Blog

1949 yılında kurulan Adidas şirketi, kurucusu Adolf Dassler'in adını almıştır. En iyi spor ayakkabısı için düşünülen Adidas, en iyi ayağa ihtiyaç duyan tüm sporları kapsıyor. Futbol, ​​yakut, kriket, basketbol, ​​beyzbol, plaj voleybolu veya koşu, jogging, yüksek atlama gibi diğer oyunlar. Spor salonu ve yoga ayakkabıları gerçekten özel olanlardır. Takip ayakkabıları ve kanvas ayakkabılar aklını karıştırıyor. Adidas ayakkabıların bazı özel tasarımları, erkekler ve kadınlar için en iyi koleksiyonlarla aşağıda listelenmiştir..

Son Tasarımlarda Top 30 Adidas Ayakkabı:

İşte Farklı Tasarımlarda 30 En İyi Adidas Ayakkabılarımıza bakın. Aşağıdaki listeden sevdiğiniz birini seçin.

1. Adidas ZX-Flux Spor Ayakkabıları:

Adidas Shoes

Erkekler için Zx akısı olan Adidas ayakkabılar, memeli koleksiyonunda çok sayıda tasarım spor ayakkabıya sahiptir. Özel olarak tasarlanan spor ayakkabısı, güzel dokulu ve çorapsız bile giyilebilen yumuşak, yatıştırıcı bir malzeme ile üretilmiştir. Gri siyah kayış ve beyaz taban ayakkabıları harika görünüyor.

2. Adidas Koşu Ayakkabısı:

Adidas running shoes -2

Ruhlarda büyük sıçrama özelliklerine sahip olan erkekler için Adidas ayakkabısı, görünüşünde fantastik görünmekle kalmaz, aynı zamanda spesiyaliteleriyle de görkemli. Beyaz gümüş sarılı ayakkabı tasarımcısı, koşu sırasında ya da koşarken bir yüz sürtünmesine yardımcı olan ve böylece uzun bir yoldayken ayak parmaklarına daha az stres veren ruhun içinde kabarık lastikler verildi..

3. kırmızı beyaz Adidas perçin yüksek ayakkabı:

Kırmızı white Adidas rivet high shoes

Kadınlar için kırmızı beyaz Adidas ayakkabılar, parmak uçlarında inanılmaz beyaz renklerle dikkat çekiyor. Yüksek perçin, pansumanınıza özel bir izlenim bırakıyor. Muhteşem ayakkabılar piknik ya da pist yolunda sportif kıyafeti ile muhteşem görünüyor.

4. Gri Pembe Kadın Adidas Ayakkabı:

Gri pink women Adidas shoes -4

Gri pembe kombinasyonu, bugünlerde kadınlar için ayak aşınması arasında çok ısınıyor. Grimsi renk tonu ve pembe vurguları olan kadınlar için Adidas ayakkabı bayan görüntüsüne muhteşem bir görünüm kazandırır. Sportif ayakkabılar pantolon ve pantolonlarla giyilebilir.

5. Bahar Bıçaklı Adidas Ayakkabı:

Adidas shoes with spring blades -5

Göz kamaştırıcı renklerle göz alıcı spor ayakkabıları, çekici ve akılcı nefes alan tasarımcı bahar spor kıyafeti görüntüsü için harika görünüyor. Yaylı bıçaklar, diğer muazzam koleksiyonlar arasında en iyi Adidas ayakkabılarını da üretiyor. Siyah ve füzyon turuncu ayaklarımızda vurgulanabilir.

6. Çekirdek Siyah Yemyeşil Mavi Adidas Ayakkabı:

çekirdek black lush blue Adidas shoes -6

Adidas ayakkabısı olan siyah renkli ve yepyeni mavi renkli kombinezonlar, yüksek ayak bileği elastikliği ile etkileyici görünüyor ve güvenlik kalın ruhu en iyi Adidas siyah ayakkabı koleksiyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Ayakkabı tasarımı, özellikle koşu ve yürüyüş amaçlı ve gerçekten seyahat için çok iyi yapılır.

Pembe Pembe 7. Jeremy Coat Ayakkabı:

Jeremy coat shoes in pink -7

Gölge pembe joker ayakkabılar bir rock yıldızı görüntüsü ile kızlar için harika görünüyor. Sadece erkekler kayalık stiliyle görkemli değil, kızlar da sportif bir görünüm için dinamik kanatlı yeni Adidas ayakkabı koleksiyonunu seçiyorlar. Koyu pembe veya neon renkler gibi düzensiz renkler daha fazla trend.

8. Kırmızı Helvetica Adidas Ayakkabı:

Kırmızı Helvetica Adidas shoes -8

Yeni Adidas ayakkabı koleksiyonu, muhteşem yüksek topuklu Helvetica tasarımını da içeriyor. Yüksek topuk, tamamen kapalı ayaklar ve ayakkabının üst gövdesi ile ayak parmaklarına tam destek verir. Taban ayrıca topuk ve bedene göre de şekil alır.

9. Adidas Y-3 Ayakkabıları:

Adidas Y-3 Shoes -9

Tasarımı ile harika görünen Adidas spor ayakkabılar sadece görüntüde önemli bir fark yaratmıyor, aynı zamanda sporu en iyi şekilde kullanmanıza da yardımcı oluyor. Esnek taban ve dayanıklılık, ayakların düzgün bir şekilde oynamasına izin veren akıl patlamasıdır. Mavi elbiseli Adidas Y-3 ayakkabıları muhteşem görünümü.

10. Adidas Eqt Yükselmesi:

Adidas eqt elevation -10

Eqt Elevation koleksiyonundaki Adidas spor ayakkabılar, spor sırasında dinamik görünen büyüleyici tasarımlardır. Bir hız bisiklet yarışçısı veya futbolcu ya da sahadaki sert oyunlar, siyah ve beyaz üzerine en etkileyici sportif tasarımlı Adidas ayakkabısını, erkek kıyafetleri ile akıp gidiyor..

Daha fazla gör: Kadınlar için Reebok Ayakkabı

11. Adidas Futbol Ayakkabıları:

Adidas football shoes -11

Özellikle futbol oynama için yapılan Adidas spor ayakkabıları, çamurlu tarlalarda da rahatlıkla kullanılabilen dikenli ruh gibi özel özelliklerle tasarlanmıştır. Islak ya da pürüzlü bir yüzeyin, dikenli spor ayakkabılarla ayakkabıya ihtiyacı olduğunda zemin. Adidas altın aslan dağcılık botları doğru zamanda gerekli olan.

12. Adidas Boks Ayakkabıları:

Adidas boxing shoes -12

Boks alanının ana amacı için en iyi Adidas ayakkabıları boks mücadelesinin halkaları içindeki kavgalar sırasında en iyi olan Adidas kralı rakip botlarını davet ediyor. Yüksek ayak bileği bacaklı tasarımı ve düz taban güreş sırasında çok yardımcı olur. Keskin kenar toe tasarımı da şekliyle serin gözüküyor.

13. Süperstar Altın Adidas Rahat Ayakkabılar:

Adidas superstar golden shoes -13

Sıradışı Altın ayakkabılar hakkında konuşulmazsa Adidas ayakkabı koleksiyonu hiç bir şey değildir. Çok normal beyaz taban ve siyah dizelerle altın rengi etkileyici görünüyor. Şarkıcılar ve dansçılar ya da sahne sanatçıları şüphesiz şık bir görünüm ve hatta olağanüstü bir şey için Richie zengin altın Adidas ayakkabılarını seçecekler. Siyah ve beyaz veya normal renklerden farklı olarak, altın rengi kendine özgü bir koleksiyon hazırlıyor.

14. Gümüş Adidas Ayakkabı:

Gümüş Adidas shoes -14

Adidas ayakkabilarinin müthis koleksiyonlari, Adidas ayakkabilarinin gümüş çifti ile gormemizi gorur. Tamamen gümüşten yapılmış ayakkabılar, bir sahne performansında ve dansçıların ve şarkıcıların ve yaratıcılık alanından gelenlerin en iyi Adidas ayakkabılarıyla giyildiğinde göz alıcı ve göz alıcı bir görünüme sahiptir. Gümüş gövde ve beyaz ayakkabı tabanı ve kayışları da tasarımı mükemmel bir şekilde birleştiriyor. İnsanlar ayrıca Adidas ayakkabılarını parlayan süperstar tarzının koleksiyonlarını da çok seviyorlar..

15. ZX Akı Kadınlar Çiçek Baskı Ayakkabı:

ZX flux women floral print shoes -15

Kadınlar için Adidas rahat ayakkabılar, kadın ayakları üzerinde harika görünen güzel baskılı tasarımlarda da mevcuttur. Kızlar özellikle sabah yürüyüşlerini ve koşu saatlerini kadınsı dokunuşla çiçek baskılı Adidas ayakkabılarıyla dinamik bir görünüm kazanıyor. Farklı renk ve desenlere sahip erkek ve kız çocuklarına bakmaksızın bu tür koleksiyonlarda çeşitli baskılar vardır..

16. Adidas Bounce Koşu Ayakkabısı:

Adidas bounce running shoes

Adidas koşu ayakkabıları ile muhteşem ruh atlayıcıları yarış oyunlarında sporcular için en iyi Adidas ayakkabılar. Tabanda bulunan yaylı jumperlar, koşuyu daha düzgün ve rahat hale getirir. Ayakkabıların iç kısmı da havadardır ve koşucunun terin dışına çıkmasını sağlar ve sıcak olmasını önler. Yüzeydeki noktalar aynı zamanda akupunktur türlerindeki özelliklere de yardımcı olur. Erkeklerin sarı ve beyaz koşu ayakkabıları bugünlerde birçok sporcu tarafından seviliyor.

17. Adidas Moore Ave Yeraltı Ayakkabıları:

Adidas Moore Ave underground shoes -17

En iyi Adidas ayakkabı koleksiyonu, adi Pure trainer ayak parmağı şeklindeki ayakkabılar içerir. İnanılmaz yeni Adidas ayakkabılar günümüzde moda ve ayak parmaklarında çok rahat ve hafif olarak kabul ediliyor. Unisex kullanımı için yapılmış ve görünüşe göre hem erkekler hem de kadınlar üzerinde harika görünüyorsun ayak cep çıplak ayak ayakkabı kayda değer ölçüde farklı ve olağanüstü. Yoga zamanı ya da sadece şeritleri veya çim üzerinde yürüyen bu garip görünümlü ayak şekli ayakkabılar harikadır..

18. İmza Adidas Basketbol Ayakkabıları:

İmza Adidas basketball shoes -18

Basketbol için imza markalı Adidas spor ayakkabıları, özellikleri ile sadece şaşırtıcı ve olağanüstü. Ayak bileği üzerindeki ayak hareketi ve ayaklardaki örtü için mükemmel olan ayakkabıların en iyi parçasıdır. Taban, basketbol sahasında yumuşak bir şekilde düştüğü kesimler ve şekillerle tasarlanmıştır ve zıplarken, sürtünme olmadan zemine değecektir. Topuklular da rahatça göz önünde bulundurularak, sepet topu oyununu rahatça oynayabiliyor. Beyaz renkli ayakkabılar voleybol, Basketbol ya da tenis gibi yer oyunları oynarken inanılmaz görünüyor.

19. Başar Adidas Dans Ayakkabıları:

müthiş Adidas dancing shoes -19

Başar Adidas dans ayakkabısı dansçının dans pistinde atladığı kalçalar için iyi bilinir. Ayakkabı gövdesinin topraklı tabanı ve esnek yapısı, dansçıların ayaklarında onlarla birlikte akmasını sağlar. Yeni Adidas ayakkabı koleksiyonundaki renkli seçenekler de sahne dansçıları için uygun bir özellik sergiliyor..

20. Adidas Seyahat Ayakkabıları:

Adidas travelling shoes -20

Adidas seyahat ayakkabısı o kadar rahat görünüyor ki, hiç şüphesiz ayak üstünde en iyisi. Kadınlar için Adidas ayakkabıları, hem görünüş hem de rahatlık içinde ayaklarının üstünde en iyisidir. Havadar alan ve hafiflik, seyahat ederken veya yakınlarda yürürken çıplak ayakları hissettirir. Tuval Adidas koleksiyonu da erkek kıyafetleri için inanılmaz görünüyor ayakkabılarını erkek tasarımları içerir.

Daha fazla gör: En İyi Güreş Ayakkabıları

21. Adidas Slip on:

Adidas slip on -21

Ayakkabıları üzerinde tasarlanan unisex tasarımlı Adidas, tüm insanlara inanılmaz derecede uygun. Ayakkabının üst yüzeyindeki kemerlerin elastik özellikleri, yürüme sırasında kullanıcının rahat etmesini sağlar. Ayak parmaklarına takılması kolay ve rahat bir beden, ayakkabılarına aşık olur. Ayakların boyutuna göre esnek olan kemerler kendilerini ayarlar. Yaşlılar, bu koleksiyonları ayak parmaklarında rahat bir his için sevmiyorlar. Zengin ve sade görünüm, giydiğiniz her kıyafete uygundur..

22. Kırmızı Adidas Ayakkabı:

Kırmızı Adidas shoes -22

Herhangi bir tasarımdaki kırmızı Adidas ayakkabı güzelliğini koruyor. Özellikle kırmızı kadınlar için Adidas ayakkabılar muhteşem görünüyor. Kırmızı taban ve kırmızı kayışlar tamamen kırmızı ayakkabılar giydiğiniz kıyafete çok yakışıyor ve uygun görünmektedir. Kırmızı spor ayakkabısı da, oyun oynarken renkleri çok iyi görüyor..

23. Korsan Siyah ve Quot Adidas Ayakkabı:

Korsan black and quot Adidas shoes -23

Yüksek ayak bileği kaplaması ve kalın taban ile korsan siyah Adidas ayakkabılar, cesur tasarımları seven insanlar için avcı tarzı ayakkabılardan biridir. Kaba yollarda yürürken, ızgaraları olan kalın taban harikadır. Kum, dağlık bölge ve hatta kayalık yerler gibi yerde çalışan insanlar rahat bir ayak giymek için bu siyah ve "Adidas" ayakkabılarını giyebilirler. Malzeme ayrıca ayak bileği ve ayak parmaklarını dış parçacıklardan desteklemek için yeterince kalındır.

24. Unisex Adidas beyaz Sneakers:

üniseks Adidas white sneakers -24

Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan beyaz Adidas ayakkabılar, her kıyafette ve her ikisinde de muhteşem görünüyor. Adidas'ın beyaz ve lacivert spor ayakkabı koleksiyonu, sporcuların görünüşünü spor yapmak ve en iyi Adidas koşu ayakkabılarından biri olarak kabul ediliyor. Beyaz ayakkabılar, malzeme yumuşak ve pürüzsüz bir şekilde kullanıldığı için çorapsız olarak giyilebilir..

25. 2017 Kadın Gelgit Eğlence Spor Ayakkabıları:

2016 women tide leisure sport shoes -25

Kadınlar ve genç kızlar için en yeni Adidas ayakkabılar sportif beyaz soled ve siyah üst kısmı altın payetler ile harika görünüyor. Eğlence spor ayakkabısı, eğlenceli bir görünüm ve şık bir görünüm için gençlere nazik gözüküyor. Böyle bir tasarım, özellikle kot pantolon gibi herhangi bir kıyafetle harika görünüyor. 2017 Adidas ayakkabı koleksiyonu ayakkabı severlere muhteşem bir koleksiyon kazandırdı..

Daha fazla gör: Kama ayakkabıları

26. Adidas Leopard Baskı Ayakkabıları:

Adidas Leopard print shoes -26

Hayvan baskılarının ekstra bir tonu olan Adidas ayakkabılar da etrafınızdaki pek çok gözü yakalar. Beyaz taban gibi beyaz ve siyah dokunuşlar ve siyah birleştirme görünümü süper leopar baskının kombinasyonuna uyum sağlar. Genç bayanlar, bu koleksiyonları, korkak görünümlerini benzersiz bir görünüm için sevmektedir. Kot pantolon, şort ve hatta ordu baskı koleksiyonunda bu ayakkabılar giymek inanılmaz görünüyor.

27. Adidas Blauvelt Yürüyüş Botu:

Adidas Blauvelt hiking boots -27

Adidas Blauvelt yürüyüş ayakkabısı, özellikle erkekler ve kadınlar için Adidas spor ayakkabılarının en güzel koleksiyonlarından biridir. Çizmelerin ve öldürücü tabanın büyüklüğü muhteşem görünüyor ve görüntünüzü cesur ve cüretkar hale getiriyor. İnce danteller ve kontrast maç tabanı da ayakkabılara harika bir tasarım sunuyor.

28. Mahalle Adidas kabuk toe Boots:

Komşuluk Adidas shelltoe boots -28

Kadınlar için Adidas ayakkabılar, Mahalle kabuğundaki ayak botlarındaki harika tasarımları topluyor. Bu tasarımlarda kullanılan olağanüstü renkler, dinlenme spor ayakkabılarından farklıdır. Seyahat ya da sabah yürüyüşleri ve düzenli gündelik kıyafetler için üretilmiş ayakkabılar, hem taban hem de üst kısımda kalın malzemelerden üretilmiştir. Danteller, ayakkabıların krem ​​rengi gövdesinde siyah olarak karşımıza çıkıyor..

29. Adidas Koşu Ayakkabısı:

Adidas jogging shoes -29

Adidas koşu ayakkabıları, ayakkabıların esnek tabanı ve esnekliği ile inanılmaz. Griler ve yeşilin tonları, renkleri ve tonları gibi özel koşu ayakkabılarında tamamen yeni renklerden oluşan bir koleksiyon kullanılır. Açık gri ve beyaz kombinasyon, neredeyse her türlü kıyafetlere uyan klasik ve zengin. Beyaz taban ve danteller, ayakkabının gri gövdesiyle birleştiğinde harika görünür..

30. Son Porsche Adidas Ayakkabı Tasarladı:

son Porsche designed Adidas shoes -30

Porsche sporlarının toplandığı son Adidas ayakkabılar inanılmaz ve muhteşem bir tasarıma sahiptir. Ayakkabılardaki beyaz ve siyah kaplamalar dinamik ve çarpıcı görünüyor. Tabana, kolay ve rahat çalışmayı sağlayan ekstra bir ek parça eki verilir. Sıçrama dizeleri, tasarımda benzersiz ve abartılıdır. Kenarlardan hafifçe dışarı doğru hareket eden sıçrama şeritleri sportif ve büyük görünür. Koşu amacı için en iyi olan ayakkabı sporcular arasında favori.

En basit tasarım veya karmaşık ve en çirkin tasarımlar olsun, Adidas koleksiyonu ilk görüşte kalpleri kazanır. Adidas'ın her ürününde özel logolar ve şirket logosu olarak üç paralel çubuk görülüyor. İnsanlar Adidas üretimi için çıldırdı.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 , 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 81