Blog

Gıda satıcılarından mobilya tedarikçilerine kadar, ticari alanın her alanı, düşük yoğunluklu polietilenden yapıldığından poli torbaları gerektirir ve ürünleri korumak ve paketlemek için kolay ve benzersiz bir yol sağlar. Polietilen poşet tasarımı, eşyaların stoklama ve sevkiyat sırasında tozdan ve hasardan korunduğu, alıcıların satın aldıkları ürünleri ve çok daha fazlasını taşımalarına imkan verecek şekilde seçilmiştir..

Nakliye için polietilen Torbalar:

Saklamak için ihtiyacınız olan eşyalara uyan bir çanta bulmak için en iyi 9 poli taşıma çantası listesine gidin.

1. Düz Poli Çantalar:

poli bags

Ürünleri paketlemek için en yaygın ve en uygun poli çantalardır. Öğeleri korumak ve depolamak için kendi özelliklerine sahip, standart, kristal netliğinde, ağır görev ve daha fazlası gibi farklı şekillerde, boyutlarda ve türlerde gelirler..

2. körüklü poli çanta:

peş Poly Bags

Körüklü polietilen poşetler her iki taraftan da katlanır, böylece büyük eşyaların depolanmasına izin verilir ve çeşitli ebat ve renklerde mevcuttur. Bu büyük poli çantalar, dökme ürünler ve şekerler, kuruyemişler, hediyelik poşetler, fırınlanmış yiyecekler vb. Gibi büyük hacimli ürünlerin paketlenmesi için uygundur. Bunlar aynı zamanda gıda ambalajı, donanım malzemeleri, el işleri ve çok daha fazlasında da kullanılır..

3. Buz Poli Çantaları:

buz Poly Bags

Bu poli torbaları verilen isim buz gibi tutmak için uygun olduğundan, donma sıcaklığına, kaba elleçlemeye dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve su ve buzun erimesi sonucu meydana gelen sızıntı ve yırtmaları azaltır. Bu baskılı poli çanta sare oldukça özelleştirilebilir ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

4. Temizle Kapı Topuzu Poli Çantalar:

Açık Door Knob Poly Bags

Bu dayanıklı ve güçlü poli çantalar, bu torbalar dış torbalarda veya kartondan yapılmış askılarda paketlendiklerinde kullanımı kolaydır. Açık kapı topuzu torbaları, kolay yükleme için boşluğun üst kısmında açık oldukları ve gevşek, tek torba olarak geldikleri için farklı bir ürün çeşidini göstermek için harika çalışır.

Daha fazla gör: Erkek Sling Çantaları

5. Fermuar Poli Çantalar:

Fermuar Poly Bags

Fermuarlı poli çantalar, ürünleri yerinde tutmakta ve ürünleri daha iyi kullanmak için sızdırmaz hale getirdikleri için, her endüstride yaygın olarak kullanılan çantalardır. Kristal berraklığı, PE fermuarları, beyaz blok fermuarlar vb. Gibi farklı fermuar poşetleri mevcuttur ve bunların her biri kişisel ihtiyaçları karşılamak için farklı özelliklere sahiptir..

6. Yatak Örtüsü Poli Çantalar:

Yatak Cover Poly Bags

Şilteli poli çantalar, toz, kir ve su hasarına karşı koruma sağlarken olağanüstü netlik sunar. Bu torbalar ayrıca, depolama veya taşıma sırasında hasarı önler ve şilteye bağlı olarak farklı boyutlarda mevcuttur..

Daha fazla gör: Kadınlar için Seyahat Çantaları

7. çöp poşetleri poli çanta:

Çöp Can Poly Bags

Bu poli çantalar çok dayanıklı ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve evlerinizi ve ofislerinizi temiz ve düzenli bir şekilde tutmak için kullanılabilir. Çöp poşetleri 7-16 galon, 20-30 galon ve bir gereksinimi karşılamak için çok daha fazlası gibi çeşitli boyutlarda olabilir.

8. Haber Kağıt Poli Çantalar:

Haber Paper Poly Bags

Bunlar, her türlü hava koşulunda teslim edilen açık LDPE çantaları, gazete katalogları ve el ilanlarıdır. Gazete poşet çantalar kolay tutuş, koparma ve kolay kullanım için bir karton askı ile birlikte gelir ve farklı stiller ve boyutlarda mevcuttur.

Daha fazla gör: En iyi Arabası Çantaları

9. Statik Koruyucu Poli Çantalar:

Statik Shielding Poly Bags

Bu tür polietilen torbalar, elektronik eşyaların fermuar kapamalı veya fermuarsız olarak geldikleri şekilde paketlenmesi ve elektronik eşyaların statik sorunlardan korunması için idealdir. Statik Koruyucu çantalar şeffaf ve farklı boyutlarda ve tarzlarda gelir.

Polietilen poşetler, ürünleri korumak ve saklamak için çeşitli stil, boyut ve malzemelere sahip oldukları için herkesin hayatının bir parçası ve parçalarıdır. Düz bir torba, baskılı poşet veya poşet üzerindeki torbaların her birinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için kendi özellikleri vardır. Poli çantalar altta en yüksek mukavemete sahiptir ve bu da onları dayanıklı hale getirir.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 50 =