Blog

Bilezikler on yıllardır dişiler tarafından giyilen en önemli ve harika görünümlü aksesuarlar olmuştur. Bilezikler Asya'da ve diğer birçok ülkede kadınlara şık ve şık bir görünüm kazandıracak şekilde giyiliyor. Renkli bilezikler, tarzınızı ve özel görünümünüzü dünyaya yansıtmanın en iyi yollarından biridir. Çok renkli bilezikler plastik, ahşap, farklı tipte dişler ve metallerden üretilmiştir. Yuvarlak, dikdörtgen ve diğer birçok farklı geometrik şekil gibi farklı şekillerde bile kullanılabilir.

Çok Renkler Hint Bilezikler:

Renkli bileziklerin en iyi 9 tasarımına bir göz atalım:

1. İpek Konu Renkli Bilezikler:

Renkli Bangles

Bilezikler, bileklere parlak bir görünüm veren ipek iplikten yapılmıştır. Bileklik üzerinde şaşırtıcı renk kombinasyonu kullanılır, açık ve koyu renkli ipliklerin şerit deseni bileziklere güzel bir görünüm verir, böylece dilediğiniz her durumda nazikçe giyilebilir.

2. Tasarımcı Renkli Bilezikler:

tasarımcı Colourful Bangles

Bu tip tasarımcı renkli bileklik sanatsal bir şekilde boyanır ve böylelikle kullanıcının eline de yeni görünümler kazandırır. Bilekliğin takıcısı her göz tarafından farkedilemez, böylece kendi kişiliğinizi ve tarzınızı yaratmanıza yardımcı olur..

3. Çok Renkli Ahşap Bilezikler:

Renkli Wooden Bangles

Bu tür renkli bilezikler, partilerinizde giyildiğinde harika görünmektedir, zira bu tarz benzersiz ve muhteşem şeyleri giyerek, kalabalığınızı modayı takip edebilirsiniz. Bileklik ahşapla yaratılır ve giydiğiniz her türlü giyside giyildiğinde harika görünür ve size özel ve modern bir görünüm kazandırır..

Sprinkles ile 4. Çok Renkli Cam Bilezik:

Bardak Colourful Bangles with Sprinkles

Cam bilezikler, giyildiklerinde göze çarpan ve çekici görünmelerini sağladığı için dişiler tarafından sevilmekte ve hayranlık uyandırmaktadır. Bu tür çok renkli bilezikler günlük olarak giyilebilir, akıllı ofis kıyafeti ve hatta genç kızlar tarafından giyilip giyileceği zaman bile şık bir görünüm kazandırır. Bilezikler altın sprinkles yayılıyor, bu da çok güzel görünmesini sağlıyor.

Daha fazla gör: Kırmızı Bilezik Gelin

5. Kızlar için Şık Renkli Bilezikler:

Şık Colourful Bangles for Girls

Renkli bilezikler, kızlara güzel bir görünüm katıyor ve sofistike bir görünüm kazandırıyor. Bilezikler, bilekliğin etrafına sarılmış altın zari ve bileziklerin üstünde çivili küçük şirin renkli kumaş çiçekler bileğin ve kullanıcının görünümünü artırıyor. Bilezikler giyildiğinde ve hatta akşam partilerinde bile giyildiğinde güzel görünür..

Farklı renklerde 6. Jhumka Stil Konu Bilezik:

Jhumka Style Thread Colourful Bangles

Bu tip bilezikler giyildiğinde geleneksel ve etnik bir görünüme sahiptir. Bilezikler jhumka askıya alır ve bu sayede uygun olan ve herhangi bir düğünde, herhangi bir uğurlu vesileyle giyilebilir, diğerlerinden muhteşem ve farklı görünmenizi sağlar..

Daha fazla gör: Yeşil bilezik

7. basit metal renk bilezik:

Basit Metal Colour Bangles

Metal bilezikler, parlak bir görünüme sahip ve cam bileziklerin aksine giymek çok kolay olduğu için kızlar tarafından beğeniyle karşılanıyor. Metal bilezikler birçok desen ve desende mevcuttur ve stilinize göre birini seçebilir ve bir izlenimi işaretleyebilir ve arkadaşlarınızın ve meslektaşlarınızın önünde modaya uygun görünebilir..

8. Gökkuşağı Desen Akrilik Bileklik:

Gökkuşağı Pattern Colourful Acrylic Bangle

Bu tür renkli bilezikler, gökkuşağının ortaya çıkmış gibi görünmesine ve gökkuşağı gibi renkli ve güzel görünmesini sağlar. Bileklik akrilikten yapılmıştır ve çok hafif olması nedeniyle kullanımı oldukça kolaydır ve günlük kullanım için de ofis kullanımı için iyidir..

Daha fazla gör: Siyah Taşlı Bileklikler

9. renkli ayna iş bilezik:

Ayna Work Colourful Bangles

Bilezikler arasında, küçük, çekici bilezikler çivili yemişler ve böylelikle kullanıcılara da yeni ve çekici bir görünüm kazandırmışlardır. Bilezikler herhangi bir vesile ile ve herhangi bir vesile ile eşleştirilebilir.

Çok renkli bilezikler birçok desen ve desende bulunur ve kendinizi giydirip renkli ve güzel görünebilir, bilezik gibi çekici olabilirsiniz. Renkli bilezikler çok göz alıcıdır ve hatta kolayca çekilebilmenizi sağlar, böylece kullanıcı kalabalığın içinde bile fark edilir. Seçiminize ve cep boyutuna göre birini seçebilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − = 69