Blog

İnce yüzler, daha az genişliğe ve yüzün uzunluğuna sahip olan uzun yüzler anlamına gelir. Bu nedenle, yüzün uzamış değil, iyi şeklinde görünmesini sağlamak için uygun bir saç stiline sahip olmak gerekli hale gelir..

İnce Yüzler İçin Basit Saç Modelleri:

İşte ince ve uzun yüzünüz için deneyebileceğiniz birkaç saç modeli basit ipucu.

1. İlk ipucu, saçınızın çenenin altından ve omuzlarına kadar kesilmesi gerektiğidir. Yüzünüzün genişliğini artırabilecek bir saç modeli denemezseniz daha uzun saç, daha uzun yüz görünüyor.

saç modelleri for thin face

2. Ayrıca, yüzünüzün daha geniş görünmesini sağlayacak ve böylece saçın uzunluğuna dengeli bir görünüm kazandıracağından, stiliniz için dalgaları deneyebilirsiniz. Hacim, köklerden ziyade yanlarda olmalıdır..

Saç modeli for thin faces 2

3. Eğer dalgalara düşmüyorsanız patlama bile deneyebilirsiniz. Orta kısım veya yan süpürme patlamaları mükemmel bile gözüküyor. Patlamalar büyük alınları örtmeye ve yüzünüzün yuvarlak görünmesine yardımcı olur.

Saç modeli for thin faces 3

Ancak, merkez patlama, yan patlamalara kıyasla daha fazla tercih edilmeyebilir.

4. Yan kısım görünümünü açık saç ile de düşünebilirsiniz. Ancak açık saçlar için hiç uzun düz saçlara gitmemelisiniz..

Saç modeli for thin faces 4

5. Uzun ve düz saçlarınız varsa, dalgaları veya saçları düz uzun saçlar olarak düşünmelisiniz..

176a49bd3bcc4191f26f3fe832c99360

Dalgalar veya patlamalar yüzün genişliğine eklenir ve uzun ve son moda saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Dışarı çıkarken curl ütüler kullanabilir ve daha sonra kendi başınıza yapabilirsiniz..

Daha fazla gör: Yuvarlak yüz için Pixie saç kesimi

6. Genişlik yanılsamasını yaratmak için bob kesim saçını da deneyebilirsiniz. Saç kesimi kısa olacak ancak eğer sesiniz varsa ve bob kesim için giderseniz, yüzün daha geniş görünmesine yardımcı olacak.

Saç modeli for thin faces 6

7. Uzun boylu alnınızı ve yüzünüzü gizlemek için değil, kucaklamak için bir parti için dışarı çıkarken kolay ve şık bir yapmamanızı bile deneyebilirsiniz..

Saç modeli for thin faces 7

Birçok insan bunu tercih etmeyebilir, ancak bu saç daha uzun bir yüzünde harika görünür. Hatta rahat bir kabarıklık için her iki tarafta patlama ile dağınık topuz için deneyebilirsiniz.

Daha fazla gör: Yuvarlak Yüzün En İyi Saç Modeli 50'den Fazla

8. Örgüler her zaman modadadır ve tüm durumlar için harika görünmektedir. Saçlarınızı açık tutabilir ve kenarlarından bir örgü bağlamayı seçebilir veya bir örgü için tüm saçları bağlamayı düşünebilirsiniz..

Saç modeli for thin faces 8

9. Taç örgülü bukleler de uzun bir yüz için mükemmeldir.

Saç modeli for thin faces 9

Uzun saçlarınız varsa ve alnınızı da kucaklamak istiyorsanız, yüzünüzün daha geniş görünmesini sağlayan yanlarda hacim veren bukleler için gitmeli ve aynı zamanda alnınızı da içine alan taç bölgesinde bir örgü denemelisiniz..

Daha fazla gör: Oval Yüz İçin En İyi Saç Modeli

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − 80 =