Blog

Paris Hilton popüler olduğu için popülerdir. O aslında bir televizyon ünlü değil, ama o kadın ve erkekler arasında ve özellikle Las Vegas ve Los Angeles'ta oldukça popüler. Amerikalı iş kadınları Paris Hilton, popüler olarak Paris Hilton olarak bilinen dünyadaki en çok kadınlardan biri. Bazı nedenlerden dolayı o bir TV kişiliği, Model, DJ, şarkıcı, yazar ve daha fazlası. Kısacası, hepsini yapmıştı. Aynı zamanda Hilton Hotels'in kurucusudur ve müthiş fiziği için gezegendeki en güzel kadınlardan biridir. Unutmayalım, o da bir trend belirleyici. Ama bütün bu makyaj, Paris'in gerçekliği güzel mi yoksa iyi mi? Bakalım.

Paris Hilton Makyajsız 10 Güzel ve Unseen Resimleri:

İşte bu kadının aslında ne kadar güzel olduğunu gösteren Paris Hilton’un makyajsız versiyonunun ilk 10 fotoğrafı.

1. Makyajsız Tanrıça:

Paris Hilton without Makeup

Bu harika sarı saçlı ve o güzel Paris'le, makyaj olmadan güzel ve oldukça tanınabilir görünüyor. O gelmiş geçmiş en güzel ünlülerden biri ve makyajsız yüzünü göstermek için korkmuyor.

2. Kısa Sarışın Saç Modeli:

Paris Hilton without makeup2

Bu saç stili Paris'e çok yakışıyor. Çok sevimli görünüyor ve insanlar da bu şekilde onun gibi. Çıplak yüzünü göstermek için hiç tereddüt etmiyor, ki bu da üzerinde tek bir güzellik ürünü değil. İnsanları doğal yüzüyle kolayca etkileyebilir.

3. Alışveriş Peepers:

Paris Hilton without makeup3

Paris, yerel bir markette alışveriş yaparken yakalandı. Herhangi bir güzellik ürünü yapmadan çok güzel görünüyordu. Makyajsız yüzü çok harika görünüyor, bütün gün bu şekilde olabilir. Paris Hilton'u makyajsız görmek için sabırsızlanıyorsanız, bu sizin için en iyi fotoğraflardan biri olabilir..

4. Minimal Makyaj ile:

Paris Hilton without makeup4

Paris, bir anda bir milyon kalpleri eritebilen güzel bir gülümsemeye sahip. İnsanları ona karşı nasıl cezbedeceğini biliyor, yani yetenekli doğal güzelliğini sergiliyor..

5. Eski bir Snap:

Paris Hilton without makeup5

Bu, modelleme kariyerinde ilk günlerinde çekilen Paris Hilton'un eski bir fotoğrafı. Güzel bir gömlek giyer ve doğal güzelliğini oldukça güzel bir şekilde spor eder. Bu muhtemelen tüm zamanların makyaj resimleri olmayan en iyi Paris Hilton'larından biridir..

Daha fazla gör: Sophia Bush Makyajsız

6. Plajda:

Paris Hilton without makeup6

Paris Hilton, plajda çok eğlenirken görüldü. O gün çok çekici görünüyordu. Makyajsız çıplak yüzünü gösteren hiçbir problemi yok gibi görünüyordu..

7. Yürüyüş İçin Köpek Tutmak:

Paris Hilton without makeup7

Paris Hilton, Beverly Hills'deki en iyi arkadaşları olan köpeklerine düşkündür. Onlara çocukları gibi davranıyor ve doğal güzel yüzlü gibi onlara tam bir özen gösteriyor..

Daha fazla gör: Lucy Hale Makyaj Yok

8. Beverly Hills'te yürüyüş:

Paris Hilton without makeup8

Paris, Beverly Hills'de bir yürüyüşe çıkacağı için arkadaşları ile görülmüştü. Oldukça basit kıyafetler giyiyordu ve makyajsız fotoğraflandığı için rahatsızlık duymuyordu..

9. Anne-kızı:

Kathy Hilton and Paris Hilton

Bu resim Paris ve annesi Kathy arasındaki anne-kızı bağını gösteriyor. Paris hiç de makyajsız olmasına rağmen burada gerçekten güzel görünüyordu..

Daha fazla gör: Cheryl Cole Makyaj Yok

10. Aperatif Zamanı:

Paris Hilton without makeup10

Paparazzi, öğle yemeği yerken bile seni terk etmiyor. Burada, yiyeceklerini yediği için onu düşük bir profilde tutmayı görebiliyoruz. O herhangi bir makyaj giymiyor ve hala harika görünüyor. Bu en iyi Paris Hilton hiçbir makyaj resimleri biridir.

Paris Hilton'un bazı fotoğraflarını makyajsız görmek ister misiniz? Yukarıda bu ünlü iş kadınlarının en iyi resimlerinden bazıları. Yukarıdaki resimler, Paris Hilton gibi kadınların cazip görünmek için hiçbir şey gerektirmediğini açıkça ortaya koymaktadır. Onlar sadece doğal güzelliği sallayabilir ve oldukça çekici görünebilir..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =