Blog

Blazer en çok yönlü kıyafetlerden biridir. Havalı blazeriniz olduğunda giyinmek hiç yorulmamalıdır. Kadınlar için çiçek blazer farklı doku ve renklerde mevcut olabilir. Artık bir günün çiçek blazörleri çok daha fazla. Güzel düz renk tulum, jeggings ve şık üstleri ile birleştirebilirsiniz. Çoğumuz dolapta en az bir kez çiçekli blazer var. Çiçek baskısı, kadınları dişil hissettiren moda özelliklerinden biridir. Hindistan, göz kamaştırıcı çiçek tasarımlarında zengin tarihinin de evidir.

Trend Bayanlar için Son ve Güzel Çiçek Blazers:-

Sizin için seçebilirsiniz çeşitli bayan blazers vardır.

1. Casual Çiçek Blazer:

gündelik Floral Blazer

Bu tek düğme, vintage çiçekli baskılı tam kollu bayan blazer bayan elbise dolabınızı keskinleştirir. Bu blazer, profesyonel ortam ya da gündelik kullanım için mükemmeldir. Skinny fit kot ile eşleştirilebilir. Bu ofis kadınlar için mükemmeldir.

2. Uzun Çiçekli Blazer:

Uzun Floral Blazer

Bu muhteşem blazer, daha şık ve akşam etkinliği için mükemmel bir seçim haline getiren açık ve yaka tarzına sahiptir. Bu kadınlara klasik bir his verir. Kısa tunik ve takozlar ile eşleşebilir.

3. Tasarımcı Giyim Çiçek Blazer:

Bayanlar Designer Wear Floral Blazer

Bu çok renkli işlemeli kısa ve ince outwears. Bu blazer ¾ kollu ve el yapımı sınır ile renk standında zarif ve şık bir görünüm verir. Herhangi bir elbise ile eşleşebilir. Herhangi bir resmi vesile için bu blazer seçebilirsiniz.

4. Denim Çiçek Blazer:

kot Floral Blazer

Bu denim çiçek blazer, blazers dünyasında yeni bir trend haline geldi. Bu blazer 3D çiçek nakış ve açık bir düğme ile uzun kollu, size çarpıcı bir görünüm verir. Herhangi bir çay partisi veya arkadaşlarınız için tercih edebilirsiniz.

Daha fazla gör: Spor Blazer Ceket

5. Resmi Stil Çiçek Blazer:

biçimsel Style Womens Floral Blazer

Bu ön açık bayanlar çiçek blazer yumuşak bol dökümlü ve asimetrik hem bu blazer için modern bir dokunuş katıyor. Bu hafif streç malzeme tamamen rahat ve dayanıklıdır ve iki cepleri şık bir görünüm verir..

6. Yaz Özel Çiçek Blazer:

Yaz Special Ladies Floral Blazer

Bu sıcak ve ılık sezonda, bu çiçek desenli blazer kişiliğinize hoş bir görünüm kazandırıyor. Bu şeker renk blazer göz alıcı bir özelliktir ve kimse bunu giymek için kendini dayanamaz.

Daha fazla gör: Tasarımcı Blazers

7. parti giyim çiçek blazer:

Parti Wear Women's Floral Blazer

Yeni stil, pembe saten işlemeli blazer mükemmel bir parti kıyafeti kıyafeti. Çok zarif görünüyor ve herhangi bir skinny fit pantolon veya middies ile gidebilir. Bu, çiçek blazerinin özel bir yelpazesidir ve bir kadının özgüvenini arttırır..

8. 3d Tasarlanmış Çiçek Blazer:

3 boyutlu Designed Women's Floral Blazer

Bu son moda, 3d çiçek blazer. Bu blazer elinde, bu 3 boyutlu görünüm vermek için çiçek motifleri kullanılmıştır. Bu blazer içine entegre manipüle kumaş çiçekler ile heykel tarzında yeni bir sanattır. Bu tamamen kendine özgü bir parçadır. Bunu herhangi bir işlev veya parti için taşıyabilirsiniz.

Daha fazla gör: Blazer Ceket Bayan

9. lacivert çiçek blazer:

Donanma Blue Ladies Floral Blazer

Bu mavi çiçek blazer uzun kollu ve dar kesim vardır. Kadınlar bu güzel blazer giydikten sonra göz alıcı bir görünüm kazanıyor. Bu kapris ve kalem topuk ayakkabı ile harika görünüyorsun.

Blazers, resmi, yarı resmi ve rahat bir şekilde giyilebilecek popüler bir kıyafetlerdir. Çiçek modası trendi hiçbir zaman tarzdan çıkmaz. Neon ve çiçek baskıları çok moda. Kadınlar çiçek blazörleri ile çiçeğin gücünü hissedebilir ve modayı renklendirebilir. Kadının vücut tipine bağlı olarak, bir kıyafete mükemmel bir şekilde katkıda bulunabilecek çeşitli çiçek blazer kadın seçenekleri vardır. Üst düzey tasarımcı markasından günlük mağaza etiketlerine kadar çok çeşitli seçenekler mevcut. Bir blazer basit kıyafetinizi güzel hale getirebilir ve elbisenizin güzelliğini ve kendine güvenini geliştirir..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 9