Blog

Monica Belluci çok başarılı bir süper model oyuncu oldu. Dior, onayladığı çok ünlü bir markadır. Kimse Hollywood'un bir diva ve her modelin göründüğü bir model olduğu gerçeğini inkar edemez. Duygusal olabilir ve aynı zamanda zarafeti korur, bu da onu diğerlerinden farklı kılar. Onun yaşı arttıkça büyüyen eşsiz bir güzelliği var. Şimdi sürekli gelişen güzelliğiyle nasıl ilgileneceğini göreceğiz..

monica bellucci beauty tips

Monica Bellucci Güzellik İpuçları:

Doğal güzel:

Monica-Bellucci-Güzellik-İpuçları-den-doğa

Her model ya da oyuncu her zaman mükemmel ve güzel görünmelerini sağlamak için makyajın yardımına ihtiyaç duyarlar, ama tam tersine Monica Bellucci, insanların çok fazla plastik görünmesini sağlayan fazla makyajdan uzak durmaya çalışan bir yıldızdır. Yaşadığı zaman güzelliğin anlamsız olduğunu söyledi..

Daha fazla gör: Prenses Diana Cilt Bakımı İpuçları

Makyaj:

Monica-bellucci-makyaj-ipuçları

Bayan, olaylara giderse bile, minimum miktarda makyajla olmayı tercih eder. Dolce & Gabbana Perfect Finish Creamy Foundation'ı üs olarak yerleştirmekten hoşlanıyor. Vakıf çok hafif ve üzerinde küçük bir makyaj var..

Saç Bakımı:

Monica-bellucci-ile-saç-bakımı

Oyuncu haftada iki kez saçlarını şampuanlıyor ve bundan daha fazla değil. Şampuanlarda bulunan kimyasal bileşenlerin gereksiz yere kullanıldıklarında zararlı olabileceğini düşünüyor. Genelde şampuanı suya koymadan önce su ile seyreltilir, böylece alkali miktarı azalır. Ayrıca saçlarını kuru havaya kurutmaktan ziyade saçlarını hava kuruması için tercih ediyor, bu da zararlı ve kırılmaya neden oluyor..

Daha fazla gör: Jennifer Aniston Güzellik İpuçları

Göz makyajı:

Monica-bellucci-güzellik-göz-makyajı-ipuçları

Monica Bellucci, göz makyajına yüzünde olduğundan daha fazla konsantre olur. Gözleri için doğal tonları kullanmayı sever ve gözlerinin gözleri kahverengi ve gridir. Maskara koymaktan hoşlanır ve genellikle siyahtır. Maskarasının makyajını tamamladığını ve her zaman Dolce & Gabbana Intense Eye Maskara'yı kullanmayı tercih ettiğini düşünüyor..

Dudak Makyajı:

Monica-bellucci-güzellik-dudak-makyaj-ipuçları

Sadelik, onun tarzı ve güzelliğinin anahtarıdır, ancak dudak makyajı söz konusu olduğunda, biraz deneysel olmayı sever. Monica Bellucci farklı dudak renkleri ile denemeyi sever. Yeni renkleri denemeye devam ediyor ama favorisi sulu kırmızı ruj. Kırmızıyı kullanıyor çünkü onu daha çekici kılıyor.

Cilt bakımı:

Monica-Bellucci-Cilt Bakımı-İpuçları

40 yaşına gelindiğinde, kadınlar genellikle genç cildini korumak ve yaşlı ve sıkıcı görünmemeleri için ameliyatlar yoluyla doktor yardımı aramaya başlarlar. Monica Bellucci, ameliyatlara girmeyen ve onun yerine mutlu olduğu ve ciltteki değişimin tadını çıkaran dikkat çekici bir oyuncu. İnsanlar her zaman gün geçtikçe değişikliklerin gerçekleşmesine izin vermelidir. Gençlik kalıcı değil, sadelik ve doğal güzellikler sonsuzdur. Doğal güzelliğin gerçekten ne anlama geldiğini kanıtlıyor..

Daha fazla gör: Penelope Cruz Makyaj İpuçları

Diyet Sırları:

Monica-bellucci-diyet-sırları

Monica Bellucci, çarpışma diyetlerinde görünen kalem zayıf bir kadın değil. Yemek yemeyi sever ama kesinlikle kendini tamamen korumuştur. O, çoğu Avrupa güzellikleri gibi porsiyon kontrol diyetleri için gider. İstediğini yiyor ama iyi bir çizgiyi koruyor ve sağlıksız beslenmeyi aşmıyor. Ayrıca düzenli olarak su tüketimini diyetinin ayrılmaz bir parçası olarak tutar..

Fitness Sırları:

Monica-bellucci-spor-ipuçları

Süpermodel, ağrılı diyetleri sürdürmeye çok hevesli olmadığından ve ne hissettiğini yediği için, fitness üzerinde biraz fazla çaba harcayarak bunu dengelemeye eğilimlidir. Yüzme, en çok keyif alan bir egzersandır ve haftada en az 4 gün ve her seferinde 45 dakika yüzmeye özen gösterir. Ayrıca vücudunu korumak ve huzur için düzenli yoga ve meditasyon yapar..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 17