Blog

Saree bluzları, sporu yapan kadının genel görünümüne hitap ettikleri için her ayrıntıya dikkat edilerek seçilmelidir. Bir bütün olarak, tek yapmamız gereken, moda geçit törenindeki yerinizi mahvetmek için kötü bir bluz günüdür. Bir saree güzelliği de şımarık değil. Şey, bir saree üzerinde çalışmak için, tasarımınıza çok benzeyen bir bluz kullanın.

Contents

Trendde Modern Saree Bluz Tasarımları Ve Desenler:

İşte sari iltifat ve güzel ve trendy görünmesini sağlayabilirsiniz Saree bluz tasarımları ve desenler 45 farklı türleri.

Saree için 1. Yüksek Boyun Bluz:

sari Blouse Designs-Sleek Red and Black Blouse 1

Bu saree bluzun yüksek boyunlu güzelliği, aynı zamanda desen yüzünden çok şık ve çağdaş görünen kolsuz bir tasarıma sahiptir. Polka noktaları olan herhangi bir saree ile giyilen bu bluz, kelimenin tam anlamıyla nefret edemeyeceğiniz hiçbir şeye sahip değildir. Bu nedenle, çevrimiçi arama yapmaya başlamalısınız, bir sonraki sıradan hangout partisine giydirmeniz gerekir..

2. Kapalı Omuz Saree Bluz:

sari Blouse Designs-Off Shoulder Blouse 2

Bu saree bluz tasarımında pembe bir omuz vardır ve etrafında gümüş bir dantel vardır. Bluz kendisi muhteşem ve moda son trendleri mükemmel takip eder. Ya benzer bir tasarım saree veya şeffaf veya net biriyle giyebilirsiniz, böylece bluzun güzelliğinin gizli kalması gerekmez..

3. Geniş Boyun Bluz Desen:

sari Blouse Designs-Violet Blouse 3

Menekşe danteller ve üst yarısındaki farklı bir tasarıma sahip olan bu geniş boyunlu bluz, farklı görünmek istediğiniz ancak çok gösterişli görünmediğiniz durumlar için çarpıcı ve idealdir. Bluz ayrıca, genel görünüşü bir sınıfa verirken, basit bir düzende çok sayıda tur yapıyor. Bluz ile birlikte çalışan menekşe saree, desenle uyuşmuyor, ancak yine de etkileyici oluyor..

4. V Boyun Saree Bluz Desen:

sari Blouse Designs-Blue and Golden Blouse 4

Bluzun derin boynu, en yeni bluz tasarımlarına uygun hale getirir. Önde ve arkada bulunan V boyun benzersiz olmasını sağlar ve altın rengi, en iyi düğün ve gelin süsü bluz tasarımları yapan mavi renkteki cazibeye katkıda bulunur. Çiçek desenleri bunun üzerine oturur ve eğer çiçekler olmadan birkaç kez evinizden dışarı çıkamazsanız, bu tasarımdan daha fazla bir şey olmaz..

5. sırf geri sarı bluz:

sari Blouse Designs-Blue Sheer Blouse 5

Sadece blues ile yeterince iş yaptığını düşündüğün zaman, burada aklını uçurmak için sırtı olan bir kraliyet mavi bluz. Önünde polka noktaları ve arkada bir zari ile oldukça basit bir tanesi. Kollar da aynı şekilde, ve neredeyse koleksiyonunuzda buna sahip olmayacağınızı görebiliyoruz. Bluzuna sınır olarak hareket eden bağcıklar, adalete iyi gelir.

6. Halter Boyun Bluz:

sari Blouse Designs-Halter Neck Blouse 6

Üç ayna, bluz üzerinde eşit mesafede yerleştirilir ve muhtemelen alacağınız ilk görünümdür. Bluz güzel renk, taş işçiliği ve zari dikkat edin. Bir ön yarık ile bir yular boynuna sahip, bu eğilimleri ile eşit olarak. Bu bayan bluz, şık, modaya uygun ve modaya uygun olacak.

7. Zari ile Kırmızı Bluz:

sari Blouse Designs-Red Blouse with Zari 7

Birisinin bluzunu görmesi ve muhteşem olması gibi davranması neredeyse imkansızdır. Zari ve danteller arkaya ve dikey olarak ön tarafa yatay olarak yerleştirilir ve arka tarafa bağlanan dize bluzun görünümünü tamamlar..

8. U Şekilli Bluz Saree:

sari Blouse Designs-Stylish Maroon Blouse 8

Geleneğinizi korumak için satın aldığınız alışılmış şeylerden kurtulmak ve bunun yerine deney yapmak istediğinizde, bu, etrafınızdaki herkese hitap edecek tek bir bluz. Her kız büyük bir etkinlikle iyi gidecek olan bu modern saree bluzunu denemeli.

9. Tasarımcı Saree Bluz Desen:

sari Blouse Designs-White Blouse with Red Pattern 9

Yuvarlak yarık önce dikkatinizi çekiyor ve daha sonra bu arka boyun bluz tasarımının ne kadar zarif olduğunu fark ediyorsunuz. Daha rasgele bir Aztek baskısı gibi, bu üç çeyrek, aynı eskiden farklı bir şey.

10. Saree Bluz Derin Boyun Tasarımı:

sari Blouse Designs-Multicolored Blouse 10

Derin boyun, Hintli bir görünümle boğazını bir kenara çeken kendine güvenen kadınlar içindir. Öte yandan, çok renkli ön boyun, modaya uygun bluz tasarımınız olarak oturacak düz geleneksel bluz deseninin bir özetidir..

11. Saree için çeyrek Kollu Şeffaf Bluz Tasarım:

sari Blouse Designs-Quarter Sleeves Sheer Blouse 11

Çiçek nakışlar, boyunları kucaklarken, kollar da aynı beze ve şeffaftır. Bezin pembe renkli iç astarı, bluzun sari rengine uymasını sağlar ve bluzunu yeniden kullanmak isterseniz sari renginizi bu şekilde eşleştirebilirsiniz..

12. Şişirilmiş Tasarım Saree Bluz:

sari Blouse Designs-Puffed Blouse Saree 12

Kapalı omuz bluzuna farklı bir yaklaşım, tüm boyun radardan çekilmez. Bunun yerine, bluzlar kollu bir tüp gibi görünmek için, ponponlar sadece sonunda eklenir. Sevginizi beklediğimiz, kayda değer dikişli son saree bluz tasarımı.

13. Aynalı İş Saree Bluz Tasarımı:

sari Blouse Designs-Mirrored Blouse Design 13

Burada gördüğünüz gibi bluzun arkası, ayna işi ve latinlerin son rötuşları gösteren dizeleri ile ilgilidir. Ön boyun nispeten basit ama çekici ve yeni model saree bluz başarısız olmaz.

14. Saree için Asimetrik Tasarım Bluz:

sari Blouse Designs-Asymmetrical Blouse Design 14

Her asimetrik bluzun bir tasarıma sahip olması durumunda, bu taç o tacı kolayca alacaktır. Bluzla yanlış bir şey bulamıyoruz. Direksiyondan dantel işlemeye kadar her anlamda mükemmeldir..

15. Saree için Modern Dantel Bluz:

sari Blouse Designs-Lace Blouse 15

İç kırmızı giysili kırmızı dantel, bu bluzun ilk dikkat dağıtır. Çiçek desenli şeffaf kollular, anlaşmadaki son mühürdür ve arkadaki ip, eklenen bir bonus gibidir. Hiç kimse bir bonus hakkında şikayet görmedim,?

16. Son V Yaka Saree Bluz:

sari Blouse Designs-V Neck Blouse 16

Bunlar gibi sari için arka boyun bluz tasarımları ile, asla mükemmel parti ya da düğün davetiyesi kıyafeti hakkında endişelenmenize gerek yok. Sadece eşit derecede zarif bir saree seç ve gitmene sevindim. Altın ve bordo renkleri iyi ayarlanmış ve aynı zamanda modern olan zarif bir görünüm ortaya çıkarmaktadır..

17. Trendy Ön Yaka Saree Bluz:

sari Blouse Designs-Front Neck Blouse 17

Retro vibe asla güzel olmayı bırakmaz ve bu bluz aynı şeyin mükemmel bir örneğidir. Hava hostesi kesimi olarak bilinen bu, bir büküm ile burada, nakış, bluz rengi iyi ortaya çıkaracağından, tercihen beyaz bir şeffaf saree seçtiğiniz herhangi bir aile toplantısı için giyilmeye hazır hale getirir.

18. Tüp Saree Bluz Tasarımı:

sari Blouse Designs-Tube Style Blouse with Sheer Covering 18

Burada gördüğünüz, listede en çok yönlü olanlardan biri olarak kolayca tanımlanabilir. Bu son saree bluzu, şeffaf bir örtü olmadan bir tanesini seçerek tüp olarak giyebilirsiniz. Görebildiğiniz gibi, bu kendi başına çok kötü görünmeyecek. Ancak, bluzu olduğu gibi seviyorsan, devam et ve eve getir.

19. Modern Saree için Geri Nakış Bluz:

sari Blouse Designs-Back Embroidery Blouse 19

Bu, koleksiyonda bir gelinlik bluzudur ve arka tasarım, karşınıza gelmek için arkanıza yaslanmak isteyecektir. Bu bluzdan hoşlanmayacağınız hiçbir şey yoktur, çünkü renkten tasarıma her şey mükemmeldir.

20. Yeni Model Dantel Saree Bluz:

sari Blouse Designs-Blue Lace Blouse 20

Yeni saree bluz tasarımları ararken, bilmeniz gereken şey buradaki toplam isabettir ve denediğinizde bile bluzun büyüsünden kaçamazsınız. Tasarıma tek bir bakışla açık olduğunu bilmelisiniz. Mavi çizgili sadece yerinde ve böylece tüm saree bluz tarzı güzel saree ile.

21. Gelinler için Saree Bluz Tasarımları:

sari Blouse Designs-Pink Sleeved Bridal Blouse 21

Burada gördüğünüz bu yeni saree bluz tasarımı, kaçırılması zor, tam kollu bir güzellik. Pembe ve kraliyet mavisi pek çok seviyede çalışıyor. Malzeme kadife iken kollar, dik. Üzerinde güzel bir nakış seti var. Ön boynundaki aynı çiçek deseni aynı zamanda kolları eşit derecede iyi bir şekilde kucaklar. Bluzun üst ve alt ucunda iyi görünen ve bluzun genel görünümünü geliştiren bir dantel vardır. Son olarak, bluz tasarımını en akıllı şekilde değiştirdiğinden, gömleklerin üzerindeki mavi dantel, bahsetmeye değerdir..

22. Saree Bluz Tekne Kesim Tasarımı:

sari Blouse Designs-Boat Cut Blouse 23

Buradaki zari bluz, tekne şeklinde ve kolsuz ellerle etrafta altın bir dantel var. Pembe renk de çok dikkat çekicidir ve dikkatin merkezinde kalmanızı sağlar. Bu bluzu şeffaf bir saree veya çarpıcı bir tasarımcıyla bir araya getirebilirseniz, etkinlik size en iyi şekilde bakmak ve giyinmek ister. Öte yandan gündelik bir olay için, bu bluz tasarımı ile sentetik veya pamuklu sarees eşit derecede iyi görünecek.

23. Şık Renkli Bluz:

sari Blouse Designs-Multicolored Blouse 23

Saree için bir başka yeni bluz tasarımı, bu çok çekirdekten güzel. Burada gördüğünüz her şeyi, yeşil ceket tarzı tasarımı, yeşil kolları ve altın nakışlı kırmızı ön ve arka tasarımı seveceksiniz. Bu bluz aslında bir brokar tarzı olan, lateks ve dizeleri güzel bir bluz güzel olarak hizmet etmek için yerinde bluz iyi tutarak işini yapıyor.

24. Şişirilmiş Kol Backless Saree Bluz:

sari Blouse Designs-Puffed Sleeve Backless Blouse 24

Eğer kendi cildinizde cesur ve kendinden emin iseniz, bu güzel kırmızı şişirilmiş manşonlu bluz ile kalabalığa karışmanızı engelleyen hiçbir şey olmamalıdır. Bluzunu yerinde tutan ipler için olmasa tamamen.

Daha fazla gör: Net Sarees için Bluz Tasarımları

25. Yeni Tasarım Saree Bluz:

sari Blouse Designs-White Blouse with Sheer Top Lace 25

Bu ürün üst stil bayanlar saree bluz bir göz atın. Temelde bir üst ve beyaz çiçekli dantel ile bir bluz. Koza beyaz giysiyle kaplıdır, bu bluz, basit ama sürülebilir sare'lerde giydirilmiş olan partiler ve davetler için iyi bir seçenek haline getirir..

26. Saree için Kaplan Baskı Bluz Desen:

sari Blouse Designs-Tiger Print Blouse 26

Burada gördüğün siyah ve sarı bluz hem sarı hem de altın sari ile iyi uyuyor. Bununla birlikte, hiçbir şey bluzun görünüşünü renk arkası olarak bitiremez. Herhangi bir siyah sari ile, kalabalığın övgülerini hiçbir zaman kaybetmeden kazanabilirsiniz. Arkada, diğer yandan eşit derecede çağdaş olan, çok eski bir okul vibe var..

27. Yüksek Boyunlu Tek Taraflı Tasarım Saree Bluz:

sari Blouse Designs-One sided Design on Blouse27

Burada neyimiz var? Övünmek için sıra dışı bir tasarıma sahip çamur renkli bir bluz var. Boyun çok yüksek değil ama bluz tasarımı için yeterince yüksek. Bluz çok belli belirsiz görünüyor ve tasarım sayesinde tasarımcı sarees en uygun. Sırt kısmı bile, bluzun bükülmesini sağlayan dar bir yarıkla tekrarlanan aynı tasarıma sahip..

Daha fazla gör: Pattu Bluz Geri Boyun Tasarımları

28. Kurti Stil Saree Tasarım Bluz:

sari Blouse Designs-Kurti style Blouse 28

Turuncu bir mutluluk, bu bluz eşleştirilmiş mavi kromatik renkle harika görünüyor. Her tarafta birden fazla minik siyah ve sarı çiçek vardır ve son dokunuş üst ve alt uçtaki yarıktır. Bluz normalden daha uzun, ama daha iyi. Güzel bir pamuk sari ile eşleştirin.

29. Yüksek Yaka Racer Geri Boyun Bluz:

sari Blouse Designs-High Collar Racerback Neck Blouse 29

Burada görülen Genelia Deshmukh, bu eski okullu şık oyuncunun görünümünü her zamanki gibi bir profesyonel gibi çekiyor. Sırılsık bir sari bluz sporu yaparken, o da moda derslerinden biri. Bu yüzden şimdi bluzlara aşık oldunuz, gardırobunuzda görmeyi bekleyebiliriz, doğru?

30. İpek Saree Bluz Tasarımı:

sari Blouse Designs-Silk Saree Blouse 30

Listedeki son sonuç bluzu, sınırlarla ipek sarees için ideal olan oldukça geleneksel bir model. Bu saree bluz tasarımı sade ve basittir, bu yüzden üst düzey partiler için uygun değildir, ancak küçük toplantılara giymekten çekinmeyin..

Daha fazla oku: İpek Sarees için Basit Bluz Tasarımları

31. Pot Boyun Saree Bluz Tasarımları:

Tencere Neck Saree Blouse Designs

Pot boyun tasarımı Hint bluz tasarımlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu bluz, bluzun arka boynundaki pot şeklindedir. Pot boyun sari bluz boyun deseni en iyi dizeleri veya boyunun üstündeki bir düğüm ile çalışır.

32. V Arka Yaka Bluz Tasarımı:

V Back Neck Blouse Design

V arka boyun bluzu, çok güzel ve göz alıcı görünen çok yaygın bir tasarıma sahiptir. Sınırın arka boynuna danteller ekleyebilirsiniz. Daha çekici görünmek için V şeklinin son noktasında bir kolye veya taş tutabilirsiniz.

33. Çin Yaka Saree Bluz Tasarımı:

Çince Collar Saree Blouse Design

Çin yaka tasarımı çok şık ve güzel bir boyun stili. Bu saree bluz tasarımı resmi sarees ile iyi çalışır, ancak bir parti olayı için yapmak istiyorsanız, o zaman yaka sınırında bağcık veya boru ekleyebilirsiniz. Bu tasarım yarım ve tam kollu ile iyi gider.

34. Tekne Boyun Saree Bluz Tasarımı:

Tekne Neck Saree Blouse Design

Kadın tarafından yaygın olarak kullanılan bluz boyun tasarımlarında en son stillerden biridir. Boyun tasarımında farklı bir şey denemek isterseniz bu bot boynuna gidebilirsiniz. Daha çekici görünmek için bluzun yaka çizgisine nakış bağları ekleyin.

35. Saree için bir Omuz Boyun Bluz Tasarımı:

Bir Shoulder Neck Blouse Design for Saree

Tek omuz boyun tasarımı en sıcak ve modaya uygun stillerden biridir ve modaya uygun görünümlerinden dolayı ilk tercih haline gelir. Bu boyun tasarımı net saree ile en iyi şekilde çalışır. Kendi stil beyanınızı yapmak için basit bluz boyun tasarımınıza dantel kenarlık kullanabilirsiniz..

36. Saree için Şık Dize Geri Boyun Bluz:

Şık String Back Neck Blouse for Saree

Bu şık dizeleri arka bluz tasarımı düğün veya parti olayı için en iyisidir. Herhangi bir tasarımcı boyun şeklini seçebilir ve bluzunuzun arkasına püsküllü dizeler ekleyebilirsiniz. Çok şık ve farklı görünmek isteyen bir kadın bu tarz için gidebilir.

37. Kapalı Omuz Sırt Boyun Saree Bluz:

kapalı Shoulder Back Neck Saree Blouse

Bu tasarımda, kapalı omuz boynunu kollu olmadan alacaksınız. Bu sari bluz boyun tasarımı size zarif ve muhteşem bir görünüm kazandırır. Bu tasarımı ön boğaz için de kullanabilirsiniz. Kapalı omuz tasarımı çok cesur ve şık ve işlemeli sarees ile iyi gider.

38. Net Sırt Boyun Bluz Desen:

Ağ Back Neck Blouse Pattern

Bu tarzda, bluzunuzun arka tarafında tam net elde edersiniz. Arka boyun için herhangi bir stil veya tasarım seçebilir ve bu tasarımla net ekleyebilirsiniz. Bir net net, çiçek ağı, vb gibi net farklı türleri kullanabilirsiniz. Bu Arka boyun net bluz itirazınıza cazibe katar..

39. Saree için Düğüm Arka Yaka Bluz:

Düğüm Back Neck Blouse for Saree

Düğüm arka boyun stili saree bluz arka boyun tasarımları kategorisinde son derece cesur ve şık bir tasarıma sahiptir. Bu, bluzunun arkasında bir düğüm olsun. Bazı eklemek için çoklu knot kullanabilirsiniz
yaratıcılık.

40. Yüksek Boyunlu Tasarım Saree Bluz:

Yüksek Neck Design Saree Blouse

Yüksek boyunlu bluz tasarımı size çok şık ve zengin bir görünüm kazandırır. Boyun çizgisini sınırlamak için farklı bağ tipleri kullanabilirsiniz. Daha zarif yapmak istiyorsanız, bluzun arka tarafına net ekleyebilir veya işlemeli bir yama ekleyebilirsin.

41. Kare Yaka Bluz Desen:

Kare Neck Blouse Pattern

Kare boyun tasarımı Hint kıyafetlerinde çok yaygın bir tarzdır. Bu tasarımı hem ön hem de arka boyun için kullanabilirsiniz. Basit saree bluz boyun tasarımınızı biraz daha çekici hale getirmek için boyun çizgisine sıra dizisi ekleyebilir, ayrıca bluzun arka tarafına dizeler de ekleyebilirsiniz.

42. Sevgiliye Boyun Tasarım Saree Bluz:

Bir tanem Neck Design Saree Blouse

Tatlı ısı boynu, bluzun ön tarafına, kalp şekli boyunlu, çok hoş bir stil. Özel bir durumunuz varsa, bu sizin için en iyi seçim olacaktır. Bu tarz her türlü sare ile çalışır.

43. Halter Boyun Saree Bluz Tasarımı:

Yular Neck Saree Blouse Design

Yular boyun bluz stili her türlü sari ile iyi gider. Daha güzel ve şık görünmek için ayna veya payetler ekleyebilirsiniz. Resmi veya rahat görünmek istiyorsanız bu tarz tüm görünümlerle çalışır..

44. Saree için Kelebek Desenli Boyun Bluz:

Kelebek Pattern Neck Blouse for Saree

Kelebek Yaka bluz saree bluz arka boyun tasarımları kategorisinde benzersiz ve şık bir şey. Bu tarz size etnik ve modern bir görünüm kazandırır. Bu tasarımı ön boğaz için kelebek bileziği ile seçebilirsiniz. Bu tasarımda bazı dantel ve dizeleri eklemek genel görünümünüzü ortaya çıkarabilir.

45. U Yaka Bluz Tasarımı:

U Neck Blouse Design

U boyun bluz tasarımı, kadının resmi giyim ve günlük bazda yaygın olarak kullandığı ortak bir stile sahip. Hintli kadınlar çoğunlukla Hint sari bluz boyun tasarımları için bu U boyun tarzını seçiyorlar. Ayrıca bu tasarımı ön boyun stili için de seçebilirsiniz. Boynun kenarına çiçek bağları veya boruları eklemek daha şık ve modaya uygun görünmenizi sağlayabilir..

Bluz saree ayrılmaz bir parçası ve mükemmel tasarımcı bluz saree güzel görünümünü artırabilir. Bir tasarımcı boyun bluz bir kadının tüm kıyafetleri için zengin ve yüksek sınıf bir görünüm verir. Mükemmel bir uyum ve büyüleyici bluz boyun tasarımı, basit saree'nin bile görünümünü canlandırabilir. İşte bu yüzden, saree için tamamlayıcıları ve kişiliğinizi almanızı sağlayacak uygun bir bluz boyun tasarımı seçmek çok önemlidir. En son ve modern saree bluz boyun desenleri ile deneyler yapılabilir. Dolayısıyla, sosyal ortamlarınızda göz alıcı bir kişilik haline gelmek istiyorsanız, bu şık sari bluz boyun tasarımlarına katılabilirsiniz..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − 97 =