Blog

Televizyonda Katrina Kaif'i televizyon ekranında ne kadar sıklıkla gördünüz ve onun üzerine gaga gittiniz. Evet, bu İngiliz Kızılderili filmi kişiliği, bugünkü makalede konuşacağımız şeydir. Erken yaşlarda, yerlerden yerlere göç ettikten sonra sadece küçük bir kasaba modelleme sözleşmesiyle başladı..

Sonunda, modelleme kariyeri geliştiğinde, 2004 yılında, bir Telugu filmindeki görünüşünün Bollywood'un başarısına giden yolunu kazandığı, eğlence sayfası 3 dünyasında kendini kurar. O zamandan beri başarı yolunda durdurulamaz olmuştur. Büyüyen yıllar ile daha fazla ticari başarı elde etti. Bu melek karşısında aktris yavaşça öğe sayısı dans testlerini geçerek Bollywood'un başarısı konusunda ustalaşmıştır ve şimdi o, keyifli bir görünüm ve alçakgönüllülüğü ile ünlü bir uluslararası ünlüsüdür..

Katrina kaif without makeup

Ekranda, dolgulu yüzün katmanları üzerinde, her kişilik parlar ve büyür. Herkes, şehirdeki modern kıyafetler ve saç tıraşı, parlak aksesuarlar ve yüzleri ile kusursuz görünüyor. Bu, reel dünyanın başka bir göz kamaştırıcısı. Ama gerçek dünyadaki bu ünlülerin yüz yüze gelmesi durumunda, makyaj sanatçısını fotoğraf makinelerinin arkasındaki dokunmalara karşı bekletiyorlar. Ne yazık ki ünlüler bile sabit kamera makaralarından bir molaya ihtiyaç duyuyorlar ve bu yüzden de makyajsız Katrina Kaif'in makalesi..

Makyaj Olmadan Katrina Kaif Görünüyor:

Bollywood oyuncusu Katrina Kaif harika oyunculuk yeteneği ile güzel, muhteşem görünüyor. Her durumda, hiç kozmetik veya makyajsız olarak neye benzediğini düşündün mü??

1. Film Gösterimi:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Katrina, film gösterimi için ‘Ek Tha Tiger’ setlerinde göründüğünde, sans makyajını gördük ve hemen ne kadar hoş ve kusursuz gözüktüğü konusunda şaşırmış ve şaşırmıştı. Zarif bir şekilde ayrılmış bir kuyruklu at kuyruğu taşıyarak, beyaz fırfırlı gömlek ile bakışlarını korudu ve yolunu salladı.

2. Profesyonel Bakış:

Profesyonel look

Her ne kadar o zamanlar eğlenceli ve kaçık olsa da, işine geldiğinde, Katrina onun profesyonelliğini kazanmış ve bu yüzden burada çekti yüzü sıkı bir çörek ve yumuşak beyaz bir gömlek ile onun çarpıcı yüzünde çarpıcı görünüyor. Yakın çekimde, hala açık cildini ve güzel büzüşmelerini nasıl yaptığını görebilirsiniz..

Daha fazla gör: Makyajsız Ünlülerin Resimleri

3. Aile Yemeği:

aile yemeği

Filmi Dhoom 3'ü filme çekerken, Katrina yakın bir geçmişe sahip huzurlu bir gün geçirmek için biraz zaman ayırdı ve işte o gün belki de onun yanına oturduğu akşam yemeği formunun bir resmi ve hatta dolup taşan mesafeden olsa bile yakın inceleme o makyaj daha az görüldü ve her zaman yaptığı gibi zarif ve güzel.

4. Yorgun Gözler:

Yorgun eyes

Hepimiz bir şöhretin hayatının telaşlı ve planlı olduğunu biliyoruz. Onlar, yönlendirildikleri halatları ve grafikleri takip etmek zorunda oldukları ve aynı zamanda kusursuz görünmeyi başaracakları sıkı bir rutine sahipler. İşte Katrina'nın hiç çaba göstermemesi gereken bir bölüm. Bu resimde, eğik gözlerle yorulmuş gözükse de, bu aktris dansçı, en iyi sansa nasıl makyaj serpildiğini bilir.

5. Bubbly Traveler:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Havaalanından dışarı çıkarken, Katrina buradan çıkarken tüm gülümsemeleri ve baloncukları fotoğrafladı. Bir kez daha normal resminde herhangi bir makyaj yapmadan, resminin belirgin olduğu bir makyaj yapılıyor. ama basit bir beyaz tişört ve midilli bile, Katrina muhteşem ve glam görünmeye devam ediyor.

6. Fan Vuruşları:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Bu resimdeki mavi ve beyaz tunik katiyen Katrina, en sevdiği hayranlarıyla bir resim oluşturuyor. Yüzünde bir makyaj gölgesi yok ama görünüşüne göre normal bir arka saç tokası ve normal bir tunik spor yapsa bile, zarafeti ve güzelliğiyle göz kamaştıracaksınız..

7. Geleneksel Kıyafetler:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Burada bir kez daha kusursuz görünen, geleneksel bir eşarp ve kültürel kıyafetten biri olan Katrina Kaif'i bir şey aramak için arıyor. Burada hiç makyajı olmadığı ve kameranın glamının arkasındaki bir kadının bu kusursuz görünmeye inanması bizim için gerçeküstü bir şeydir..

8. Araba Çekimi:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Bu, Katrina’nın gerçek dünya yüzüne, daha ziyade makaralı ekran yüzüne bir bakış atma konusunda ayrıcalığımızın birçoğu. Muhtemelen bir yere arabada oturan Katrina, yüzünde herhangi bir makyaj olmadan normal bir ön patlama at kuyruğu yapıyor. Bebek yüzünü burada, güzel bir kadının, makyaj çantası olmadan nasıl bile çarpıcı olacağını söyler..

9. Tapınak Ziyareti:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Katrina, Amritsar'daki altın tapınağı ziyaret ettiğinde paparazzi, kendisini ön kafasını gizlemek için atkılarını kullandığı geleneksel kıyafetli kıyafetiyle fotoğrafladı. Bizi göz kamaştırmaya devam ederken beyaz sade kaif tan onun lekesiz görüntüsünü yakalıyor.

10. Düz Jane:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Katıldığı pek çok etkinliğinden birinde, Katrina, gündelik mavi jeans beyaz tişörtünde saçları bir kuyruk kuyruğuna geri çekilerek giyindi. Abartılı hairdos ve pudra kaplı makyaj bile olmasa bile, çarpıcı bir şekilde rahat ve şık görünmeyi başarıyor..

11. Fan Selfie:

fan selfie

Bu, hayranı olduğu bir fotoğraf çekimlerinden başka bir şey değildir ve mükemmel bir porselen cildini bir parça makyaj olmadan bile hayranı olarak sergiliyor. Normal bir geri at kuyruğu saç yapmak Sporting, Katrina normal kalabalığın içinde jel ile bilmeyi biliyor ve henüz olağanüstü görünüyor.

12. Kapalı Kamera Bakışı:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Son filmi Dhoom 3'ün setlerinde, Chicago'daki oyuncular titiz çalışmalardan bir mola verdiler ve Katrina'nın basit bir inek görünümü ile başkalarına karıştığını fark etti. Büyük bir bardak gösteriş yapıyor ve saçlarını düzgünce geri çekiyor. Ekranın arkasına bile makyajı sansasyonlu görüyor.

13. Komik Selfie:

Makyaj olmadan Katrina Kaif Of 20 Resimler | Hayatta Stilleri

Bu resimdeki aptal tarafını göstererek, burada komik bir poz yakaladığı bir başka Katrina kaif de-glam selfie. Yüzüne makyaj yapmadan bile, hayranlık uyandıran ve nefes kesen kişinin nasıl göründüğünü kolayca görebilirsiniz. Ona telefonunu tıklatarak tıkladığı gibi kusursuz cildini ve doğal pembe kırbaçlarını sallıyor.

14. Mumbai Havaalanı'nda:

katrina-kaif-olmadan-makyaj-14

Katrina kaif'in bu fotoğrafı, herhangi bir makyaj yapmadan parlak ve güzel gözüktüğü Mumbai havaalanında çekildi. Donanma tunik, siyah renk tayt ve eşleşen kahverengi renk botları ile harika görünüyor. O, saçlarını açık bir tarzda ve siyah renkli bir el çantası taşıyarak güzel bir görünüş. Basit doğal güzelliği ile çok güzel ve şık görünüyor..

15. Rajniti Çekim yaparken Ajmer:

katrina-kaif-olmadan-makyaj-15

Bu resim, Sufib saint Khwaja Moinuddin Chisti'nin türbesi olan dindar chadaron'u sunmak için Ajmer'ı ziyaret ettiğinde yakalandı. Bu, Rajneeti'nin yeni bir projesinin başarısı için dua etmek için oraya gittiği gibi çekildi. Beyaz renkte geleneksel salwar kameez ve kırmızı renk chunni ile basit görünüyordu. Katrina kaif'in makyajsız mükemmel görüntüsü.

16. Farhan Akhtar’ın Doğum Günü Partisi:

katrina-kaif-olmadan-makyaj-16

Katrina Kaif, makyaj yapmasa bile bir Barbie bebeğine benziyor. Bu fotoğraf, Farhan Akhtar'ın doğum günü bash doğum günü partisine giderken yakalandı. Makyajsız çok sarı bir akan elbiseyle zarif ve sade görünüyordu. O kesinlikle güzel bir kız.

17. Film Ek Tha Tiger'da:

katrina-kaif-olmadan-makyaj-17

Filmde makyaj, ekranda güzel görünmek için bir zorunluluktur ama Katrina Kaif, Ek Tha Tiger filminin sahnesinde hiçbir makyaj yapmadan çivilenmiş. Bu resimde, Katrina Kaif üzerinde kahverengi bir ceket ile kısa beyaz bir elbise giyiyor ve etrafında yıpranmış eşarp. Saç sadece çok gerçekçi bir görünüm veren açık. Yüksek topuklu ayakkabılar eklenmemişti, aslında beyaz kanvas ayakkabılar ona çok güzel gözüküyordu..

Makyajsız 18. Katrina Kaif Nadir Resim:

katrina-kaif-olmadan-makyaj-18

Katrina Kaif'in bu fotoğrafı, kendi yaşam yerine alındı. Kardeşi ile hiç makyajsız kardeşi ile çekildi. Tüm aile üyeleri kusursuz bir ciltle aynı güzele benziyordu. Cilt rengiyle hiç hoş görünmüyordu..

19. Sisters ile:

katrina-kaif-olmadan-makyaj-19

Aile ile vakit geçirmek güzeldir. Katrina Kaif'in bu resmi aynı şeyi söylüyor, kız kardeşleriyle eğleniyor. Bu, kız kardeşleriyle onlarla samimi bir an yaşadığı için özel bir fotoğrafı. Bu resim kız kardeşleriyle çok mutlu görünüyordu.

20. Rajasthan Turizm Bakanı ile Katrina Kaif:

katrina-kaif-olmadan-makyaj-20

Bu resim, Rajasthan, Bina Kak'ın turizm bakanı ile çekildiği için ona çok özeldi. Bu, bakanın Maine Pyaar Kyun Kiya filminde Katrina Kaif ile birlikte rol aldığı 2009 yılında “New York” filminin yayınlanması sırasında bakanın nimeti almaya gittiği zamanda çekildi..

Bollywood muhteşem aktris Katrina Kaif çok meşhur ve onun hakkında herhangi bir giriş yapmaya gerek duymadığından emin. Bollywood filmi Boom'da ilk molasından sonra aşina oldu. Kariyerine karşı sert bir çalışma yapmadıysa da, hayranlarının bakışları karşısında şaşkına döndü ve eleştirmenler tarafından panikledi. O zor bir işçiydi ve film endüstrisi üzerinde daha zor ve zorlu rolleri denerken başarılı olmasından asla vazgeçmiyordu. Muhteşem görüntüsü ile süslenebileceği için kesinlikle bir kalabalık çektirmesi. Gerçekte, basit ve çekici olmayı seven, cildine ve yüzüne makyaj yapmadan nefret eder..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − 69 =