Blog

Mehandi'nin cilt üzerindeki uygulaması, zamanın ötesinde devam ediyor. Asla yaşlanmayan bir sanat biçimidir. Eski çağlarda çoğunlukla Asya ve Afrika kökenli kadınlar Mehndi'yi uyguluyordu ama son zamanlarda Mehendi'nin yeni bir dönüşü var. Dünya genelinde yaşayan kadınların çoğunda bir trend olmuştur. Mehandi uygulamak kolay, ağrısız olduğundan ve vücut üzerinde kalıcı bir işaretleme olmadığından, tüm dünyada geçici dövme şeklinde popüler hale gelmiştir..

göbek mehndi designs

Mehndi'nin elleri ve bacaklarda yaygın olmasına rağmen, kadınlar Mehandi'yi de karınlarına uygularlar. Hindistan'ın bazı kültürlerinde, Mehndi'nin hamile kadınların göbeğine uygulanmasının özel bir şey olduğu, ancak Mehendi'nin de kadınlar arasında yeni bir trend haline geldiği farklı bir gerçektir. Burada kesinlikle takdir edeceğiniz resimlerle güzel bir göbek Mehndi tasarımlarının bir listesi.

Fotoğraflarla En İyi Göbek Mehndi Tasarımları:

1. Çiçek Göbek Mehendi Tasarımları:

göbek Mehendi Design 1

Eğer güzel bir geçici dövme ile düz göbek göstermek istiyorsanız o zaman bu tasarım sadece güzel değil, aynı zamanda bakmak çok güzel olduğu için sizin için hile yapardı. Bu Mehndi tasarımını uygula ve düz karnını göster..

2. Basit Göbek Mehandi Tasarım:

göbek Mehendi Design 2

Bu, göbek bölgesinin çevresine uygulanan sade ve küçük bir Mehendi tasarımıdır ve düz karnınızı yapışkan görünmeden göstermek için mükemmeldir. Ve bu mehandi tasarımının en iyi yanı, sizden batı kıyafetleriyle bile gitmesi..

3. Creeper Belly Mehendi Tasarımları:

göbek Mehendi Design 3

Bu göbek üzerinde çizilmiş çok güzel bir mehndi tasarımı ve sadece düz karnınızı gösteriş yapmak için değil, aynı zamanda törenlerde ve diğer durumlarda gösteriş yapmak için mükemmeldir..

4. Örümcek Göbek Mehndi Tasarım:

göbek Mehendi Design 4

Bu, onu tanımlamak için sözcüklere ihtiyaç duymayan sevimli, karmaşık bir mehendi tasarımdır. Her türlü vesileyle kendinizi göstermeniz için tasarlanan çok basit ve hoş bir mehandi tasarımı..

5. Güzel Caterpillar Göbek Mehandi Tasarımları:

göbek Mehendi Design 5

Bu göbek üzerinde çizilebilir başka bir güzel mehndi dövme tasarımı. Tasarımların etrafındaki çıkıntılar nedeniyle bu tasarımı 'tırtıl' olarak adlandırmayı seviyorum. Bu, tarzınızı ve düz karnınızı göstermeniz için gerçekten harika bir tasarım..

6. Karmaşık Göbek Mehendi Tasarım:

göbek Mehendi Design 6

Hamilelik bir kadının hayatındaki en güzel dönemdir. Ve bazı kültürlerin, Mehendi'nin hamile kadının karnına tatbik edilmesine rağmen, eski geleneklere ve ritüellere inanmamış olsanız bile yine de uygulayabilirsiniz. Ne zaman güzelce görüneceğimi söylemek için gümrüklere ihtiyacın yok.?

7. Serin Belly Mehndi Tasarımları:

göbek Mehendi Design 7

Bu, düz bir karın var ve onu hayal kırıklığına uğratmak için umutsuz olan mükemmel görünecek çok güzel bir mehndi tasarım, çünkü bu sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bu güzel tasarımlardan biri..

8. Renkli Göbek Mehandi Tasarım:

göbek Mehendi Design 8

Bu harika görünüyor ve göbek üzerine uygulamak için harika bir seçimdir çok renkli bir Mehendi tasarım.

Mehendi'nizin en iyi görünmesini istiyorsanız, o zaman şeker ve limon karışımını uygulamak tavsiye edilir. Bu rengi daha kalıcı hale getirecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =