Blog

Victoria’nın sırrına meleklerden biri olan Candice Swanepoel, Forbes en iyi kazanç modeli listesinde 10. sırayı aldı. Victoria gizli bir meleği olarak yolculuğuna başlayan bu Afrika bombası, komşunun sıcak kız, sarı saçları ve açık gözlerle bütün klişeleri dolduran komşunun klasik kızının itibarını kazanmıştır. Hepimiz modelleri biliyoruz, özellikle de üst düzey partiler her zaman diğerlerinin arasında öne çıkmalarını sağlayan her detayı aşmak zorunda kalıyorlar. Bununla birlikte, bu modellerin günlerinde saçlarının yüzmesine ve eğlenmelerine izin verdikleri günler hala var. Bugün bu günlerde onu yakalayan bu yazıda, bu kadının gerçekten de makyajsız bile güzel olduğuna karar vereceğiz..

Makyaj olmadan Candice Swanepoel Resimleri:

1. Taze Yüz:

candice swanepoel without makeup

Burada, yüzünün makyajsız kaldığı, hayranlık uyandıran güzel bir fotoğraf için poz verdiğini görüyoruz. Ortadan ayrılan saç, çenesini ellerine doğru eğerken yumuşakça yanlara doğru yuvarlanıyor ve dudaklarını bir gülümseme içinde kıvırmıştı. Makyajsız olsa bile, bu kadın parlak yeni bir kuruş gibi parladı. Şeftali yumuşak dudaklara uyan ışık gözleri, görünümüne eklendi.

2. Sette:

candice swanepoel without makeup2

Bu resim, olaylarından biri sırasında ya da daha ziyade sahnenin sahneye çıkmasıyla meşgul olmak için meşgul olduğu görüldüğü sahneye çıkmadan önce çekildi. Stilistleri saç üzerinde çalışırken, çıplak yüzüne sans makyajı sakin ve toplanmış bir görünüm çizdi. Fotoğraf için poz verirken, büyüleyici görünüyordu..

3. Take Off Look:

candice swanepoel without makeup3

JFK havalimanı, dünyanın en işlek merkezlerinden biri ve gerçekten de aralarında bir güzellik bulmak zor bir iş. Farkına varmak için kalabalığın içinde öne çıkmalısın ve bu da Candice Swanepoel'in yaptığı şeydi. Dantelli beyaz ekinini siyah bir yan yarık etekle eşleştiren Candice, yüzünün olası makyaj belirtileri göstermemesine rağmen muhteşem görünüyordu. Bu kadar doğal olmanın nedeni, bu kadının profesyonel stüdyo yardımı olmadan bizi etkiledi..

4. Nedensel Günün Çıkışı:

candice swanepoel without makeup4

Meleklerin en yoğunları bile kendilerine izinli günlere ihtiyaç duyarlar ve işte gündelik hayatın tadını çıkaracak bir Candice resmi. Düşük kesim tankı ve bazı yüksek bel şortları arasında kayma yapan Candice, sokaklara doğru yürüdü. Onun gölgeleri kesinlikle muhteşem görünümlü yürüyüşünü çaldıkça gözlerini örtmüştü.

Daha fazla gör: Avril Lavigne No Make Up

5. Sahil Günü:

candice swanepoel without makeup5

Plaj görüntüsü, makyaj bölgesini çıkarmanın en iyi yoludur ve burada güzel Candice'yi doğru yerde yakaladık. Bir siyah iki parça ve bir makyaj daha az Candice onun sevilen ile bazı kaliteli zaman geçiriyor görüldü ve herhangi bir makyaj olmadan bile oldukça güzel görünüyordu söyleyebiliriz.

6. Araba Özçekimi:

candice swanepoel without makeup6

Arabanın içindeki ışığın bir selfie için çok mükemmel olduğu ve buranın bir istisnası olmadığı anlaşıldığı günlerde hepimiz vardı. Bu fotoğraf, sosyal medya sayfasında, hayranlarının bu Barbie bebek selfie ile hayranlarını sersemlemiş olduğu yüzünü ortaya çıkardı ve hiçbir makyaj güzelliğine hayran kaldık..

7. mükemmel dresser:

candice swanepoel without makeup7

Mükemmel 80'lerle hayranlarını büyüterek, Candice bu resimde güzel görünüyordu. Yüzünde çok az ya da hiç makyaj görülmeyen bu kadın gerçekten bir ayakkabıcıydı..

Daha fazla gör: Christina Aguilera Makyaj Yok

8. Karşılaştırma:

candice swanepoel without makeup8

Burada güvertelenen Candice ve hiçbir makyaj Candice ile neyse ki her seferinde olduğu gibi bir karşılaştırmayı görüyoruz, medyayı gösteren güzelliğiyle geçtiğimiz günlerde, fotoğraflarını güzel bir şekilde fotoğraflayabiliyor..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 54 = 61