Blog

Tüm deri kıyafetleri, sakalları ve bisiklet eldivenleri, botları ve zincirleri, tüm klasik klişeler, Amerika'nın sokaklarında ıslanan bisikletçi çetelerinden çıkan klasik dövme trendi. Bugün gördüğümüz dövme fikirlerinin bir kısmı onları, klasik çapaları, kuşları, dikenli telleri ve çoğunlukla hayatlarının aşkı, araçlarını teşvik ediyor. Biker çeteleri her zaman kral bisikletini, Harley Davidson'u spor ediyor ve bu araç için sonsuz sevgisini canlandırıyor ve pek çoğu da cildinde aynı şeyi yapmaya çalışıyor. Artık bir Harley'e olan sevginizi ilan etmek için bisikletçinin çetesinin bir parçası olmanıza gerek yok, ancak bu dövme fikrini tercih edenlerin genellikle kendi isimlerine sahip oldukları varsayılmaktadır. Sahip olduklarına bakılmaksızın, gösterilen dövmeler size doğru geliyorsa, zamanınızı harcamaya çalışıp çıkmayacağınızı düşünmekten çekinmeyin. Klasik bir Harley Davidson dövmesi asla yanlış gitmeyecek.

harley davidson tattoo designs

Harley Davidson Dövme Tasarımları:

İşte erkekler ve kadınlar için 8 en iyi Harley Davidson dövme tasarımları şöyle:.

1. Bisiklet Kendisi:

Harley Davidson tattoo 1

Genellikle Harley Davidson dövmeleri hakkında konuştuğumuzda, genellikle bir yazmayı veya imza stilini beklerdik. Ancak burada, güçlü bisikletin kendisini ön kolda pozlandığını görüyoruz ve bir Harley Davidson fanatiği için iyi bir tasarım oluşturuyoruz. Kabataslak ve mükemmellik için gölgeli, bu dövme önkolda müthiş harika görünüyor. Erkekler için en iyi Harley Davidson dövme tasarımlarından biridir.

2. bölüm bölüm:

Harley Davidson tattoo 2

Bir Harley'e sahip olmakla ilgili en iyi noktalardan biri, motorun geri çekilmesi anlamına geliyor ve gerisinde kalabalığın yüksek sesle çıkması anlamına geliyor ve bunların tümünü güçlü motora borçludur. Muhtemelen, bu dövmede, bunun kaynağını seçti, Harley motoru üzerinde Harley Davidson etiketi vardı. Bu erkekler için popüler Harley Davidson dövmelerden biridir.

3. logo ortaya:

Harley Davidson tattoo 3

Aşkınızı Harley Davidson için canlandırmak istiyorsanız ama abartmak istemiyorsanız, her bir Harley görüntüsüyle birlikte genellikle sıvanmış olan logoyu tercih edebilirsiniz. Gökyüzünde yükselen kudretli kartal, buradaki dövme için cesurca çizilen Harley etiket çizgisiyle poz veriyor.

4. Plot Harley Davidson Dövmeleri Açıyor:

Harley Davidson tattoo 4

Unutulmaz bir hafıza ya da sadece günlük sürüş alanları, bisikletçinin, Harley ile birlikte at binen bir başkasının onunla yarıştığı bir adamın ayrıntılı bir hikayesini ortaya çıkardı. Zemin, yumuşak bir dağ ya da kayalık bölge ya da sadece çölde gezintiye çıkmak için mükemmel bir yol arkadaşıdır..

Daha fazla gör: Bileklikte Sonsuz Dövme

5. yoluyla ve aracılığıyla sökük:

Harley Davidson tattoo 5

Bu resimdeki dövme, Harley Davidson logosunun, artık kalıntıları birleştirmeden önce son liflere tutunan yırtık deriden ayrıldığı son trendlerden birini izliyor. Bu genellikle, Harley'in kanına nasıl derinlemesine entegre edildiğini tasvir ederek mümkün olan araçlara olan inancı ve bağlılığı tasvir ederdi..

6. Ölümcül Kafatası Harley Davidson Dövmeler:

Harley Davidson tattoo 6

Parlatılmış kolunuzun önkolları, dövme mürekkebinin bu dahisi için mükemmel bir yer olacaktır. Tehlike ve tehlike gösteren alev alevleri ile desteklenen klasik bir kafatası ile başlıyor. Harley logosunun üzerine kazınmış sözleri arkasındaki, sağlam ve güçlü bir tehlike dolu etki yaratıyor..

Daha fazla gör: Para Dövmeler Resimleri

7. Sadece Çıplak Minimum:

Harley Davidson tattoo 7

Sevginin vücudunda kalıcı olarak dövme yapılması söz konusu olduğunda, “Live to Ride” Harley Tagline'ı takip etseniz bile, abartılı olandan ziyade küçük bir yumuşak dövme için gidin. Bu da araca hayran olan kızlar için uygun bir dövme. Aracın küçük karartılmış silueti altında kazınmış kelimelerle desteklenir. Bu kadınlar için Harley Davidson dövme tasarımlarından biri.

8. Mighty Karşılaştırma Harley Davidson Dövmeler:

Harley Davidson tattoo 8

Kuşların kralı ile karşılaştırıldığında, görkemli kartal, burada arkasında Harley Davidson logosu ortaya çıkan yaklaşan kartal güçlü bir pençe gösteren cilt dövme tasarımı ile klasik bir sökme. Kızlar için popüler Harley Davidson dövmelerden biridir.

Daha fazla gör: Eski Okul Dövme Anlamları

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =