Blog

Göz gölgeleri sunan çeşitli tanınmış şirketler var. Bazı renkler belli aralıklardan çok beğenilmektedir.

Aşağıda, her bayan için göz alıcı bir görünüm yaratması için düzenli olarak veya parti zamanı için alınacak en iyi 15 göz farı vardır..

Hindistan'da bulunan son göz gölgeleri:

1. Maybelline Renk Dövme-Edgy Zümrüt:

göz shadows

Bunlar belirli renkleri içeren mono vakalardır. Bunlar çok ünlü ve birçok kadının favorisi. Fierce ve Tangy gibi diğer renkleri de satın alabilirsiniz, mor boyalı, vb. Bunlar 350 INR'den 400 INR'ye yaklaşık 4 gram için gelir..

2. Clinique Hakkında Her Şey Gölge Duo - Mink gibi:

klinik All About Shadow Duo Like Mink

Bu açık kahverengimsi ve bej renkte iki renktir. Bu gündüz ve düzenli kullanım için güzel bir çıplak ve doğal bir görünüm yaratmak içindir. Bu 2,26 gramdır ve yaklaşık 3000 INR'lik oldukça pahalı bir marj için gelir..

3. Konad Klasik Romantik Kadın:

Konad Classic Romantic Woman

Bu palet 3 renk içeriyor ve hepsi pembe, mor ve incinin farklı tonlarında. İnci rengi bir vurgulayıcı etkisi oluşturmak için kullanılabilir. Bunu satın alabilir ve gündüz için Smokey pembemsi bir etki yaratabilirsiniz. Bunu 850 INR ile 900 INR arasında oldukça yüksek bir fiyata 7,5 gram karşılığında satın alabilirsiniz.

4. Amara Kozmetik Farı:

Amara Cosmetics Shadow

Bu 4 renk bir durum ve bu farklı renkleri reglarly kullanabilirsiniz. Bu 11 gramlık kılıfı yaklaşık 1200 INR'lik bir fiyata 1500 INR karşılığında satın alabilirsiniz. Renkler yukarıdaki resimde gösterildiği gibidir. Simli bir fosforlu renk, gri renk, açık siyahımsı bir renk ve çok siyah bir renk oluşturuyor..

5. Konad Klasik Kadın Paleti:

Konad Classic Woman Palette

Bu palet 3 renk içeriyor ve hepsi çikolata, yeşil ve incinin farklı tonlarında. İnci rengi bir vurgulayıcı etkisi oluşturmak için kullanılabilir. Bunu 850 INR ile 900 INR arasında oldukça yüksek bir fiyata 7,5 gram karşılığında satın alabilirsiniz..

6. Nvey Eco Organik gölge - Gece Mavisi:

NVEY Eco Organic shadow Midnight Blue

Bu mat mavi bir renktir ve yumuşak bir günlük zaman aşınması için iyi olabilir. Bu organik ve yıprandığında herhangi bir tahriş vermez. Bu 1,5 gram, 1500 INR bir fiyata 1800 INR karşılığında yaklaşık satın alabilirsiniz.

7. Lakme Renk Yanılsama-Pembe İnci:

Lakme Color Illusion Pink Pearl

Bu birçok kadın için çok sevilen bir renk. Bu, hafif parıltılara sahiptir ve normal nötr pembemsi renk tonu için giyilebilir ve ayrıca alışverişe çıkarken veya kız çocuklarının dışarı çıktığı günlerde giyilebilir. Bunu 750 INR için 3.5 gram için 800 INR'ye yaklaşık olarak satın alabilirsiniz..

8. Lakme Renk Yanılsama - Altın İnci:

Lakme Color Illusion Gold Pearl

Bu parti ve geleneksel durumlar için kullanılabilecek güzel bir altın ışıltılı renktir. Bu tabaklanmış tenli için çok iyidir. Bunu 750 INR için yaklaşık 3,5 gram için 800 INR'ye satın alabilirsiniz.

9. Lakme Renk Yanılsama-Mavi İnci:

Lakme Color Illusion Blue Pearl

Bu, ışık shimmers ile açık mavi bir renktir. Bu gündüz aşınması için çok iyi olabilir. Bu 3,5 gram için 750 INR ila 800 INR fiyattır.

10. Loreal Paris Infallible Monos-Sonsuza Kadar Pembe:

Loreal Paris Infallible Monos Forever Pink

Bu pembemsi bir bej rengi ve yüksek shimmers vardır. Bu gün için iyi olabilir ve gece nötr pembemsi bir renk istediğinizde bile gece görünebilir. Bu, yaklaşık 500 INR'da 3,5 gram fiyatlandırılıyor ve birçok kadın arasında favori.

11. Loreal Paris Infallible Monos-Mor Obsesyon:

Loreal Paris Infallible Monos Purple obsession

Bu ışıltılı bir mor renktir ve tekil bir pakette gelir. Bu maliyetli ve parti rengi olarak kullanılabilir. Bu 3,5 gramdır ve yaklaşık 500 INR olarak fiyatlandırılır..

Daha fazla gör:  En iyi Göz Farı Kiti Hindistan

12. Loreal Paris Infallible Monos-Sonsuz Siyah:

Loreal Paris Infallible Monos Eternal Black

Bu siyah bir gölge ve bunu tiyatro gibi bir parti oluşturmak için giyebilirsiniz. Bu 3,5 gramlık bir kasadır ve yaklaşık 500 INR gelir..

13. Lakme Stilist Drama Crayon:

Lakme Stylist Drama Crayon

Bu uygulandığında pürüzsüz bir etki veren yüksek fiyatlı bir mum boyadır. Bunu uygulamak kolaydır. Bu kolayca süzülür ve işteyken bile hızlı bir dokunuş kolayca mümkündür. Bu yeni başlayanlar için de iyi olabilir. Bu 4.4 gramlık bir kalemdir ve yaklaşık 800 INR'ye yaklaşık 800 INR gelir. Bu pahalıya mal olur ama eğer fiyat karşılanabilirlik bir problem değilse ve kaliteli bir mum boya kullanmak istiyorsanız bunu satın alabilirsiniz..

Daha fazla gör:  En İyi Göz Kajal Markaları

14. Renk özü İnci Etkisi Kalemler:

Coloressence Pearl Effect pencils

Bunlar, tozlu renkler ve fırça kullanımı için zamandan kaçınmak isteyenler içindir. Bunlar sadece birkaç kayma ile uygulamayı kolaylaştırır, tam parlak bir etki yaratılır. Bunlar parlak ve parlak bir etkiye sahiptir. Bu partiye gidenler için iyi olabilir ve aynı zamanda lapa lapa yüzeyli olanlar için de iyi olabilir. Bununla birlikte, yağlı yüzeye sahip olanlar için giyer. Ancak, bunları satın alabilir ve bunları kolayca çantanızda taşıyabilir ve birkaç saniye içinde küçük bir ayna taşımazken görünümünüze dokunabilirsiniz. Bu yelpazeden pembe, yeşil, gümüş, mor vb. Alabilirsiniz. Bunlar yaklaşık 2,25 gram için yaklaşık 150 INR ila 200 INR için geliyor ve kolayca ulaşılabilir.

Daha fazla gör:  Himalaya Göz Kajal

15. NYX Jumbo Göz Kalemleri:

NYX Jumbo Eye pencils

Bunlar kremsi yumuşak renkler sunar ve bunları, bu normal kalemler gibi keskinleştirerek kullanabilirsiniz. Bu kullanımı kolay ve çanta içinde taşıması çok kolaydır. Ancak bunlar yağlı yüzeye sahip olanlar için iyi olmayabilir. Ancak renkleri taşımak ve fırça ile uygulamak istemiyorsanız, satın almanız gereken şey budur. Bunlar küçük bir çantaya kolayca sığar ve aynaya sahip olmadığınızda bile dokunuşlar için çok kolaydır. Yumuşak bir kayma, birkaç saniyede yapılabilir. Bunlar heyecan verici renklerde ve bu ışık parıltısı var. Bunlar yaklaşık 5 gram kalem ağırlıkları için 350 INR ila 400 INR arasında fiyatlandırıldı.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3