Blog

Zaman zaman yan topuz saç modeli için çağrıldığında, gündelik sıkıcı ponies ve açık saç doğru zamanda doğru bir seçim olmayabilir. Bir topuz farklı şekil ve desenlerde gelir ve genellikle uygun bir saç şeklidir. Hiçbir şey doğru gidemediğinde kötü bir saç günü için bir çare olabilir ve sadece onu saklamak için saçınızı açabilirsiniz.

yan bun hairstyles

Bir çörek bir parti için harika bir görünüm olabilir ve aynı zamanda ofis görünümü için uygun olabilir. Yan çörek, saçın arkasında olmak yerine topun bir tarafa bağlandığı nispeten yeni bir saç şeklidir. İşte bazı klasik örnekler.

Resimlerle Finest Side Bun Saç Modelleri:

Bu makalede, görünümünüze daha cazip gelen fotoğrafları ile birlikte en iyi ve güzel yan çırpıların bir listesi verilecektir..

1. Simpleton Side Bunları:

yan bun hairstyle1

O, saç düzeltmelerinde zamanını kullanmayı reddeden sade bir Jane ve onun için sıcak bir yaz günü için mükemmel saç ucu. Yan topuz saç modelleri, şu anda yazlar için moda konuşmasıdır ve burada yapmanız gereken tek şey saç toplamak ve yarım çörek ile bağlamanızdır. Şimdi görünümüne hacim eklemek için topuzun etrafındaki gevşek kilitleri sabitleyin.

2. sıcak dağınık yan topuz saç modeli:

yan bun hairstyle2

Tıpkı yatak başı görünüşü gibi, yan çörek de her zaman berbat bir sahne oldu ve burada tam olarak nedenini biliyoruz. Karıştırıldığında yan çömlek, saça ve güzelliğe bir görünüm kazandırır ve basitçe buna dayanır, saçınızı bir küme haline getirin ve bir çörek içinde sabitlemeden önce biraz karıştırın. Görünümü tamamlamak için bazı kilitlerin burada ve orada asılı olduğundan emin olun..

Daha fazla gör: erkekler için sivri saç modelleri

3. Yan Top ile Birlikte Üst Örgü:

yan bun hairstyle3

Bu saç stili fırçasını başlatmak için, Fransız stili bir örgü ile başlayın ve sonra boynunuzun eni ile bitirdiğinizde, altından bir miktar saç bırakın ve diğerlerini de örgüleyin. Şimdi örgüyi bir topuzla döndürün ve ardından saçı geriye kalayın..

4. Sarma İçeriği:

yan bun hairstyle4

Bu görünümü elde etmek için saçınızı toplayıp ön iki kilit serbest bırakınız. Topuz için normal prosedürle devam edin ve bittiğinde her iki taraftan ön kilitleri alın ve sarın ve görünümü tamamlamak için bunları sabitleyin. Partileriniz ve fonksiyonlarınız için faydalı olabilecek orta uzunlukta saçlar için en basit yan topuz saçlarından biridir..

5. Bouffant Side Bunları:

yan bun hairstyle5

Saç modeli yan çörek bu görünüm için, alay sanatını bilmeniz gerekir. Bir yumru ya da bir saç tamponu da iyi yapardı. Saçlarınızı ayırıp kilitlerinizi sabitleyerek başlayın ve sonra tacı kıllardan toplayın. Bir kez bittiğinde, yavaş yavaş geri kalanları düşük asılı bir yan çömleğe toplayın. Saçın mükemmel ve kompakt olması gerekmiyor.

6. Alt Örgü Yan Topuz:

yan bun hairstyle6

Bu uzun saçlı kızlar için en iyi ve kolay yan topuz saç modeli. Üst örgülere çok benziyor, burada bir tarafın alt ucundan örgü Fransız stiline başlamamız gerekiyor. Saçlarınızı bir tarafa getirin, sonra diğer tarafa ulaşıncaya kadar onları örgülemeye başlayın. Bir kez sarın ve pin.

7. Dalga Kafası:

yan bun hairstyle7

Bu yan saç stili plaj dalgalarını veya yoğun dalgaları tercih ediyor ancak bukleler için gitmiyor. Saç ayarlandıktan ve bukleler bir kez alındıktan sonra, saçı alt kısmının etrafında bir katı topuza sarın. Bu kompakt yapılabilir. Şimdi gevşek uçları ayrı ayrı toplayın ve iğneleyin..

Daha fazla gör: sevimli ve kolay saç modelleri

8. Yan Topuzdaki Tuck:

yan bun hairstyle8

Bu görünüm için tam bir kafa bandına ihtiyacınız var. Saçlarınızda banttan geçerek başlayın ve daha sonra bütün saçı bir topuz haline getirin. Gevşek ön kilitleri tercih edin. Bu yan topuz saç modeli yapmak tüm aile partileri için çok kolay ve uygundur.

9. örgü infüze yan topuz:

yan bun hairstyle9

Bu sevimli örgüler ile başka bir basit ve kolay yan topuz saç modeli. Bu yan çörek, sari ile kadın için mükemmel uygundur. Kafanın bir tarafından diğer tarafına çapraz bir örgü başlatacak ve sonuna kadar bitirin. Şimdi sadece saç topuzunu bir topuza yuvarlayın.

10. gevşek topuz sarışın saç modeli:

Yan Bun Hairstyles 10

Kendinizi rahat hissettirecek ve aynı zamanda şık görünmenizi sağlayacak harika bir yan topuz saç modelini arıyorsanız, o zaman bu sizin için doğru bir görünüm. Bu muhtemelen sarı saçlı kadınların en iyi yan topuz saçlarından biridir. Bu çörek saç modelleri, Hint geleneksel sarees ile daha çekici olan partiler için uygun kadınlar için uygun olacaktır. Bu saç stilinin çırpıda şekillendirdiği model, uzun ve hacimli saçlara sahip kadınlar için uygun bir şey. Yan topuz saç stili kategorisinde yeni bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için oldukça iyi bir görünüm. Saç kesimi harika bir elbise ile el ele gidecek ve siz bu partilere ve diğer benzer yerlere bakacaksınız..

11. Kahverengi Saçlı Kadınlar İçin Ağır Bun Saç Modeli:

Yan Bun-Gizli-11

İşte kahverengi saçlı kadınlar için harika bir yan topuz saç modeli. Gittiğiniz her yerde elinizden gelenin en iyisini yapmaya istekliyseniz, o zaman bu saç modeli, sizi taşıdığınız her yerde en güzel kadına benzetmenizi sağlayacaktır. Patter, bu görünümü etkili bir şekilde taşıdığınızda, tüm gözlerin üzerinde olacak kadar çekici. İyi bir saç stiline ihtiyacınız varsa, bunu giyiniz. Bu oldukça iyi bir gelin saç modeli ve genellikle düğün törenine doğru giden güzel kadınlar tarafından taşınır..

Daha fazla gör: kadınlar için bir saç seçin

12. Sarışın Vurgu Sağ Arka Bun Saç Modeli:

Yan Bun Hairstyles 12

Bu, daha önce gördüğünüzlerden biraz farklı. Bu saç çörekler saç modeli ile geliyor allure o kadar iyi bir göz atın yakında kafanızda taşımak için istekli olacak kadar şaşırtıcı. Saç modeli, doğal olarak sarı saçları olan kadınlar için en iyi görüntülerden biri olarak değerlendirildi ve eğer siz de bir sarışınsanız, bu sizin için en iyi görünümlerden biri olacaktır. Bu sezon, tüm bu harika taraf toplarını özel olaylara taşıyarak tüm gözlerin üstünde olsun.

13. nedime tarafı topuz saç modeli:

Yan Bun Hairstyles 13

Bir düğüne nedimelerden biri olarak katılacak mıyım? Gelin alacağınız gibi size eşit bir teklif sunacak bir şey. Gri ve beyaz renk kombine yan topuz saç modeli kadın kategorisi için topuz saç modeli en iyilerinden biridir. Topuz biraz dağınık gibi gözüküyor, ama herhangi bir nedimenin özellikle saç stili yüzünden hayranlık uyandırmasını sağlayacak sonsuz bir cazibeye sahip. Kadınlar bu saç stilini taşırken, kıskançlarınızdan biri de olabilir..

14. Düğün Sarışın Bun Saç Modeli:

Yan Bun Hairstyles 14

Eğer sarı renkte kaliteli saçlarınız varsa, o zaman bu çiçek tarafı topuz saçından daha iyi bir şey yoktur. Kaliteli saçlar için tasarlanmıştır ve bir kadının düşünebileceğinden daha çekici görünmesini sağlar. Bir saç bandı bu saç stilini sarı saçlı dişi için daha uygun hale getirecek ve gelin saç görünümünü tamamlayacak. Son zamanlarda, bir çok gelin tarafı çörek saç modeli geliyor ve aralarında, bu bir düğün günü, çoğu kadın tarafından bir sarışın gelin stil için en başarılı olarak kabul edilir.

15. Twisted Bun Saç Stili:

Yan Bun Hairstyles 15

İşte kaliteli saçlar için de uygun olacak başka bir yan saç çörekler. Yukarıdaki resimdeki Hollywood güzelliklerine benzeyen böyle bir saça sahip kadınlar için en iyi şık yan topuz saç stillerinden biridir. Saçları, çoğunlukla sırtında yapılan bükülmüş topuz yüzünden, kesinlikle büyüleyici görünüyor. Sizi başkalarından ayıracak bir saç stiline ihtiyacınız varsa, bu sizin için sadece bir şey olabilir..

Bunlar bugün moda dünyasında kesinlikle iyi giden kadınlar için elle çizilmiş yan çırpıda saç modelleri. Şu anda trend ve size istediğiniz diva yapacak bir şey var.

Görüntüler Kaynak: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − 46 =