Blog

Çingene etekler, hippie etek, boho eteği, köylü eteği, vb. Gibi farklı isimlere sahip uzun tüylü eteklerdir. İlk olarak Roman Çingene'leri giydikleri söylenir, dolayısıyla çingene etek ismi. Başlangıçta bu etek bir alt-etek olarak kullanılmıştır, ancak zamanla uzunluğuna, desenine göre evrilmiştir ve bir giysi parçası olarak kullanılmıştır, yani dış giysidir..

Çingene Skirts

Kadınlar için Sevimli ve Büyüleyici Çingene Etekler:

Çingene eteği bir sürü rahatlık ve hareket kolaylığı sağladı ve böylece popüler oldu. Tarihi hakkında konuştuktan sonra, kendiniz için alabileceğiniz dokuz Çingene Etek görelim.

1. Bayan Yaz Özel Çingene Etek:

Yaz special Gypsy Skirt

Bu güzel beyaz çingene etekler bu yaz size harika bir konfor ve stil sunacak. Sınırlarda yapılan ve güzel ve kadınsı gözüken ayna işi var. Sen sevimli tankı üstleri ve bilezik, küpe, bilezik vb gibi aksesuarlar ile birlikte tees takım olabilir.

2. Bayanlar Siyah Düzenli Çingene Etek:

Siyah Regular Gypsy Skirt

Bu siyah çingene etek, gardırobunuzda kesinlikle sahip olmak isteyeceğiniz bir şey. Gündelik kullanım olarak giyilebilir. Dantel işi ve tasarım sınırları, eteğin muhteşem ve akıcı görünmesini sağlıyor. Üstler, tee ve aksesuarlar ile eşleştirilebilir.

3. Kadınlar için Bohem Stili Çingene Etek:

Bohem Style Gypsy Skirt

Boho bugünlerde çok fazla görünmekle birlikte, bu boho dokunuş için bu kırmızı uzun çingene eteği için gidebilirsin. Bu eteği toplamak, birçok yönden yapabileceğiniz kadar eğlenceli olacaktır. Boho takı ve aksesuarları ile birlikte tank üstleri veya boho üstleri için tercih edebilirsiniz.

4. Bayan Casual Gri Çingene Etek:

gündelik Grey Gypsy Skirt

Bu çingene tarzı etek çarpıcı görünüyor ve öndeki sevimli kemer daha da etek güzel yapar. Çiçek işi eteği daha çekici hale getirir. Bu etekleri açık renkli üstleri ile eşleştirebilir ve ona göre aksesuarlayabilirsiniz..

5. Renkli Çingene Maxi Stil Etek:

çok renkli Gypsy Maxi style Skirt

Bu çingene Maxi etek sunuyor konfor ve stil rakipsiz. Bu yaz çok renkli boho eteği ile muhteşem görünebilirsin. Birçok boho aksesuarı ile birlikte düz beyaz bir tişört ile takım ve dikkat çekmek için hazır olsun.

Kadınlar için 6. Çiçek Çingene Uzun Etek:

Çiçek Gypsy Long Skirt

Bu çingene uzun eteği üzerinde yapılan çiçek çalışması, ona kadınsı bir dokunuş kazandırır. Konforun yanı sıra kesinlikle stil ve övgü dolu sesler alıyorsunuz. Eşleşen mücevherler ve daireler veya flip floplar ile birlikte bu sevimli boho tarz Etek ile üstleri eşleştirin.

7. Bayan Artı Boyutu Mavi Çingene Etek:

Artı Size Blue Gypsy Skirt

Bu etek çok sevimli görünmüyor mu? Elbette öyle. Bu artı boyutu çingene etek size bol rahatlık ve hareket kolaylığı sağlar. Tees ve tank tops ve eşleşen mücevherler ile eşleştirilebilir. Ağır dipli bayanlar için iyi bir seçenek.

8. Mor Basit Stil Çingene Etek:

Mor Simple style Gypsy Skirt

Bu mor çingene etek, rengi ve dokusu nedeniyle son derece şık görünüyor. Düz renkler size yeterince stil veren bir çekiciliğe sahiptir. Basit aksesuarlar veya bir açıklama kolye ile birlikte üstleri ve tee ile takım olabilir.

9. Bayanlar Fantezi Sarı Çingene Etek:

Fantezi Yellow Gypsy Skirt

Açık renkler de yaz aylarında daha serindir. Bu sarı bayan çingene eteği, kenarları ile birlikte güzelce tasarlanmıştır. Gündelik durumlar için mükemmel, birçok aksesuar ile birlikte üstleri ve tees ile eşleştirebilirsiniz.

Çingene etekleri bol konfor ve stil sağlar. Resmi görünümlerini dengelemek için kadın gardıroplarına çok renkli bir görünüm arayan kadınlar için. Çeşitler, sınırsız renk seçenekleri, desen ve desenler arasından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Ayrıca, bunlar özelleştirilmiş bir görünüm için el yapımıdır.

Görüntüler Kaynak: M, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 62 =