Blog

Uzun kurtlar en son moda trendi. Bu uzun kurtları güzel tozluklarla eşleştirin. Kurtileriniz için uygun olan tozları seçin. İnternette çok çeşitli kurta ve tozluk var. Bunları koleksiyonunuza ekleyin ve moda anlayışınızı geliştirin. İşte tozlu az kurt,

Kadınlar İçin Taytli Farklı Uzun Kurtlar:

Tozluk ile üst 9 kurtis arasından seçim yapın,

1. Hayvan Baskı ile Siyah Kurti:

Siyah Kurti with Animal Print

Tozlu bu güzel siyah uzun Kurti, gündelik kullanım için uygundur. Siyah uzun kurti tozlukları, kollu ve kenarlıklı hayvan baskıları ile güzel bir etnik görünüm kazandırıyor. Üç dördüncü kollu ve viskoz malzemeden yapılmıştır. V boyunlu ve siyah taytlar moda değerini artırıyor.

2. Casual Baskılı Kadınlar Kurti (Mavi):

gündelik Printed Women's Kurti (Blue)

Beyaz tayt ile güzel bir mavi kurti. Üç dördüncü kollu ve bir bot boynuna sahiptir. Açık mavi detaylara sahip mavi kurti çok şık görünüyor. Mükemmel bir gündelik kıyafet. Pamuktan yapılmış ve çok rahat ve yumuşak görünüyor.

3. Floral Print Bayanlar A-line Kurta:

Çiçek Print Women's A-line Kurta

Marka yakalı çok renkli kurta. Üç dördüncü kollu ve üzerinde koyu çiçek baskılar var. Bu çok rahat ve şık görünüyor. Alevlendi tabanı ile A hattı kurta. Bir çift güzel tozlukla birleştirin ve bu da zarafetinize katkıda bulunur. Partiler için en uygun.

4. Magenta Baskılı Kurta:

eflatun Printed Kurta

Çok geleneksel görünüyor güzel bir kurbağa kurta. Üç dördüncü kollu ve tatlı kalp boyun şekline sahiptir. Güzel etnik baskılar kurti'ye güzellik katıyor. Hardal tozları iyi uyuyor. Gündelik kullanım ve ofisler için kullanılabilir..

5. Mavi Baskılı Kurti:

Mavi Printed Kurti

Mavi baskılı kurti tüm rahat günler için kesinlikle harika görünüyor. Bu rayondan yapılmış ve üç dördüncü kollu. Mandalina bileziği var. Güzel bir düğme plaketi var. Kurti'nin baskılı detayı güzel bir görünüm veriyor. Malzeme yumuşak ve bakımı kolaydır. Mavi tozluklarla eşleştirin

6. Yeşil Baskılı Kurta:

Yeşil Printed Kurta

Beyaz tozlu açık yeşil kurta. Gündelik kullanım için idealdir. Yeşil baskılı uzun kurta ve tozluklar diğerlerini gıpta ile yeşile sokar. Bunu koleksiyonunuza ekleyin. Pamuktan yapılmış ve üç dördüncü kollu vardır. Boyundaki bağlama detayı çok şık görünüyor.

Daha fazla gör: El İşlemeli Kurtiler

7. Bej Baskılı Kurta:

Bej Printed Kurta

Viskoz malzemeden yapılmış güzel bir kurta. Üç dördüncü kollu ve baskılı kurti çok şık görünüyor. Bej rengi kurta'ya etnik bir his verir. Kurta'nın güzel tavuskuşu baskısı etnik bir dokunuşa sahip. Siyah tayt ile eşleştirin. Partiyi sallamaya hazır ol.

8. Yeşil Katı Kurta:

Yeşil Solid Kurta

Üç dördüncü kollu mükemmel bir kurtu. Rulo kolları vardır. Yeşil kurti ile kırmızı birleşim güzelliğe katar. Bir tekne boynuna sahiptir. Krep yapılır ve malzeme çok yumuşak ve hafiftir. Tozlu bu uzun kurta, gündelik kullanım için haklıdır. Kırmızı tayt ile eşleştirin.

Daha fazla gör: Uzun Shrug ile Kurti

9. Pembe İşlemeli Kurta:

Pembe Embroidered Kurta

Bu büyüleyici pembe işlemeli uzun kurtu ve tozluk tüm gündelik olaylar için uygundur. Kolsuz kurti çok şık görünüyor. Kurti'deki nakış çalışması güzel. Beyaz tayt ile eşleştirin. Rayondan yapılmıştır ve bakımı kolaydır.

Taytlı bu uzun kurtlar gündelik kıyafetler, ofis kıyafetleri, partiler ve sosyal toplantılar için uygundur. Bu moda kurtilerden güzel bir koleksiyona sahip olun ve onları üslupla gösterin.

Daha fazla gör: Blazer ile Kurta

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =