Blog

Şeffaf üst, yukarıdan görmek demektir. Tamamen şeffaf bir malzemedir. İçeriden içeri girmelisin. Her renk ve desendedir. Şeffaf üstleri giymeyi düşünmeyen cesur kızlar için tasarlanmıştır. Şeffaf üstler, erkeğin kalbine sıcak bir çekicilik verir. Adamın kalbine yumuşak bir duygu kralı girecek ve kızını en tepede görecek. İçinde aynı renk veya kontrast renginin tam iç veya kısa iç kısmı giyilebilir. Zengin kumaş, sırf üst kısımda kullanıldı ve bu da kullanıcı için hoş görünecek. Kumaş cilde son derece pürüzsüz.

sırf Tops

Etekler ve Kot Kadınlar için Şeffaf Üstleri:

İşte modada kızlar için sırık üstleri tasarımlar ve harmanları farklı türleri.

1. Beyaz Şeffaf Üst:

Beyaz Sheer Top

Görünüşte tamamen şeffaf olan beyaz renkli şeffaf bir üstündür. Kız içeride tam giyilmiş. Şeffaf üstte polka noktalı deseni vardır. Ayrıca yaka ve açık pembe renk etek veya pantolon ile çok iyi görünecek.

2. Siyah Şeffaf Üst:

Siyah Sheer Top

Kısa kollu kırpma tarzı siyah sırf üst. Hanımın içinde siyah renk sütyen giydi. Bu kısa kollu ve aynı renk pantolon ile eşleşti. Ürün olduğu gibi, belden biraz fazladır. Partide iyi görünecek. Kızlar sıcak ve seksi görünecek.

3. Tasarımcı Sheer Top Kadınlar için:

sırf Top for Women

Bu sırf üst kısım kadınlara lusty görünecek. Tepenin ön tarafında pileler var. Bir katman gibi yarım kollu dikişli. İçeride giyilen kontrast renk sütyenidir. Kadınlar bu tepede muhteşem görünecek. Bu üst kadınlara zarif ve hoş görünmek.

4. Sarı Renkte Şeffaf Üst:

Sarı Sheer Top

Sarı renkli şeffaf üst ve kolsuz. En üstte tabakalar verilmiştir. Bayan, sarı renkli sütyen ile sarı sırf toprağın aksine, hala çekici gözüküyor. Artı abartılı bir görünüm olan beyaz pantolon ile eşleştirilmiş.

Daha fazla gör: Kızlar için Tank Üstleri

5. Kadınlar için Kırmızı Şeffaf Üst:

Kırmızı Sheer Top

Bu kırmızı şeffaf üst kısım şeffaf olsa da kabul edilebilir bir standarttır. Bayanların giymesi saygın bir şey. İç kısmı tam iç ve üst kısmı kol düğmeli, kolsuz. Ön tarafta düğmeler bir gömlek gibi kıvrılır. Sonunda, ince bir görünüm vermek için elastik var..

6. Şık Şeffaf Tank Top:

sırf Tank Top

Bu şeffaf tank top, içte tüp sutyeniyle beyaz renktedir. Kızların serin bir görüntüsünü sunmak için gevşek ve havadar bir üst. Bu şeffaf top ile kısa sallanır. Tank top sadece kaşkorse benzer. Büyüleyici kişiliği ile cinsel olarak çekici.

Daha fazla gör: Bayan Mahsul Tops

7. Kolsuz Şeffaf Düğme yukarı Üst:

sırf Button up Top

Ön taraftaki düğmelerle dolu. Üzerine basılmış kolsuz ve kalp tasarımıdır. Ayrıca iki tarafta da iki cep vardır. Plajda, piknikte, alışveriş saatinde vb. Giyebilirsiniz. Her zaman için mükemmeldir. Kumaş da yumuşak ve pürüzsüz.

Yarım Kollu ile 8. Sheer Dantel Üst:

sırf Lace Top

Bu şeffaf üst yarım kollu dantel kumaştır. İnsanların gözünü diken diken ve güzel. Tam iç olduğu için bayanlar için yeterince iyi. Kız beyaz kot pantolon ile iyi bir çift yaptı ve açık saçlara karşı dayanılmaz görünüyor.

Daha fazla gör: Tee Üstleri

9. Şık Şeffaf Üst:

Şık Sheer Top

Bu sevimli ve şık şeffaf top. Üstünde kabartma yapılmış bazı tasarımlar var. Altta kolsuz ve ince kesilmiş. Kızlar bu şeffaf üstte çarpıcı ve güzel görünecek. Partide de giyebilirsin. Ayrıca güzel renk kombinasyonuna ve siyah kot pantolonlarla güzel bir şekilde eşleşiyor..

Şeffaf üst de saydam olarak bilinir. Büyüleyici bir görüntü sağlama özelliklerine sahiptir. Bu hoş ve çekici. Desenler daha az olsa da yine de iyi bir tasarıma ve renge sahiptir. Kullanılan kumaş da cilt için yumuşaktır. Bayanlar sırf zirvede göz alıcı görünecek. Her renkte mevcut, iyi bir seçim olacak.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 + = 39