Blog

Gözler, bir kadının yüzünün güzel ve çekici bir özelliğidir ve muhtemelen kapılardan içeri girdiği an fark ettiğiniz ilk şeydir. Onlara iyi makyaj uygulamak gerçekten güçlü bir araç olabilir. Ancak doğru teknikleri ve stilleri bilmek önemlidir. Bu nedenle bu makalede en iyilerini paylaştık.

Siyah Gözler İçin Basit Göz Makyajı:

Geleneksel Dumanlı Gözler:

göz makeup for black eyes

Bu güzel siyah gözleri şekillendirmenin güzel bir yolu, geleneksel dumanlı dokunuşu elde etmektir. Bunun için göz kalemi, göz farı ve maskara ihtiyacınız olacaktır. Kendinize dinamik bir görünüm vermek için süslü sahte kirpiklerden faydalanabilirsiniz. Pembe ve şeftali göz gölgelerinin küçük bir kombinasyonunu deneyin.

Şık ve Şık Yaz Gözleri:

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Bu göz makyajı tüm yaz partileriniz için mükemmeldir. İlk önce gözlerinde pembe, şeftali ve gül altından oluşan bir kombinasyon kullanın. Bundan sonra, göz kalemi ile düzgün çizgiler yapın ve isterseniz üstüne küçük bir parıltı ekleyin. Bu size çok seksi ve çekici bir görünüm kazandıracak ve size çok sayıda iltifat getirecektir..

Daha fazla gör: Küçük Gözler İçin Göz Makyajı İpuçları

Tanrıça :

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Bu makyaj, etkileyici gözleri olan kişiler için tasarlanmıştır. Şık ve çok açık sözlü görünüyor. Gözlerinizi biraz havalı mavi göz farı ile boyayın ve daha sonra göz kalemi ile siyah çizgilerle yumuşak çıtırtılar ve ardından hoş bir kajal dokunuşuyla ihtiyacınız olan bir görünüm elde edersiniz. Bu kirpikleri kaldırmak için maskara kullanın.

Kara Göz:

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Başka büyüleyici ve yenilikçi bir tarz siyah göz makyajıdır. Bu sadece siyah göz farı ve göz kalemi gerektirir. Üst göz kapağınıza uygulanan her ikisinin karışımı kesinlikle çekici görünecektir. Üstte ve aşağıda da bu lekeli görünümü oluşturmaya çalışın. Çok ağır yapmayın. Biraz ışık iyi.

Daha fazla gör: Hazel Eyes Makyaj Fikirleri

Mavi gözlü:

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Ocean Blue Göz makyajı, kendinizi mutlak bir divaya benzetmeniz için ihtiyacınız olan şeydir. Kesinlikle bir parti için en iyi ve siyah elbiseler ile harika görünüyor. Siyah gözü olan ve birkaç makyaj sanatçısı ve uzmanı tarafından kullanılanlar için idealdir..

Gelin Makyajı:

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Herhangi biriniz bu sezon bir düğüne katılıyorsanız veya kendiniz evleniyorsanız; Bu makyaj denemeniz gereken bir şey. Altın ve kahverengi kombinasyonu kesinlikle mükemmel. Sadece bu da değil; Bu size ayrıca farklı ve zarif bir görünüm verecektir. İyi bir eyeliner cazibesine katacak.

Daha fazla gör: Siyah Gözler İçin Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Dazzler:

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Göstermeyi deneyebileceğiniz başka bir göz makyajı göz kamaştırıcıdır. Bu ışık altın ve menekşenin mükemmel kombinasyonunu kullanır ve bir ünlü gibi görünmenizi sağlar. Kaleminizle oluşturduğunuz çizginin zayıf olduğundan emin olun. Kalın bir çizgi yapmak istemezsiniz; aksi halde göz gölgelerinin güzelliği iyi olmaz.

Altın Göz:

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Altın göz makyajı, siyah gözleri olanlar için bir ayakkabıcıdır. Altın yaldız ve bir astar yardımıyla oluşturulan iyi tanımlanmış bir çizgi kullanır. Göz kaşınızın çok iyi bir şekilde işlendiğinden ve yüzünüzün düzgün bir şekilde yapıldığından emin olun. Bütün görünüşünüzü artıracak.

Yaratıcı Göz:

Siyah Gözler İçin Top 9 Göz Makyajı | Yaşam Tarzı

Yaratıcı göz makyajı beş renkten oluşan harika bir kombinasyon kullanır. Göz altındaki bazı hoş gri noktalar da oldukça yenilikçi ve çekici görünmektedir. Aynı zamanda lekelenmeyi önlemek için kaliteli bir kajal ve astar gerektirir..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + = 23