Blog

Oturma odasındaki mobilyalar, günümüzde sahibinin statüsüne karar vermede en önemli faktördür. Oturma odasındaki koltuk takımı bu oturma odası mobilyalarının büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu koltuk takımları 3 + 2 veya 3 + 1 takım olabilir. Merkez bölüm 3 kişilik koltuklara sahiptir ve iki koltuklu bu 3 kişilik tarafın yanlarına yerleştirilecektir. Bu setlerin yapıldığı malzeme, maliyete göre değişir. Deri, ahşap, kumaş veya hatta keten olabilirler. Ahşap ve deri, günümüzün en trend tasarımları. Bu setin rengi, referans olarak oturma odası duvar rengiyle seçilmiştir. Bazen bu setler orta masa ve bazen sadece kanepe ile gelir.

Görüntüler ile Oturma Odası Fikirleri için son ve En İyi Koltuk Takımı Tasarımlar:

Oturma odası için en iyi 9 koltuk takımı tasarımına bakmamız gerek..

1. Cottage Tarzı Koltuk Takımı:

kanepe set designs for living room

Yazlık tarzı set, geleneksel tarzdadır. Bunlar küçük salonlar için koltuk takımı tasarımlarıdır. Bunlar çoğunlukla kumaş ve ahşap tipi takımlardır. Bunlar 3 kişilik ve 1 kişilik. Kullanılan kumaş, duvar rengine ve tarzına göre seçilir..

2. Modern Koltuk Takımları:

Modern sofa sets

Bunlar oturma odası için trend koltuk takımı tasarımlarından biridir. Bunlar çoğunlukla kutu tipi ve ahşap ve kumaştan yapılmıştır. Bunlar genellikle çift renkle yapılır ve daha büyük oturma odaları içindir. Bunlar 5-8 kişi için uyumludur.

3. Çağdaş Tarzı Koltuk Takımı:

Çağdaş style sofa set

Çağdaş tarz modern ile benzerdir, ancak bunlar en sanatsal şekilde sunulur. Bunlar oturma odaları için en son koltuk takımı tasarımları. Bunlar baskılı kumaştan üretilmiştir ve kanepeye göre tasarımla eşleşen bir halı daha sanatsal ve lüks görünmesini sağlar.

4. Vintage Tarzı Koltuk Takımı:

bağbozumu style sofa set

Oturma odası için bu koltuk takımı tasarımları daha fazla koleksiyon vardır. Bunlar eski ve geleneksel eski stil ve hala bazı yerlerde önemi için kullanılıyor. Bunlar nadiren kullanılan setlerdir ve bunlar tam ahşap ve geleneksel değerle yapıldıkları için en pahalı olanlardır..

5. Rustik Tarzı Koltuk Takımı Oturma Odası:

Rustik style sofa set

Rustik tarz setleri, küçük oturma odaları için koltuk takımlarıdır. Rustik koltuk takımları doğal kaplamaya sahiptir ve bunlar tarihi çağdaş bir tarza sahiptir. Bunlar çoğunlukla kahverengi renktedir ve malzeme ahşap veya deri olabilir. Bazen bunlar da çift renklerle yapılır.

6. Ahşap Koltuk Takımı:

Ahşap sofa set

Ahşap takımlar her zaman insanların seçiminde yerini alır. Bunlar hem daha küçük salonlar hem de daha büyük salonlar için seçilebilir. Ahşap koltuk takımı küçük salonlar için tasarımlar basit tasarımlarla yapılır ve bazen ahşap da oyulur. Bunlar da iş için seçilen ahşap göre pahalı.

7. Deri Koltuk Takımları:

Deri sofa sets

Deri setleri çoğunlukla daha büyük salonlar için kullanılır ve bunlar çoğunlukla kutu tipidir. Oturma odaları için deri koltuk takımları, en çok tercih edilenleri siyah, beyaz ve siyah-beyaz kombinasyonları olan birçok renkte mevcuttur. Deri koleksiyonları şu anda hızlı satış tarzıdır. Bunlar lüks bir görünüm veriyor.

8. Kumaş Koltuk Takımı:

Kumaş sofa set

Oturma odası için bu kumaş koltuk tasarımları daha rahattır ve oyuncak evi tarzına benzemektedir. Bunlar kumaşla yapılmış ve bu elbise daha küçük ve büyük oturma odaları. Deriden farklı olarak, bunlar daha yumuşaktır ve bunlar hem şık hem de lüks görünüm sağlar. Bunlar çoğunlukla çok renklidir.

9. Keten Koltuk Takımı:

Keten sofa set

Keten kanepe, klas ve muhteşem bir görünüm kazandırır. Koltuk takımları tasarımları cennet görünüşü vermek için keten kumaştan yapılmıştır. Bunlar piyasadaki en güzel koltuk takımlarıdır ve bunlar çoğunlukla beyaz ve bej rengindedir..

Hangi stili seçerseniz seçin, odanın büyüklüğü ve rengiyle akıllıca seçin. Oturma odasına geldiğinde stil ve tasarımlar her zaman önemlidir.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 − 9 =