Blog

Orman kampı, ailenizle birlikte olmanız ya da yalnız başına dışarı çıkmanız gibi heyecan verici bir deneyimdir. Vahşi bir kamp ateşinin etrafında oturmak ve açlıktan maceraya hitap eden yıldızların altında uyumak hakkında bir şey var. ABD'nin dört bir yanında yer alan birkaç orman kamp alanı vardır. Tüm milli parklar, hevesli kampçılar ve doğa tutkunları için ayrılmış alanlara sahiptir. Burada kullanabileceğiniz dokuz harika orman kamp alanı listesi aşağıdadır..

Resimlerle Orman Kamp Alanı

Wallowa Whitman Ulusal Ormanı, Idaho ve Oregon:

orman camping

Bu orman bir dizi farklı kamp alanına sahiptir. Moss Springs kamp alanı, Rt ormanı civarındadır. 6200 ve çok sayıda yemlik tezgahı var. Biriktirme arabası kamp alanı, çok sayıda yaban gülü içeren ormanlık bir alandır. Birdtrack Springs kamp alanı sessiz bir havuza sahiptir ve Lostine Guard istasyonunun yakınında yer almaktadır..

Uwharrie Ulusal Ormanı, Kuzey Carolina:

Ünlü Forest Camping Grounds-Uwharrie National Forest, North Carolina

En iyi kamp alanı, ok başı kamp alanıdır. Tüm yıl boyunca açıktır ve hem çadırları hem de RV'leri barındıracak alanı vardır. Kampta modern tuvaletler ve duş olanakları mevcuttur. O sunduğu harika bir deneyim göz önüne alındığında oldukça ucuz. Tek bir mahmuz ve iki döngüden oluşur. İki halkanın büyük kısmı RV'lerin yanı sıra çadırlar içindir, daha küçük olan ise yalnızca çadırları barındırabilecek ağaçlık bir bölgedir..

Daha fazla gör: Kadınlar için bisiklet ipuçları

Uncompaghre Ulusal Ormanı, Colorado:

Sonbahar's Harvest

Burada bulunan kamplar Sunshine kampı, Divide Çatal kamp alanı, Silver Jack kamp alanı ve Beaver göl kampıdır. Bu kampların tümü, titrek kavak, ladin gibi ağaçlar ve kır çiçekleri ve diğer uzun ağaçlar gibi ağaçlarla dolu ağaçlarla kaplı. Her sitenin manzaraları muhteşem ve sağlanan temel olanaklar işarete kadar..

Tuskegee Ulusal Ormanı, Alabama:

Ünlü Forest Camping Grounds-Tuskegee National Forest, Alabama

Bu ormanın belirlenmiş bir kamp alanı bulunmamakla birlikte, çeşitli kamp alanları bulunmaktadır. Size vahşi gerçek bir tat verir. Bu bölgedeki yaban hayatı ve rekreasyon Orman hizmetleri tarafından yönetilmektedir. Burada bulunan Bartram patikası bir Ulusal Dinlenme Yolu. Kampçıların balık tutmasına izin veren iki gölet var..

Daha fazla gör: Çocuklar İçin Himalayalar Gerçekler

Trinity Ulusal Ormanı, Kaliforniya:

Ünlü Forest Camping Grounds-Trinity National Forest, California

Bölge, birçok kamp alanına spor yapıyor, bunlardan biri de Deeerlick Springs kampında size birkaç uygun kamp alanı sağlıyor. Zemin, iki dere ile birkaç adet Douglas köknar ağacının sarkan sporları arasında uzanıyor. Çevresindeki dağların muhteşem manzaralarına sahiptir..

Tongass Ulusal Ormanı, Alaska:

Ünlü Forest Camping Grounds-Tongass National Forest, Alaska

Bu orman geniş bir arazi genişliğini kapsamaktadır ve bu nedenle kamp için bir dizi elverişli yer vardır ve bu amaçla iyi bir şekilde gelişmiştir. Son şans kampı alanı, Ward Gölü yolu ve birçok dere tarafı manzarasına sahiptir. Kamp, etrafındaki eski büyüme hemlock, kızılağaç ve sitka ladin ağaçları ile büyük bir döngüdür..

Daha fazla gör: Gençler İçin Sleepaway Kampları

Tombigee Ulusal Ormanı, Mississippi:

Ünlü Forest Camping Grounds-Tombigee National Forest, Mississippi

Davis Gölü kamp alanı, Davis Gölü’ne yayılan sert ağaç ve çam ağaçlarının pitoresk manzarasına sahiptir. Buradaki vahşi yaşam, konaklamanızı daha da keyifli hale getirir.

Tonto Ulusal Ormanı, Arizona:

Ünlü Forest Camping Grounds-Tonto National Forest, Arizona

Windy Hill kamp alanının içinde ve çevresinde görülmeye değer birçok yer vardır. Mükemmel bir kamp yeri olarak hizmet verir ve hem RV'leri hem de çadırları barındırır. Hatta çocuklar için oyun alanları var.

Maine ve New Hampshire'daki Beyaz Dağlar:

Ünlü Forest Camping Grounds-White Mountains in Maine and New Hampshire

Bu bölgenin ormanlarında birkaç kamp yeri bulunmaktadır. Tüm bu siteler zevkli manzaralar ve yoğun bir doğa dozu sunuyor. Böyle bir kamp alanının adı havzadır. Gorham şehri yakınlarındadır. Kamp alanı St. Rt'nin doğusunda yer almaktadır. 113. Zemin, parke ağaçlarını ve havza havuzunu çevreleyen gözyaşı şeklindeki bir halkadır. Çoğu mevsimde açık olan kamp alanı tüm yıl boyunca açık değildir..

Görüntüler kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 16 = 20