Blog

Kadife malzeme her zaman büyük, çekici ve harika görünüyor. Çoğu zaman insanlar kadife kraliçe için kastedilmektedir. Aslında bu materyal sadece birkaç avuç renkte mevcut. Bunlar kırmızı, kırmızı, zümrüt yeşili, kraliyet ve lacivert içerir.

En İyi Kadife Bluz Tasarımları:

Burada güzel ön ve arka boyun desenleri ile ilk 15 tasarımcı kadife bluz var:

1. Altın Nakış ile Mavi Renk Kadife:

Mavi velvet with Golden Embroidery

Bu lacivert kadife sari bir bluz. Altın çiçek tasarlanmış bir sınır var. Bu kare boyun çizgisinin yakınında bulunur. Sırtın derin bir kesimi var. Aynı çiçek sınır, arkada üst ve alt kenarlarda bulunur. Kollu kısa ama sınırlıdır. Tüm bluz çok küçük polka noktaları vardır. Sabitlemek için altın püskül ile iki dizeleri vardır.

2. Nakış ile Scarlet Kadife:

kırmızı Velvet with Embroidery

Bu sari bluz, kırmızı kadife ve beyaz ve altın iplik işçiliğine sahiptir. Derin kesimli arkaya doğru uzanan kare şekilli bir boyun çizgisine sahiptir. Sabitleme için püsküllü iki kırmızı tel vardır. Altın beyaz altın ipliklerin kenarları, kol, sırt ve boyun kenarları etrafındadır. Polka noktaları, kollar üzerinde ve arka kısımda, ancak bluzun ön tarafında değil. Kollu beyaz ve altın iplik ile yapılmış tasarım var.

Pembe Renk 3. Tasarımcı Kadife Bluz:

Pembe Blouse

Bu beyazımsı mücevher ve Jari ile süslenmiş pembe kadife sari bluz. El işçiliği kare boyun çizgisi ve kısa kollu yakın bir sınır olarak mevcut.

Varanasi Saree için 4. Kadife Saree Bluzlar:

Kadife Saree Blouses for Varanasi Saree

Bu parlak kırmızı kadife bluz Varanasi saris için üretildi. Stil çok sade görünüyor. Bununla birlikte, kolların dirseklere ulaşması için Jari çalışması vardır. Kırmızı kadife kollara sınır olarak eklenir. Omuzun malzemesi kırmızı kadife. Tüm bluzun altından yapılmış ince kenarlığı vardır..

5. Özel Siyah Kadife Bluz:

Özel Black Velvet Blouse

Bu sıra dışı sari bluz bir zip kullanılarak tutturulabilir. Kısa kollu. Boyun çizgisi yuvarlaktır. Bluzun ön tarafının her iki tarafında altın merkezleri, altın yaprakları ve sapları olan iki kırmızı çiçek tasarımları vardır. Bluzun kenarının etrafında altın dantel sınır var.

Daha Fazla: Çikolatalı Kahverengi Bluz

Altın Nakış ve Mücevherat ile 6. Siyah Kadife Bluz:

Siyah Velvet Blouse with Golden Embroidery and Jewellery

Bu siyah kadife sari bluz, yuvarlak yakalı, kısa kollu ve kısa asılan bir stile sahiptir. Çiçek desenli altın işlemeli, ön kısımda boyun çizgisinin altında bir sıra bulunur. Aşağıda, bir dizi beyaz mücevher var. Yine, biraz daha büyük ve daha belirgin çiçekler ve yapraklar bir dizi var. Her tarafta küçük çiçekler var. Kovanlar arasında küçük çiçekler olan iki düz çizgi ile sınırlanmıştır.

7. Kraliyet Mavi Kadife Işlemeli Bluz:

Royal Blue velvet Embroidered

Bu kraliyet mavisi kadife işlemeli sari bluzun kolları dirseklere ulaşıyor. Tekne şeklindeki boyun çizgisi sarı, bordo ve beyaz dişli işlerle sınırlanmıştır. Tüm bluz lekeli işlemeli. Ayrıca, çiçeklerin iplik işlemesi ve kolların kenarları olarak yapraklar vardır. Bluzun ön kısmı belirgin, karmaşık tipik bir Hint Kalka tasarımına sahiptir..

8. Gelin Kadife Bluz Tasarımı:

gelin Velvet Blouse

Bu kadife sari bluz kırmızı renk Hindistan'ın çoğu Hindu gelinler seçimdir. Bu sadece bu fırsat için yapılır. Stil büyüleyici ve tüm genç gelinlerin figürünü övüyor. Boyun çizgisi kare. Malzeme göğsü zar zor kaplar ancak gerekli desteği sağlar. Kollar kısa. Arka derinden kesilmiş ve iki dizi ipi sabitlemek içindir.

9. Mor Kadife Boncuklu Bluz:

Mor Velvet Beaded Blouse

Bu mor kadife sari bluz kolsuz. Omuzlar üzerindeki destekler, küçük boncukların düzgün sıralarıyla özenle tasarlanmıştır. Aynı boncuklar ve iki sıra dikiş de sınırlar olarak kullanılır. Bu, giyildiğinde çekici ve zarif görünen özel bir tasarımcı sari bluz. Mükemmel bir parti kıyafeti.

Daha Fazla: Turuncu Saree Bluz Tasarımları

10. Ayrıntılı Altın Nakış ile Lacivert Kadife Bluz:

Donanma Blue Velvet Blouse with Elaborate Golden Embroidery

Bu donanma kadife bluz, saplarda düzenlenmiş yaprakların altın işlemine sahiptir. Tasarım, yaka çizgisinin ve kolların altında. Sırtın çoğu tasarımı vardır. Ancak, ön basit. Sabitlemek için püsküllü iki tel vardır.

11. Yeşil Kadife Zümrüt Bluz:

Zümrüt Green Velvet

Bu zümrüt yeşili kadife sari bluz beyaz ve temel iplik işine sahiptir. Derin kesime sahip arkaya uzanan kare şekilli boyuna sahiptir. Püsküllü iki yeşil tel ile tutturulabilir. Tüm bluzun altın beyaz altın ipliklerden yapılmış bir sınırı vardır. Polka noktaları kollar ve sırtlar üzerine işlenir, ancak bluzun ön kısmı düzdür. Kollu iş parçacığı var.

12. Siyah Kadife İşlemeli Bluz:

Siyah Velvet Embroidered

Bu siyah kadife sari bluz çok karmaşık el işçiliği mükemmel parti kıyafeti var. Tasarım çoğunlukla Jari ve iplikten imal edilmiştir. Boyun çizgisi, derinden kesilen arkaya doğru devam eder. Sabitlemek için püsküllü iki tel vardır. Kollar dirseklere kadar uzanıyor. Onlar işlemeli ve kenarda geniş sınır var.

13. Altın Nakışlı Siyah Kadife:

Siyah Velvet with Golden Embroidery

Bu siyah kadife bluzun çok şık ve derin bir kesimi vardır. Bluz eşleşen püsküllü iki altın dizeleri tarafından tutulur. Boyun çizgisi kenarlı bir nakışı ve kavisli tasarıma sahip geniş nakış işlemine sahiptir. Aynı tasarım kolluların sınırında da tekrarlanır. Polka noktaları da var.

14. Mücevherat Çalışmaları ile Mavi Kadife:

Mavi Velvet with Jewellery Work

Bu lacivert kadifeden yapılmış tam kollu bir bluz. Kollar ve ön kısım, iplik işçiliği ve mücevherattan özenle yapılmış tasarımlarla iyi bir şekilde dekore edilmiştir. Ayrıca, boyun çizgisi boncuk sıraları ve özel mücevherlerden oluşan geniş bir sınıra sahiptir. Bu Hindistan kraliyet ailesi tarafından giyilir.

Daha Fazla: Bayan Beyaz Bluz

15. Siyah Kadife Alt Boyun Bluz:

Siyah Velvet Blouse

Bu iplik işlemeli el işi ile siyah kadife sari bluz. Sırtın derin bir kesimi var. Bluz çok şık görünüyor. Kolsuzdur ve bluz desteği için omuzları kaplayan malzeme yeterlidir..

Aynı kadife, geniş yelpazede sari bluzlar yapmak için tasarlanabileceği sonucuna vardık. Bluzlar farklı renkli kadife olabilir. Aynı renkli kadife ancak farklı kesim stilleri. Bu ilginç kadife bluzlarda en ilginç olanı. Bunlar arasında nakış, boncuk ve mücevher işleri.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 82 =