengi. Buğdaylar ve donuk tenli tenlere göre aşırı cilt renklerine daha iyi uyuyor. Gölge kesinlikle sadece gündelik kıyafetler.
Fiyat Rs. 2367

Rouge Dior - Gölge 565 Vogue:

ruj Dior Shade 565 Vogue

Bu, dudaklarınıza parlaklık veren parlak parçacıklara sahip doğal bir pembedir. Dudakların hassas cildine ve rengine zarar vermeyen doğal özler içerir. Dudakları nemlendirir ve çatlama ve kanama gibi sorunları önler..
Fiyat Rs. 2367

Rouge Dior - Rouge Serum - Gölge 675 Tutkulu Pembe Kristal:

ruj Dior Rouge Serum Shade 675 Passionate Pink Crystal

Bu çeşit rujların uzmanlığı onun markasıdır. Rujların aralığı 10 kat daha fazla nemlendirme özelliğine sahiptir ve cildiniz için birden fazla faydaya sahiptir. Bu gölge, dudaklarınıza canlı bir görünüm veren pembe ve kırmızı alt tonların bir karışımıdır..
Fiyat Rs. 2623

Daha fazla gör: En İyi Mercan Ruj Hindistan

Rouge Dior - Rouge Serum - Gölge 640 Yumuşak Pembe Serum:

ruj Dior Rouge Serum Shade 640 Soft Pink Serum

Bu, terimin gerçek anlamda çıplak bir gölgedir. Tonlar yumuşaktır ve kolayca yayılır, dudaklar daha açık görünür. Doğru kullanıldığında, gölge genç görünmenizi sağlar ve dudaklar aydınlatılır. Nem içeriği, düzenli kullanım için uygun hale getirir.
Fiyat Rs. 2623

Dior Addict Ruj - Gölge 745 Yeni Görünüm:

Dior Addict Lipstick Shade 745 New Look

Adından da anlaşılacağı gibi, bu kırmızı renk tonu uygulamanıza geçtiğinizde tamamen değişir. Çok hassas bir görünüm veren pembe alt tonlara sahiptir. Gölge tüm durumlar için çok havalı ve şıktır ve cilt tonlarının çoğuna uygundur.
Fiyat Rs. 2215

Dior Addict Ruj - Gölge 881 Moda Haftası:

Dior Addict Lipstick Shade 881 Fashion Week

Çıplaklar, pembeler ve kırmızılardan uzak durmak, pembe ve mor arasında çok seksi görünen mükemmel bir gölge. Çok parlak görünmeden rengi parlaklaştıran parlak parçacıklara sahiptir. Doku kremsi ve dudaklara eşit olarak yayılır..
Fiyat Rs. 2215

Dior Addict Ruj - Gölge 329 Deri:

Dior Addict Lipstick Shade 329 Leather

Bu, çoğu ten rengine uyan kahverenginin en sevilen gölgesidir. Doğal olarak kremsidir ve diğer kaşıklar gibi karanlık görünmeden dudaklara çok hafif bir renk katmaktadır. Dudakların dolgun ve gün boyu giymek için uygun görünmesini sağlar..
Fiyat Rs. 2215

Daha fazla gör: En İyi Avon Rujları

Dior Addict Aşırı Ruj - Gölge 336 Aziz Tropez:

Dior Addict Extreme Lipstick Shade 336 Saint Tropez

Bu, daha az renk tonu ekleyen ancak dudaklara çok fazla parlaklık veren doğal bir şeftali rengidir. Çıplak gölge tüm durumlar için tüm kıyafetler ile son derece zarif görünüyor. Gölge, dudaklarınıza hayat katıyor ve tüm ayağa kalkmayı artırıyor..
Fiyat Rs. 2335

Dior lipsticks'in tüm tonları cilt dostudur ve dudaklarınızın doğal yumuşaklığını korur. Bunlar alerjiler için test edilmiştir ve tüm yaş grupları için güvenlidir..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − 82 =