Blog

Kısa sinirli saç stilleri, kadınlığın eşsiz yanını ortaya çıkaran cesur ve güçlü bir kişiliğe işaret ediyor. Yüzleri ve kalın kılları uzatmak için yuvarlamanız varsa, bu saç stillerini spor edebilirsiniz. Bunların bazıları patlama ile birlikte gelirken diğerleri de benzersiz kısa kenarlarla gelir. Orta uzunlukta saçlarınız varsa, bu saç stilinizin çekici görünmesini sağlamanın en iyi yollarından biridir..

Kısa Edgy Hairstyles

Kadınlar 2017 için Kısa Edgy Saç Kesimi:

Aşağıdaki trend kadınlar için en iyi 9 kısa sinirli saç modelleri.

Yan Swept Bangs ile 1. Kısa Edgy Saç modeli:

Kısa Edgy Hairstyles1

Bu bakış bir showtopper. Bu saç modelinde, kesilmiş saçların ön kısmı alnından aşağı iner ve kısmen gizler. Saç, saçın bir kısmının diğerinden daha ağır ve kalın olduğu yerde asimetrik olarak kesilir..

2. Dalgalar ile Edgy Hairstyle:

Kısa Edgy Hairstyles2

Dalgalı ve sinirli saç modeli, çok sayıda katmanı olan bir pixie'ye benziyor. Yüze, başın bir tarafında ağırlaştığı için mükemmel bir doku verir. Dikdörtgen yüzlü kadınlar kolayca bu saç kesimi spor yapabilir.

3. Yapışkan Tüyler ile Pixie:

Kısa Edgy Hairstyles3

Bu saç kesimi tüm kısa saç stilleri için bir başyapıt. Fantezi kısa saç modeli, bu görünümün ana cazibesi olan çekilmiş sivri saç telleriyle geliyor. Burada saç aynı zamanda iyi beslenmiş ve kaygısız görünüyor. Bu saç kesimini kolayca şekillendirebilirsiniz ve teller sadece el kullanarak toplanabilir.

4. Blonde Messed Up Kısa Edgy Saç Modeli:

Kısa Edgy Hairstyles4

Bu saç kesiminde, sarı saçlı tousled görünüyor. Saçın ön kısmı yüzer bir yapı alır ve bir tarafa fırçalanır. Bu kısa saçlar için en iyi ve en havalı görünümlerden biridir. Doğal olarak sarı saça sahipseniz, bu görünümü sallayacaksınız..

Daha fazla gör:  Kısa Saçlar İçin Yaz Saç Modelleri

5. Rock Tarzı Kısa Edgy Saç Kesimi:

Kısa Edgy Hairstyles5

Bu punk-rock saç kesimi kibirli ve kırılmamış bir tavır sergiliyor. Saçlar gergilerle çekilir ve bu mevsimin en komik saçlarından biridir. Orta uzunlukta saçlarınız varsa, kısa kesiniz ve bu görünüme ulaşmak için şekillendirme jeli kullanın..

6. Traş Pixie Edgy Saç Kesimi:

Kısa Edgy Hairstyles6

Traş pixie bir tarafta daha fazla saç ve diğer tarafta çok az spor yapıyor. Bu çılgın bakış, Miley Cyrus tarafından yeniden yatırıldıktan sonra moda olmuştur. Bu saç modeli için bir yedek olmadığından çok çekici görünüyor. Sarı saçlı kadınlar, Miley Cyrus gibi görünmeye istekliyse saçlarını bu şekilde şekillendirebilirler..

Daha fazla gör:  Dağınık kısa saç modelleri

7. Sassy Pixie Saç Kesimi:

Kısa Edgy Hairstyles7

Bu abartılı görünüm için saçınızı çok kısa kesti. Bu tüylü bir dokuya sahiptir ve çok fazla bakım gerektirmeden taşınabilir. Saçları sağlam tutmak için şekillendirici bir jel veya balmumu gerektirir..

Kısa Saçlar için 8. Kırpılmış Edgy Hairstyle:

kısa edgy haircuts

Kaygısız ve eğlenceyi seven tavırları olan kadınlar bu saç modelini canlandıracak. Saçınızı kısa ve sinirli kestirmek istiyorsanız, bu en güzel görünümlerden biridir. İyi katmanlı saçlar cilveli bir görünüm sergiler ve erkekler buna bayılır. Kalp şeklinde yüzleri olan kadınlar bu görünümü en iyi şekilde taşıyacak.

Daha fazla gör:  Vintage Kısa Saç Modelleri

9. adam bak keskin saç kesimi:

Kısa Edgy Hairstyles9

Bu cesur bakış, elmas şeklindeki yüzlere sahip kadınlar için uygun olacaktır. Saç modeli, kısa saçların örgülü ve tabakalı olanlara göre çekici görünebileceğini kanıtlıyor. Charlize Thereon gibi ünlüler, bu görünümü spor ediyor ve diğer kadınlara ilham veriyor..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 49 =